ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کار در مناطق ازاد ارس

من در منطقه ازاد تجاری ارس پتانسیل خوبی دارم هم برای واردات و هم صادرات
    هم میتونم با کار بر روی محصول با ارزش افزوده ای که به کالا تعلق میگیرد از معافیتهای گمرکی و مالیاتی برخوردار شود
    اگه کسی طرحی دارد میتونیم باهم در منطقه شروع کنیم من یه شرکت بازرگانی در منطقه ازاد تجاری ارس دارم.
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad32 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    هم میتونم با کار بر روی محصول با ارزش افزوده ای که به کالا تعلق میگیرد از معافیتهای گمرکی و مالیاتی برخوردار شود
    اگه کسی طرحی دارد میتونیم باهم در منطقه شروع کنیم من یه شرکت بازرگانی در منطقه ازاد تجاری ارس دارم.
    سلام
    لطفا بیشتذ توضیح دهید و در مورد پتانسیل های ارس بنویسید
    با تشکر
    115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    آقا فرهاد یعنی همه نوع مواد خوراکی هم میتونید صادر کنید و وارد کنیدکلا اصلاعاتی که دادید جامع نبود لطفا توضیح بیشتری بدین معمولا ماشین رو شنیده بودم
    52
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad32 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقا فرهاد شما میتونید در زمینه بازاریابی و فروش میوه کیوی و خرمالو هم کار کنید؟ 09119810311 زاهدنیا از استارا
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای اطلاعات جامع به سایت ارس مراجعه کنید اگر در گوگل منطقه ازاد ارس سرج کنید اطلاعاتی که میخواهید به دست میارید ولی من در این منطقه از روابط خوبی برخوردار هستم که به سهولت میتوانم کارهای بزرگی انجام دهم اگر به نتیجه خوبی نرسیدید برام پیام بدید تا راهنمایی کنم. چون ما از اینجا به ترکیه که گلوگاه اروپا برای ایران هست نزدیک هستیم و چند کشور از کشورهای شوروی سابق با منطقه ازاد ارس همجوار هستند که این امر باعث میشود صادرات و واردات به سهولت انجام پذیرد. شما کارتون رو توضیح دهید تا من در روی ان ضمینه کار کنم و به شما بگم که اینجا میشود یا نه. ولی تا جایی که میدونم اکیپ ما بسیار قوی هست و میتواند مجوزهای لازم را بگیرد. در ضمن میتونم کار کنم باید اطلاعاتی در مورد محصولاتتون بهم بدید.
    ویرایش توسط farhad32 : 07-08-2013 در ساعت 03:57
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای اطلاعات جامع به سایت ارس مراجعه کنید اگر در گوگل منطقه ازاد ارس سرج کنید اطلاعاتی که میخواهید به دست میارید ولی من در این منطقه از روابط خوبی برخوردار هستم که به سهولت میتوانم کارهای بزرگی انجام دهم اگر به نتیجه خوبی نرسیدید برام پیام بدید تا راهنمایی کنم. چون ما از اینجا به ترکیه که گلوگاه اروپا برای ایران هست نزدیک هستیم و چند کشور از کشورهای شوروی سابق با منطقه ازاد ارس همجوار هستند که این امر باعث میشود صادرات و واردات به سهولت انجام پذیرد. شما کارتون رو توضیح دهید تا من در روی ان ضمینه کار کنم و به شما بگم که اینجا میشود یا نه. ولی تا جایی که میدونم اکیپ ما بسیار قوی هست و میتواند مجوزهای لازم را بگیرد.
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای اطلاعات جامع به سایت ارس مراجعه کنید اگر در گوگل منطقه ازاد ارس سرج کنید اطلاعاتی که میخواهید به دست میارید ولی من در این منطقه از روابط خوبی برخوردار هستم که به سهولت میتوانم کارهای بزرگی انجام دهم اگر به نتیجه خوبی نرسیدید برام پیام بدید تا راهنمایی کنم. چون ما از اینجا به ترکیه که گلوگاه اروپا برای ایران هست نزدیک هستیم و چند کشور از کشورهای شوروی سابق با منطقه ازاد ارس همجوار هستند که این امر باعث میشود صادرات و واردات به سهولت انجام پذیرد. شما کارتون رو توضیح دهید تا من در روی ان ضمینه کار کنم و به شما بگم که اینجا میشود یا نه. ولی تا جایی که میدونم اکیپ ما بسیار قوی هست و میتواند مجوزهای لازم را بگیرد.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    اقا فرهاد الان آقای زاهد نیا در کار کیوی هستن میخوان صادر کنن شما مشتری داری در ترکیه و بلاروس یا اینکه براش کار گمرکی انجام میدی . اگر مشتری داری بگو چند تا کارهم من برای شما بفرستم
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    اقا فرهاد الان آقای زاهد نیا در کار کیوی هستن میخوان صادر کنن شما مشتری داری در ترکیه و بلاروس یا اینکه براش کار گمرکی انجام میدی . اگر مشتری داری بگو چند تا کارهم من برای شما بفرستم
    من الان مشتری برای انگور و خرما دارم اگه اطلاعاتی داری بگویید البته من الان از کاشمر در حال خریدانگور هستم یکی رو فرستادم تا برام اطلاعات جمع کنه.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    من الان مشتری برای انگور و خرما دارم اگه اطلاعاتی داری بگویید البته من الان از کاشمر در حال خریدانگور هستم یکی رو فرستادم تا برام اطلاعات جمع کنه.
    با سلام
    انگور و کشمش کاشمر تا هر تناژی و با هر کیفیتی نیاز دارید میتونیم مستقیم و بدون واسطه واستون تامین کنیم
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع