ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: صادرات قیر

148
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات قیر

با سلام وآروزوی قبولی طاعات و عبادات شما
    طی پست قبلی در مورد شرکت معتبر برای صادرات قیر سوال کردم ولی هیچکس از دوستان اطلاعاتی در این مورد ندادن.
    به ناچار خودم از طریق جسنجوی اینترنتی فردی رو در مشهد پیدا کردم که شرکت و سایتی داشت که با اولین سرچ پیدا میشد.بعد ازشون پروفرما خواستم دیدم مهر و امضای یک شرکت دیگه رو زدن و اسم شرکت خودشونم نیست.با اون شرکت تماس گرفتم گفتن همچین ادمی برای ما کار میکرد ولی الان دیگه برای ما کار نمیکنه.برای خودش کار میکنه.حالا قرار شده فردا حدود 40 میلیون پول به حساب این شرکت واریز کنم.
    خدایی خیلی احساس بدی دارم نسبت به این قضیه.تجربه اولم درمورد صادرات قیر هست.مشتریمونم خیلی عجله داره.نمیدونم چکار کنم.دوستان کسی شرکت معتبر که قیرش هم معتبر باشه و ناخالصی نداشته باشه ممنون میشم اگه معرفی کنن.

شماره تماس : 09153280368
    ایمیل : bazargansalar@yahoo.com
    ویرایش توسط hamid_sa_0037 : 07-08-2013 در ساعت 21:16
    227
    کاربر فعال
    سلام
    همکار گرامی، لطفا اطلاعات بیشتری رو بفرست...شاید همکارم در مشهد بتونه براتون انجام بده.
    موفق باشید
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    24 تن برای سفارش اولشون دارن.به صورت بشکه میخوان.نوع قیر 85/100.اطلاعات دیگه میخواین بگین تا بدم.
    با تشکر
    227
    کاربر فعال
    الان مشکل شما صادراتش هست یا خرید قیر؟
    دنبال چه کسی هستید و برای چه کاری؟(تهیه قیرتون یا ...)
    موفق باشید
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مشکل من صادراتش نیست.خرید قیر باکیفیته.
    چون واسطه زیاد شده و اکثرا خودشون بسته بندی میکنن و ناخالصی بهش اضافه میکنن.برای همین دنباله یک شرکت معتبرم دراین زمینه که قیر باکیفیت همراه با مجوزهای صادراتیشو داشته باشه.در ضمن مشتری گواهینامه های iso 9001 و ..... رو هم خواسته که باید ازاون شرکت فروشنده بگیرم و براشون بفرستم.
    227
    کاربر فعال
    اطلاعات تماس رو فرستادم...ایشون عضو اتحادیه صادرکنندگان می باشد و کاملا مورد اعتماد.
    اما بهتر است حضوری با ایشان دیدار کنید تا خدای ناکرده مشکلی پیش نیاد.
    موفق باشید.
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

پیشنهاد همکاری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sa_0037 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام وآروزوی قبولی طاعات و عبادات شما
    طی پست قبلی در مورد شرکت معتبر برای صادرات قیر سوال کردم ولی هیچکس از دوستان اطلاعاتی در این مورد ندادن.
    به ناچار خودم از طریق جسنجوی اینترنتی فردی رو در مشهد پیدا کردم که شرکت و سایتی داشت که با اولین سرچ پیدا میشد.بعد ازشون پروفرما خواستم دیدم مهر و امضای یک شرکت دیگه رو زدن و اسم شرکت خودشونم نیست.با اون شرکت تماس گرفتم گفتن همچین ادمی برای ما کار میکرد ولی الان دیگه برای ما کار نمیکنه.برای خودش کار میکنه.حالا قرار شده فردا حدود 40 میلیون پول به حساب این شرکت واریز کنم.
    خدایی خیلی احساس بدی دارم نسبت به این قضیه.تجربه اولم درمورد صادرات قیر هست.مشتریمونم خیلی عجله داره.نمیدونم چکار کنم.دوستان کسی شرکت معتبر که قیرش هم معتبر باشه و ناخالصی نداشته باشه ممنون میشم اگه معرفی کنن.

شماره تماس : 09153280368
    ایمیل : bazargansalar@yahoo.com
    o مشتزی واقعا دارید من میتونم برای هر کجا که خواستید براتون بفرستم قیر با کیفیت تخویل در مقصد برام ایمیل کنید . farhad_t411@yahoo.com
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sa_0037 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام وآروزوی قبولی طاعات و عبادات شما طی پست قبلی در مورد شرکت معتبر برای صادرات قیر سوال کردم ولی هیچکس از دوستان اطلاعاتی در این مورد ندادن. به ناچار خودم از طریق جسنجوی اینترنتی فردی رو در مشهد پیدا کردم که شرکت و سایتی داشت که با اولین سرچ پیدا میشد.بعد ازشون پروفرما خواستم دیدم مهر و امضای یک شرکت دیگه رو زدن و اسم شرکت خودشونم نیست.با اون شرکت تماس گرفتم گفتن همچین ادمی برای ما کار میکرد ولی الان دیگه برای ما کار نمیکنه.برای خودش کار میکنه.حالا قرار شده فردا حدود 40 میلیون پول به حساب این شرکت واریز کنم. خدایی خیلی احساس بدی دارم نسبت به این قضیه.تجربه اولم درمورد صادرات قیر هست.مشتریمونم خیلی عجله داره.نمیدونم چکار کنم.دوستان کسی شرکت معتبر که قیرش هم معتبر باشه و ناخالصی نداشته باشه ممنون میشم اگه معرفی کنن. شماره تماس : 09153280368 ایمیل : bazargansalar@yahoo.com
    آقا حمید سلام . تا جایی که یادمه جواب ایمیلتان را دادم . ما در مشهد کار میکنیم و یکی از فعالیتهای مهم مجموعه ما نفت و مشتقاتش هست . شما آفر مشتری را برای ما ایمیل کن تا در اولین فرصت بهت جواب بدم.راستش چون درخواستت پایینه توجیه نداره اما شما آفر را بده تا ببینیم چی میشه.لازم شد میای دفترمان یا مشهد یا تهران . ectg.co@gmail.com , caspianeast@yahoo.com
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کمک برای صادرات

سلام
    میتونم در زمینه صادراتش به کشور ترکیه کمک کنم
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حدود ده میلیون حواله داخلی تقریبا قیمت 2350

لطفا کسایی که می خوان پی ام بدن
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع