ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 11 نخست ... 891011 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 102
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هیرودوتراپی یا زالودرمانی صنعتی که در کشور از اون غافل شدیم و کشور های مثل تایلند از صادرات زالو به اندازه درآمد نفتی ما کسب درآمد میکنن. یکی از بهترین زالوهای دنیا زالوی سبز مازندرانه که آنزیم های بسیار زیادی در بزاقش وجود داره و کیفیتش مورد توجه قرار گرفته . الان هر عدد زالو در بازارهای اروپا و آمریکا حدود 7 دلار قیمت داره و در ایران قیمتش حدود هزار تومان است. دوستان با توجه به علاقه زیاداروپایی ها و امریکایی ها به زالودرمانی و استفاده از این موجود در ساخت دارو و تجهیزات آرایشی بهداشتی و تقویت جنسی در حال حاضر بازار بزرگی برای این محصول وجود داره . طبق تحقیق بنده سفارشات زالو توسط شرکت های مختلف طبی با ارقام بالای 100.000 عدد در هر سفارش انجام میشه و سود بسیار زیادی در اون وجود داره.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست خوبم میشه خواهش کنم اگه واستون ممکنه اطلاعات کامل تر و یا منابعی که بشه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کرد رو به آدرس تلگرام زیر واسم ارسال بفرمایید بسیار متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanmx [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    هیرودوتراپی یا زالودرمانی صنعتی که در کشور از اون غافل شدیم و کشور های مثل تایلند از صادرات زالو به اندازه درآمد نفتی ما کسب درآمد میکنن. یکی از بهترین زالوهای دنیا زالوی سبز مازندرانه که آنزیم های بسیار زیادی در بزاقش وجود داره و کیفیتش مورد توجه قرار گرفته . الان هر عدد زالو در بازارهای اروپا و آمریکا حدود 7 دلار قیمت داره و در ایران قیمتش حدود هزار تومان است. دوستان با توجه به علاقه زیاداروپایی ها و امریکایی ها به زالودرمانی و استفاده از این موجود در ساخت دارو و تجهیزات آرایشی بهداشتی و تقویت جنسی در حال حاضر بازار بزرگی برای این محصول وجود داره . طبق تحقیق بنده سفارشات زالو توسط شرکت های مختلف طبی با ارقام بالای 100.000 عدد در هر سفارش انجام میشه و سود بسیار زیادی در اون وجود داره.
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    به نظر من سایت فروش بلیط هواپیمایی یک گزینه بسیار ایده ال هست. خودم تجربه اش رو دارم و از درآمدش راضی ام. در ابتدا می تونید بدون داشتن دفتر کار و با هزینه کم را شروع کنید و به صورت آنلاین بلیط بفروشید. اما توجه داشته باشید که در ابتدای کار باید به صورت اینترنتی، تلگرام و واتساپ و ... تبلیغ کنید.
    25
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    دوستان هر محصولی رو که نیاز داشتید در ایتالیا ما قادر به تامین هستیم
    خرید مشتقات نفتی از بورس ترکمنستان (یکی از دوستان ما ریجستر بورس هست)
    تامین شکر به صورت 100% واقعی از برزیل
    تامین گاز lpg ار ایران
    ترخیص کالا از بندر عباس
    دوستان تو هر کدوم موارد امری بود بنده در خدمتم
    زمینه کاری بنده در این چند بخش خلاصه می شود
    09115909739
    سنگاری
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    خدمات رسانی در زمینه انتقال تکنو لوژی ساخت دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی، انجام رگولاتوری جهت اخذ مجوزهای سازمان غذا و دارو، ثبت انواع برند و طرح صنعتی ،واردات دارو ملزومات دارویی ، تجهیزات پزشکی ,محصولات آرایشی و بهداشتی ،چیدن ctd ملزومات دارویی از خدمات ما است.
    09191066754
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز من مشتری برای سوخت در ابهای ازاد دارم راه حمل ابی هم بلدم قاچاق سوخت بدون ریسک نیست
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    امروزه استفاده از وسایل یکبار مصرف بدلیل رعایت بهداشت تونسته بخوبی جای خودشو در زندگی امروزه بازکنه یکی از مواردی که میتوان بصورت یکبار مصرف اونو تولید کرد و بازار بسیار گسترده با سبدهای مصرف متنوع برای ان قائل شد صابون یکبار مصرف اسفنجی هست از ویژگیهای این نوع صابون ph5.5 انتی باکتریال بودن قدرت شویندگی بسیار بالا راحتی استفاده قابل حمل در جیب یا کیف بدون کثیف کاری مصرف حداقل آب در حد چند قطره میتوان اشاره کرد از موارد مصرف ان میتوان تمامی موارد مصرف انواع صابون و دستمال مرطوب را نام برد که میتواند در مدت اندک رقیب جدی بازار مصرف انواع صابون و دستمال مرطوب گردد.تمامی امور تحقیقی و روش تولید سپری شده و با سرمایه اندک اماده ورود به بازار می باشد.
    تماس: nazaripoorm@gmail.com , 09124418849
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    وقت سفارت کانادا
    وقت سفارت ایتالیا
    وقت سفارت یونان
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed3115 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    وحید اپارتمتنت چند ه الا نیا کجاست من زیاد به ترکیه امدم
    عجبا
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوستان ساکن کردستان کسی هست بهم پیام بده سوال راجع به بازار پوشاک اونجا دارم
صفحه 10 از 11 نخست ... 891011 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)