ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من امروز به جمع شما سروران گرامی پیوستم و امیدوارم هم من وشما از تجربیات همدیگر برای سعادت دنیا و اخرتمان بهترین استفاده را ببریم . صبح بخیر. من ایدهای در زمینه بسته بندی محصولات صادراتی دارم.
    24
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    من با متنتون موافقم. باید درکش کرد. درکش سخت نیست فقط نیاز مند یک سری تجربه هاست ...
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عزیزم این مطلبی که گذاشتی خودمون صفر تا صدشو بلدیم نیازی نبود هم خودتو تو زحمت بندازی هم وقت دیگرانو بگیری (شوخی کردم دادا)ولی راه کار میذاشتی که به دردمون بخوره و کلا همه رو شاد روان میکردی میرف پی کارش .در ضمن مساله فقط پول ندارها نیستن خیلی از پولدارها مشکلاتشون و دق دقه هاشون بیشتر از بی پول هاس مثلا یه مثال میزنم هم دست بیاد هم سر حال بیای
    میگن فلانی (پولداره) داشته با خدا درد دل میکرده میگه خدایا چند مولچ ویلا -خانا -زمین- کارخانا -گاراچ-ماچین -مگازا-اما چه فایدا این لهجه ریده تو همش
    24
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بهترین راهکار نوشتن اهداف و برنامه ریزی برای رسیدن به اونها و تمرکز داشتن در رسیدن به هدف است. و غیر از این نیست.
    انسانی که هدف ندارد مثل کسی است که در مه رانندگی می کند. و بسیار اهسته راه می رود و مراقب است که از راه خارج نشود ولی هنگامی که هدف را پایه ریزی می کند مسیر روشن می شود. و حرکت با سرعت می شود.
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    از موضوع گفته شده تجربه و اطلاعات به تجربه کشیده شده زیاد دارم . وقتی در فاز منفی هست به مانند باتلاق بیشتر واردش میشی ، بیماریها از روان به ذهن و از ذهن به جسم منتقل میشه .بعد وقتی بدن ناسالم باشه بازتاب منفی به ذهن میده و در این حال ذهن خلاق و شاداب وجود نداره . نه راهکاری به ذهنت میرسه و نه دوست یا فامیلی که میتونه سکوی پرتابت باشه.از افراد منفی دوری کن. وقتی تو فاز منفی داری میری حواستو بده به یه موسیقی شاد یا یه تصویر زیبا یا یه فیلم یا ... کلا با هر وسیله ای که بیارتت تو فاز مثبت ، بعد فکرتو آزاد بذار خودش راهشو پیدا میکنه . تو نت هم مطالب خوب و سازنده زیاد پیدا میکنی . جستجو گر خوبی باش . از تو حرکت از خدا برکت . یا علی بگو و شروع کن . انسان بایستی دنیاشو خودش بسازه
    موفق باشی
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.میشه به منم کمک کنید؟
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من با اجازه دوستان میخوام راهکار بدم:

1-اگر مسلمون هستی و اعتقاداتی داری و کم وبیش سرمایه ای داری این: مَّن ذَا الَّذِي يُقْرِضُ اللّهَ قَرْضًا حَسَنًا فَيُضَاعِفَهُ لَهُ أَضْعَافًا كَثِيرَةً وَاللّهُ يَقْبِضُ وَيَبْسُطُ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ بقره 245،
    کيست که به خدا قرض الحسنه دهد ، تا خدا بر آن چند برابر بيفزايد ? خدا تنگدستی دهد و توانگری بخشد و شما به سوی او باز می گرديد...برای اطمینان میتونید از تجربه دیگران پرس و جو کنید.

2-اگر مسلمون هستی و اعتقاداتی داری اما آه در بساط نداری که به خدا هم قرض بدی قناعت(مالی و روحی) همراه با کار و تلاش بدون نق زدن به خودت!

3-اگر هم آنارشیسم هستی و مطمئنی خدایی نیست و طبیعت همینه که هست و آخرش نابودی از دزدی بهتر سراغ ندارم(حالا دزدی به روش شیک یا غیر شیک)خلاصه قانون بقای طبیعت!

اما میدونم مشکل اکثر ما اینه که بین این سه دسته هستیم یعنی تکلیفمون با خودمون روشن نیست!
    18
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من موجم , هستم اگر میروم , گر نروم نیستم .

زندگی یعنی چی؟
    چرا زندگی میکنیم ؟
    برا چی زندگی میکنیم ؟

زندگی تو کشور ما شده تحملی . باور کنید حداقل 80درصدمون اینجوری هستیم . معنی واقعی زندگی رو درک نکردیم .
    همیشه به جای اینکه بگیم چی شد اینجوری شد؟؟؟؟؟؟؟ میگیم چرا اینجوری شد !!!!!!!

ما جای زندگی میکنیم که دخلو خرج با هم برابر نیست و این عامل اصلی همه مشکلاته . زندگی سخت نیست ما خودمون سختش میکنیم و دخلو خرجو دولت تغییر نمیده ما خودمون تغییرش میدیم . دروغ و کلک و نیرنگ تو کشور ما فتا فراون شده دوست محترم با دروغ یا کلک صاحب چه چیزی شدی مگه تو نمیدونی چیزی که با باد بیاد با مه میره . حالا گریه چرا بیا فتح رو آرزو کن ؟ حاصله عمره بیشتر ماها به نادانی گذشته چرا باید بقیه عمرمونو به پشیمانی بگذرونیم محض رضای خدا دیگه کمتر به خودمون کتک بزنیم بیشتر از این چیزی نمیخوام بگم

چو کم نور هست چشمی باره عینک کشد بینی
    زه بینی باید آموزی ره همسایه داری رو
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هیچ وقت امیدو از کسی نگیر شاید امید اخرین داراییش باشه
    رفیق یا پست نذار یا اگه میذاری این طوری ادمو نا امیدنکن
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اقا بی پولی دلیلش ضعف خودمونه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)