ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shapoor [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه دوستان
    منم فکر میکنم که حق با خشایار و مرتضی هست الان دقیقا اونا بررسی میکنن حجم ارسال کالا به ایران رو و بعد تو ارسال به ایران دبه میکنند که تحریم و از این چیزها و از زیر مسولیت فرار میکنن و قربون سفارت خودمون هم تو چین برم که خیلی حافظ منافع ایرانیان تاجر هست . من الان با شریک تجاری خودم بکماه که قرار بارگیری کنن کالا رو به بندر عباس زمین گیر شده و هیچ کاری هم نمیتونه بکنن چون واقعا جنس این چینی ها خرابه . حالا دوستان اگر میتونن کشتی یا چیزی که بشه بار رو حمل کنن من مدارک رو براشون بخونم تا قبول زحمت کنن .بقول خشایار هوا دریا زمین راه ابریشم و.........................................هر جور که بلدن
    متشکرم
    من اطلاعات این شرکت رو که گفتم واستون میفرستم ببینیم چی میشه
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aseman [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    ابتدا از اساتیدی که تجربه ها و آموخته های خودشان را در این مکان به اشتراک میگذارند تا تازه کارانی مثل من با مطالعه به پاسخ سوالاتشان برسند تشکر میکنم و از صمیم قلب آرزوی سلامتی و موفقیت برایشان دارم.
    در خصوص تجارتی که میخواهم شروع کنم توضیح میدهم و سپس سوال های خود را مطرح میکنم.
    پس از طی چندین سال در پست مدیریت فروش یک شرکت خصوصی میخواهم کار خود را استارت بزنم. کار ما دو بخش دارد.
    الف) واردات مواد اولیه و استفاده از آن در محصولات تولیدی و فروش آن محصول تولیدی
    ب) واردات مستقیم محصولات سبک آماده که کاملا بازرگانی به حساب میایند و مستقیم به فروش میروند.
    واردات کالا از چین صورت میپذیرد. بدن صورت که تمامی محصولاتی که میخواهیم وارد کنیم در یک منطقه و در یک شهرچین (و نه در یک کمپانی) تولید و به فروش میرسند. بنده حتی کمپانی های چینی که محصولات ما را میفروشند را نیز میشناسم و نیازبه سرچ بیشتر نیست آما سوال های من:
    1. فرض کنید من 6 مدل محصول از یک شهر چین میخرم که همگی روی هم درحد یک کانتینر بشود. چطور میتوانم همگی را با هم و در کنار هم در یک کانتینروارد کنم؟ یعنی هر کمپانی فقط محصول خودش را جداگانه نفرستد؟ اصطلاح کارگو برای همچین مواقعی است؟ اگر آری چه طور و چه وقت با انها تماس بگیرم؟و اگرنه چه کنم؟
    2. با توجه به این که برخی از محصولات قبل از بارگیری باید تست فنی شوند ایا نیاز به یک شرکت بازرسی دارم؟ اگر اری چگونه و چه وقت با یک شرکت بازرسی تماس بگیرم؟ هزینه های آنها چقدر میشود؟ واصلا با توجه به این که این کمپانی های چینی سالیان سال است که دارند با شرکتی که من در ان کار میکنم کار میکنند و به عبارت بهتر معتبر هستند ایا نیاز به بازرسی دارند؟
    3. نیاز به نوشتن قرارداد با شرکت های چینی دارم؟ اگر آری در صورت امکان یک نمونه قرارداد که در ان محکم کاری های لازم شده را برای من ارسال بفرماییدو ایا تمامی قرارداها به زبان چینی هستند؟ با توجه به خرید غیر حضوری بنده ایا ارسال و دریافت قرراد به صورت ایمیل و یا فکس معتبر است؟
    4. تا به این جای کار مربوط به خرید از چین بوده. سوال بعدی بنده در خصوص ثبت شرکت در ایران میباشد. با توحجه به زمان 3 تا 4 ماهه ساخت و حمل کالا از چین به ایران و با توجه به این که در این مدت نمیتوان بدون جنس کار کرد نظر خودم این بود که شرکت رو فعلا فقط به ثبت برسونم ولی جایی را رهن و یا اجاره نکنم تا 4 ماهه بعد. ایا میتوان شرکت را بدون آدرس ثبت کرد و یا مثلا آدرس محل سکونت خودم را بدهم؟ از نظر دارایی و مالیات برای محل سکونت و یا شرکتی که میخواهم تاسیس کنم مشکلی پیش نمیاید؟
    5. خرید را به صورت یک شخص حقیقی انجام بدهم بهتر است یا بر روی سربرگ شرکتی؟ کدام یک به نفع من است ؟ در هنگام خرید از شرکتی که الان دارم درآن کار میکنم اسم ببرم؟ یا نه؟ چرا؟
    6. چون کارت بازرگانی ندارم, کالا توسط شرکت و یا شخص دیگری انجام خواهد پذیرفت. شرکتی که در ان کار میکنم کارت بازرگانی دارد و با کارت خودش ترخیضص خودش را انجام میدهد. جالب اینجاست که شرکت یک پرفورمای جعلی درست میکند و ارزش ان در حدود 20% ارزش پرفورمای اصلی است و با آن پرفورمای جعلی کار ترخیص را انجام میدهد و کسی شک هم نمیکند. آیا من هم میتوانم همچین پرفورمای جعلی به دست شخص و یا شرکت ترخیص کننده بدهم؟ در گمرک در جعبه ها را باز نمیکنند امکان این که شرکت فروشنده چینی یک نمونه پرفورمای اصلی و یا مدرک دیگری داخل جعبه گذاشته باشد نیست؟ اصولا اگر اگر اگر من همچین کاری کنم در چه صورت امکان گیر افتادن دارم؟و اگر گیر بیفتم چه میشود؟ جریمه چقدرو....؟ میدونم از نظر اخلاقی درست نیست و حتی ممکن است برای ان شخص و یا شرکت بعدها مشکل پیش بیاید. صرف از نظر داشتن اطلاعات میپرسم. و بنده همچین کاری نخواهم کرد. شاید هم خودم رفتم کارت بازرگانی گرفتم که همه کار با خودم باشد.
    در انتها معذرت میخوام که سوال های زیادی پرسیدم. مشتاقانه منتظر پاسخ اساتید عزیز از جمله جناب بهزاد خان و آقا مرتضی و همچنین آقای کریم پور 2003 وسایر دوستان محترم هستم.
    مرسی
    با تشکر از تمامی دوستان
    من هنوز منتظر یک پاسخ مناسب برای سوال های خودم هستم.
    مسئله من اصلا مشکلات حمل و... نیست
    ضمن این که چون تازه کار هستم. تخصص آن چنانی مثل سایر دوستان ندارم تا بتوانم اساتیدی مثل آقا مرتضی را راهنمایی کنم.
    به هر حال هر کدام از دوستان اگر محبت کنند و به سوالات بنده پاسخ بدهند منت گذاشتند و من از ایشان سپاسگزارم.
    ممنون
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    From: Interfreight Logistics Co., Ltd

This is Tina from Interfreight logistics Co.,ltd,China.I am glad to know that you are one importer in Iran.

We could confirm 40‘gp&40'HQ space ex shanghai to bandar abbas for sailing date july 31, the freight is usd4200/40'gp&40'hq , pls kindly check if you have any shipment to load ?

Meanwhile, We'd pleased to provide the updated rate from China main ports to Iran for your kindly reference:

Remark:
    1. We could confirm space ex tianjin to iranian ports, if you have any tianjin shipment, pls feel free contact us
    2. If for 20'gp to bandar abbbas, we suggest you load via LCL shipment, i found most of poeple are using this way, our rate as below
    ex ningbo to bandar abbas: usd100/cbm ex shenzhen to bandar abbas: usd70/cbm
    3. pls recheck rate with us before shipping the cargo.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    We, Interfreight Logistics Co.,Ltd are an professional and aggressive NVOCC and logistics provider with headoffice located in Shenzhen , China and branch offices in Hongkong, Shanghai , Xiamen , Ningbo and partners in Qingdao , Xingang, Tianjin etc.Our Shenzhen office can cover all the Guangdong province business like Dongguan, Shunde, Zhongshan, Guangzhou , Jiangmen, Zhongshan, etc.

We are specializing in one-stop logistics service including sea/air imp&exp, cargo inspection, packing, warehouse consolidation, inland haulage, customs declaration and clearance, transportation by sea and by air etc.

We can offer you the following service in China :
    a). Most of competitive ocean freight and air freight from Chinese main ports to all over the world main ports by sea or by air,
    b). Trucking, warehousing, packing, customs clearance & declaration, etc.
    c). Cargo inspection service.
    d). Cargo pick-up service and consolidate the goods in our warehouse into one container to save your cost

We can offer the total logistics service in China for you and the freight can be paid in China or overseas, since we have our own partner all over the world, If you are interested in cooperating with us.

Looking forward to getting the further reply and inquiry from your esteem company so that we can provide the reliable and professional service to you.

Deliver you more than just the freight and logistics!
    Total Logistics are our profession!!

Tina Xiong
    Interfreight Logisitics Co.,ltd.
    Add:22B/C/D, Tower B, Hong Long Century Plaza, 3001 Heping Road, Luohu, Shenzhen 518002, China.
    Tel:+86-755-82143487
    Fax:+86-755-82147340
    Mob:+86-135-43329206
    Email:marketing03@in-freight.com;
    MSN:marketing03@in-freight.com
    Website:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ویرایش توسط haman716 : 26-07-2013 در ساعت 11:20
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    این اطلاعات کامل اون شرکت حمل و نقل چینی هستش که قبلا گفتم
    نمیدونم تا چه حد معتبره ولی میتونید تحقیق کنید
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aseman [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    ابتدا از اساتیدی که تجربه ها و آموخته های خودشان را در این مکان به اشتراک میگذارند تا تازه کارانی مثل من با مطالعه به پاسخ سوالاتشان برسند تشکر میکنم و از صمیم قلب آرزوی سلامتی و موفقیت برایشان دارم.
    در خصوص تجارتی که میخواهم شروع کنم توضیح میدهم و سپس سوال های خود را مطرح میکنم.
    پس از طی چندین سال در پست مدیریت فروش یک شرکت خصوصی میخواهم کار خود را استارت بزنم. کار ما دو بخش دارد.
    الف) واردات مواد اولیه و استفاده از آن در محصولات تولیدی و فروش آن محصول تولیدی
    ب) واردات مستقیم محصولات سبک آماده که کاملا بازرگانی به حساب میایند و مستقیم به فروش میروند.
    واردات کالا از چین صورت میپذیرد. بدن صورت که تمامی محصولاتی که میخواهیم وارد کنیم در یک منطقه و در یک شهرچین (و نه در یک کمپانی) تولید و به فروش میرسند. بنده حتی کمپانی های چینی که محصولات ما را میفروشند را نیز میشناسم و نیازبه سرچ بیشتر نیست آما سوال های من:

1. فرض کنید من 6 مدل محصول از یک شهر چین میخرم که همگی روی هم درحد یک کانتینر بشود. چطور میتوانم همگی را با هم و در کنار هم در یک کانتینروارد کنم؟ یعنی هر کمپانی فقط محصول خودش را جداگانه نفرستد؟ اصطلاح کارگو برای همچین مواقعی است؟ اگر آری چه طور و چه وقت با انها تماس بگیرم؟و اگرنه چه کنم؟
    2. با توجه به این که برخی از محصولات قبل از بارگیری باید تست فنی شوند ایا نیاز به یک شرکت بازرسی دارم؟ اگر اری چگونه و چه وقت با یک شرکت بازرسی تماس بگیرم؟ هزینه های آنها چقدر میشود؟ واصلا با توجه به این که این کمپانی های چینی سالیان سال است که دارند با شرکتی که من در ان کار میکنم کار میکنند و به عبارت بهتر معتبر هستند ایا نیاز به بازرسی دارند؟
    3. نیاز به نوشتن قرارداد با شرکت های چینی دارم؟ اگر آری در صورت امکان یک نمونه قرارداد که در ان محکم کاری های لازم شده را برای من ارسال بفرماییدو ایا تمامی قرارداها به زبان چینی هستند؟ با توجه به خرید غیر حضوری بنده ایا ارسال و دریافت قرراد به صورت ایمیل و یا فکس معتبر است؟
    4. تا به این جای کار مربوط به خرید از چین بوده. سوال بعدی بنده در خصوص ثبت شرکت در ایران میباشد. با توحجه به زمان 3 تا 4 ماهه ساخت و حمل کالا از چین به ایران و با توجه به این که در این مدت نمیتوان بدون جنس کار کرد نظر خودم این بود که شرکت رو فعلا فقط به ثبت برسونم ولی جایی را رهن و یا اجاره نکنم تا 4 ماهه بعد. ایا میتوان شرکت را بدون آدرس ثبت کرد و یا مثلا آدرس محل سکونت خودم را بدهم؟ از نظر دارایی و مالیات برای محل سکونت و یا شرکتی که میخواهم تاسیس کنم مشکلی پیش نمیاید؟
    5. خرید را به صورت یک شخص حقیقی انجام بدهم بهتر است یا بر روی سربرگ شرکتی؟ کدام یک به نفع من است ؟ در هنگام خرید از شرکتی که الان دارم درآن کار میکنم اسم ببرم؟ یا نه؟ چرا؟
    6. چون کارت بازرگانی ندارم, کالا توسط شرکت و یا شخص دیگری انجام خواهد پذیرفت. شرکتی که در ان کار میکنم کارت بازرگانی دارد و با کارت خودش ترخیضص خودش را انجام میدهد. جالب اینجاست که شرکت یک پرفورمای جعلی درست میکند و ارزش ان در حدود 20% ارزش پرفورمای اصلی است و با آن پرفورمای جعلی کار ترخیص را انجام میدهد و کسی شک هم نمیکند. آیا من هم میتوانم همچین پرفورمای جعلی به دست شخص و یا شرکت ترخیص کننده بدهم؟ در گمرک در جعبه ها را باز نمیکنند امکان این که شرکت فروشنده چینی یک نمونه پرفورمای اصلی و یا مدرک دیگری داخل جعبه گذاشته باشد نیست؟ اصولا اگر اگر اگر من همچین کاری کنم در چه صورت امکان گیر افتادن دارم؟و اگر گیر بیفتم چه میشود؟ جریمه چقدرو....؟ میدونم از نظر اخلاقی درست نیست و حتی ممکن است برای ان شخص و یا شرکت بعدها مشکل پیش بیاید. صرف از نظر داشتن اطلاعات میپرسم. و بنده همچین کاری نخواهم کرد. شاید هم خودم رفتم کارت بازرگانی گرفتم که همه کار با خودم باشد.

در انتها معذرت میخوام که سوال های زیادی پرسیدم. مشتاقانه منتظر پاسخ اساتید عزیز از جمله جناب بهزاد خان و آقا مرتضی و همچنین آقای کریم پور 2003 وسایر دوستان محترم هستم.
    مرسی
    سلام دوست عزیز.
    من در چین هستم و سعی میکنم جواب سوالاتت رو تا جایی که میتونم بدم.

1. بله اصولا کارگو ها و شرکت های بازرگانی که در چین دفتر رسمی دارن، میتونن این کار رو براتون انجام بدن. با تمام کارخونه ها هماهنگ میشن و زمان و مکان تحویل بار روهماهنگ میکنن و کانتینر رو ارسال میکنن برای بارگیری. تمام بار در یک کانتینر جمع میشه و بارنامه براش صادر میشه و ترخیص میشه.
    متاسفانه تحریم خطوط کشتیرانی ، مشکلات فراوانی رو الان بوجود آورده، تمام خطوط کشتیرانی خارجی فعالیتشون رو با ایران قطع کردن و فقط خطوط کشتیرانی ایرانی، این مسیر رو پوشش میدن. همین باعث شده قیمت ها خیلی افزایش داشته باشه. مثلا قبلا هزینه حمل یک کانتینر 40 های کوپ، فرضا اگر 1300 دلار از بندر تین جین تا عباس بود. الان شده 3500 دلار. البته برای اون هم باید در صف و نوبت بود و یا اینکه مبلغ بالاتر پرداخت کرد. خلاصه نه اینکه نشه حمل کرد. میشه ولی سختتر و گرانتر. راههای حمل به دبی و بنادر دیگه و ارسال دوباره به ایران. هزینهء بالاتر و ریسک بالایی داره. ولی این کار هم انجام میشه. من به شخصه انجامش نمیدم. چون هزینه و ریسک بالاست.
    در مورد پیدا کردن کارگو و شرکت معتبر. هم میتونید در اینترنت سرچ کنید و هم اینکه میتونید سفری به اینجا داشته باشید. اگر مایل بودید شرکت ما هم میتونه این کار رو براتون انجام بده. آدرس یاهو و اسکایپ من در پروفایلم موجود هست.

2.شرکتهای بازرسی وجود دارن و میتونن بازرسی های فنی و شیمیایی و ... رو براتون انجام بدن، البته هزینه معمولا برای این شرکت ها بالاست. و معمولا ما زمانی از این شرکتها استفاده میکنیم که یا حجم خیلی بالایی خرید داشته باشیم و یا اینکه نیاز به سرتیفیکتهای خاص در بندر مقصد داشته باشیم. اگر بازرسی معمولی و نظارت معمولی بخوایین ، همین کارگوها معمولا انجام میدن.
    اگر بازرسی شیمیایی بخوایین ، میشه با آزمایشگاهی هماهنگ کرد و نمونه برداری کرد، ( از مراحل تولید، از بار انبار، از بار خریداری شده) و در آزمایشگاه چک کرد.
    ولی در کل اگر کارخانهء بزرگ و معتبری هست، میشه اعتماد کرد. ما خودمون در دفعات اول خرید معمولا بازرسی میکنیم ولی در دفعات بعدی، بر اساس اعتماد پیش میریم. البته کارخانه باید بتونه اعتاد ما رو جلب کنه.
    3.قرارداد در واقع همون کامرشیال اینویس میتونه باشه و هست. در بسیاری مواقع نیاز نیست قرارداد دیگری نتظیم بشه. در همون کامرشیال اینویس تمام بندها و شرط ها گنجانده میشه.
    توصیه اینکه، تجربه ثابت کرده، تا قبل از قرارداد و خرید ، تمام محکم کاریها باید انجام بشه، بعد از خرید اگر مشکلی پیش اومد ، نیاز به طی مراحل سختی هست برای برگردوندن پول. قوانین استان به استان در چین متغییر هست و کلی دوندگی میخواد.
    4.در این مورد اطلاعات کامل ندارم.
    5 و 6 . اگر کارت بازرگانی ندارین، نمیتونین تجارت خارجی ( واردات و صادرات ) انجام بدین. در واقع به اسم خودتون و شرکتتون نمیتونین واردات کنین یا صادرات. در این موارد. معمولا از کارت بازرگانی شرکت ترخیص کار استفاده میشه و در واقع بار به اسم همون شرکت وارد میشه و به شما تحویل داده میشه. شما با اون شرکت باید قرارداد ببندید.
    درواقع تمام مراحل از چین تا درب انبار شما رو همین شرکتهای بازرگانی معتبر که هم در چین و هم در ایران دفتر ثبت شده داشته باشن میتونن انجام بدن.
    درج مبلغ پایین در پروفورما و دستکاری در فاکتورها و اینویس، شدنی هست ولی نه اونقدر که فکر میکنید. هر کالایی در گمرک ارزشی مشخص داره، و گمرک کاری نداره که شما چند خریدین یا چند دارین میفروشین.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
    ویرایش توسط مرتضی : 29-07-2013 در ساعت 13:04

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت مرتضی خان بزرگ و دوست داشتنی و خوشحالم که مشکلات اینترنت حل شد تا دوباره شما رو داشته باشیم و از تجربیاتت استفاده کنیم
    من در مورد سوالات دیگر شما جناب aseman اطلاعی نداشتم ولی در مورد سوال 4 شما
    شما میتونید شرکت رو با یه اجاره نامه سوری ثبت کنید.برای اینکه مشکلی هم برای مالیات شما پیش نیاد میتونید اجاره نامه رو با قیمت بسیار پایین تنظیم کنید.در ضمن حتی میتونید هر چند ماه به اداره دارایی اعلام کنید که شرکت شما موقتا غیر فعال هستش که کلا مالیاتی برای شما منظور نمیشه
    ولی به نظر من شما که نمیخواین کارت بازرگانی بگیرید و یه شرکت بازرگانی میخواد تمام مراحل واردات رو برای شما انجام بده فعلا شرکت ثبت نکنید البته اگر در داخل نخواین در قالب یک شرکت کار کنید و فروش داشته باشید و بتونید به عنوان شخص حقیقی کاراتون رو انجام بدید
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت مرتضی خان بزرگ و دوست داشتنی و خوشحالم که مشکلات اینترنت حل شد تا دوباره شما رو داشته باشیم و از تجربیاتت استفاده کنیم
    ارادتمندیم، مدتی نبودم، مشکلاتی برای ورود به سایت از آی پی چین وجود داشت. در خدمتتون هستم دوباره ، :)

14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز.
    من در چین هستم و سعی میکنم جواب سوالاتت رو تا جایی که میتونم بدم.

1. بله اصولا کارگو ها و شرکت های بازرگانی که در چین دفتر رسمی دارن، میتونن این کار رو براتون انجام بدن. با تمام کارخونه ها هماهنگ میشن و زمان و مکان تحویل بار روهماهنگ میکنن و کانتینر رو ارسال میکنن برای بارگیری. تمام بار در یک کانتینر جمع میشه و بارنامه براش صادر میشه و ترخیص میشه.
    متاسفانه تحریم خطوط کشتیرانی ، مشکلات فراوانی رو الان بوجود آورده، تمام خطوط کشتیرانی خارجی فعالیتشون رو با ایران قطع کردن و فقط خطوط کشتیرانی ایرانی، این مسیر رو پوشش میدن. همین باعث شده قیمت ها خیلی افزایش داشته باشه. مثلا قبلا هزینه حمل یک کانتینر 40 های کوپ، فرضا اگر 1300 دلار از بندر تین جین تا عباس بود. الان شده 3500 دلار. البته برای اون هم باید در صف و نوبت بود و یا اینکه مبلغ بالاتر پرداخت کرد. خلاصه نه اینکه نشه حمل کرد. میشه ولی سختتر و گرانتر. راههای حمل به دبی و بنادر دیگه و ارسال دوباره به ایران. هزینهء بالاتر و ریسک بالایی داره. ولی این کار هم انجام میشه. من به شخصه انجامش نمیدم. چون هزینه و ریسک بالاست.
    در مورد پیدا کردن کارگو و شرکت معتبر. هم میتونید در اینترنت سرچ کنید و هم اینکه میتونید سفری به اینجا داشته باشید. اگر مایل بودید شرکت ما هم میتونه این کار رو براتون انجام بده. آدرس یاهو و اسکایپ من در پروفایلم موجود هست.

2.شرکتهای بازرسی وجود دارن و میتونن بازرسی های فنی و شیمیایی و ... رو براتون انجام بدن، البته هزینه معمولا برای این شرکت ها بالاست. و معمولا ما زمانی از این شرکتها استفاده میکنیم که یا حجم خیلی بالایی خرید داشته باشیم و یا اینکه نیاز به سرتیفیکتهای خاص در بندر مقصد داشته باشیم. اگر بازرسی معمولی و نظارت معمولی بخوایین ، همین کارگوها معمولا انجام میدن.
    اگر بازرسی شیمیایی بخوایین ، میشه با آزمایشگاهی هماهنگ کرد و نمونه برداری کرد، ( از مراحل تولید، از بار انبار، از بار خریداری شده) و در آزمایشگاه چک کرد.
    ولی در کل اگر کارخانهء بزرگ و معتبری هست، میشه اعتماد کرد. ما خودمون در دفعات اول خرید معمولا بازرسی میکنیم ولی در دفعات بعدی، بر اساس اعتماد پیش میریم. البته کارخانه باید بتونه اعتاد ما رو جلب کنه.
    3.قرارداد در واقع همون کامرشیال اینویس میتونه باشه و هست. در بسیاری مواقع نیاز نیست قرارداد دیگری نتظیم بشه. در همون کامرشیال اینویس تمام بندها و شرط ها گنجانده میشه.
    توصیه اینکه، تجربه ثابت کرده، تا قبل از قرارداد و خرید ، تمام محکم کاریها باید انجام بشه، بعد از خرید اگر مشکلی پیش اومد ، نیاز به طی مراحل سختی هست برای برگردوندن پول. قوانین استان به استان در چین متغییر هست و کلی دوندگی میخواد.
    4.در این مورد اطلاعات کامل ندارم.
    5 و 6 . اگر کارت بازرگانی ندارین، نمیتونین تجارت خارجی ( واردات و صادرات ) انجام بدین. در واقع به اسم خودتون و شرکتتون نمیتونین واردات کنین یا صادرات. در این موارد. معمولا از کارت بازرگانی شرکت ترخیص کار استفاده میشه و در واقع بار به اسم همون شرکت وارد میشه و به شما تحویل داده میشه. شما با اون شرکت باید قرارداد ببندید.
    درواقع تمام مراحل از چین تا درب انبار شما رو همین شرکتهای بازرگانی معتبر که هم در چین و هم در ایران دفتر ثبت شده داشته باشن میتونن انجام بدن.
    درج مبلغ پایین در پروفورما و دستکاری در فاکتورها و اینویس، شدنی هست ولی نه اونقدر که فکر میکنید. هر کالایی در گمرک ارزشی مشخص داره، و گمرک کاری نداره که شما چند خریدین یا چند دارین میفروشین.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
    مرتضی جان واقعا ازت ممنونم/ پس از تقریبا دو هفته بالاخره جوابامو گرفتم. از لطف و محبت سایر دوستان هم تشکر میکنم.
    ولی کلا تو این شرایط حمل ونقل کارا خیلی سخت شده!
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    اون شرکتی رو که آقای هامان گفتند بنده قبلا مذاکره کردم، صحبتهای اینها منطقی عملیاتی هست، اینها یه مجموعه بزرگ ترابری هستند که با شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران هم کار میکنند
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر مایل بودید و سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمک کنم
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)