ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saw1364 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    به نظر من باید تمامی کسانی که این سوال برایشان پیش آمده با هم جمع بشویم و یک اتاق فکر تشکیل دهیم .من هم این مشکل را دارم ولی برای شروع به تنهایی خیلی دغدغه دارم و مثل این است که با چشم بسته دارم راه می روم.
    این اولین قدم که همانا بزرگترین قدم هم هست.
    • من در شهر مرزی پیرانشهر زندگی می کنم
    • خوب ، چه کاری از دستم بر می آید؟
    سلام ما یک کارخانه تولید سنگ ساختمانی و دانه بندی سنگ داریم و می خواهیم به کردستان عراق صادرات داشته باشیم شما می تونید کمکمون کنید .ایمیلم رو قرار می دم که با هم در ارتباط باشیم mznoor14@yahoo.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نه
    خیلی هم خوبه اسم تاپیک
    74
    کاربر فعال
    منم هم موافقم با این مطالبتون
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    امروز میخواهم یکی از بهترین سایتهای اینترنتی مرتبط با کار تجارت را برایتان معرفی کنم.
    سایت علیبابا بر خلاف اسم فارسی که دارد یک سایت خارجی است که وابسته به شرکت Alibaba.com واقع در هنگ کنگ چین است اما سرور آن در آمریکا قرار دارد.
    این سایت با بیش از یک میلیون عضو یک مجموعه کامل از شرکتها و محصولات آنها را در بردارد که قابلیت جستجو و تحقیق راجع به یک شرکت خاص و یا محصول خاص را به کاربران خود میدهد.
    این سایت هم مثل اکثر سایتهای اینترنتی، دارای دو نوع سرویس پولی و رایگان میباشد که سرویس پولی آن که مبلغی در حدود ۳۵۰ دلار بابت عضویت یکساله دریافت میکند خدمات بسیار عالی را در اختیار قرار میدهد از جمله این خدمات ایجاد یک صفحه رایگان در روی سایت علیبابا است که در تمامی موتورهای جستجو هم معرفی میشود و میتواند همانند یک کاتالوگ تا ۳۰ محصول و تصویر آنها را در بر بگیرد. همچنین آگهی Trade Lead خریداران را بصورت نامحدود در اختیار قرار میدهد. این سرویس برای فروشندگان کارآیی بسیار بالایی برخودار است و محصولات تولیدی و عرصه شده توسط شرکت را در صدر نتایج جستجوها قرار میدهد.
    اما سرویس رایگان این سایت بهترین سرویس را به خریداران ارائه میدهد. کاربران رایگان این سایت میتوانند نام و مشخصات شرکت خود را و حتی محصولات تولیدی خود را در این سایت معرفی کنند و تا تعدادی محدود از محصولات خود را همراه با عکس آنها در این سایت منتشر نمایند. آگهی فروش بدهند و یا آگهی خرید ارسال کنند.
    اما همانطور که گفتم بهترین سرویس برای کاربران رایگان این سایت برای خرید است. وقتی یک آگهی برای خرید وارد این سایت میکنید آگهی شما در صفحات این سایت درج میشود و حتی در موتورهای جستجو نیز قابل جستجو است. این آگهی برای سایر اعضا که در زمینه کاری و صنعت مورد نظر شما فعالیت میکنند فرستاده میشود و چندی نمیگذرد که میل باکس شما پر از پیامهایی میشود که فروشندگان برای شما فرستاده اند. خاصیت این پیامها این است که فرستندگان آن به آدرس پست الکترونیکی شما دسترسی ندارند و از طریق سایت علیبابا باید با شما تماس بگیرند بنابر این میل باکس شما از پیامهای ناخواسته و اسپام دور خواهد ماند. اما اگر شما بخواهید با آن فروشنده خاص تماس بگیرید این کار به راحتی امکان پذیر است زیرا اطلاعات کامل او از قبیل آدرس، شماره تلفن و فاکس و آدرس پست الکترونیکی او هم همراه پیغام برای شما ارسال میشود. پس فقط با Reply کردن پیغام او میتوانید با او تماس بگیرید و با اینکار به او اجازه بدهید که آدرس پست الکترونیکی شما را داشته باشد و یا اطلاعات کامل تری از کالای مورد نظر خود را برای او ارسال کنید.
    حالا دیگر لازم نیست شما به دنبال فروشنده بگردید بلکه حالا فروشنده ها به دنبال شما میگردند و میتوانند نیاز های شما را بدانند و به شما پیشنهاد بدهند. قدم بعدی این است که شما از میان این پیشنهاد ها بهترین را انتخاب کنید و باب مزاکره و تجارت را با شرکت مورد نظر خود باز کنید.
    حالا نوبت شماست که خودتان سری به این سایت بزنید و اطلات بهتری را از آن کسب نمائید:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

187
    کاربر فعال
    این alibaba همشون کلاهبردارن حواستون جمع باشه
    شما که میگی تا حالا ازش خرید کردی؟ کالات درست و صحیح دستت رسیده یا اصلا رسیده.لطفا بعد از تحقیق یه چیزیو بزار
    باز made-in-china بهتره ولی در کل هیچکدوم قابل اعتماد نیست باید حتما بازرسی بشه کالا. توهمین ایران تو کشور خودمونه کلاهبردار زیاده چه برسه اونجا که دستت به هیچی بند نیست
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست من يه جوري حرف مي زني انگار من مقصرم.برادر من من واسه اطلاعات سايت گفتم.شما همش داري تبليغ ميكني اگه راست ميگي يكم اموزش بزار .
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladahz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این alibaba همشون کلاهبردارن حواستون جمع باشه
    شما که میگی تا حالا ازش خرید کردی؟ کالات درست و صحیح دستت رسیده یا اصلا رسیده.لطفا بعد از تحقیق یه چیزیو بزار
    باز made-in-china بهتره ولی در کل هیچکدوم قابل اعتماد نیست باید حتما بازرسی بشه کالا. توهمین ایران تو کشور خودمونه کلاهبردار زیاده چه برسه اونجا که دستت به هیچی بند نیست
    دوست عزیز شما چرا مشت رو نمونه خروار میگیرید
    اتفاقا خیلی از شرکتهایی که تو سایت علی بابا برای چند ساله تامین کننده طلایی هستند و فروش دارن بسیار هم معتبرن
    من خودم از دو تا شرکت اونجا کالا خریدم و درست همون چیزی که خریدم دستم رسیده و هیچ مشکلی هم نداشتن
    یکی از اونها فقط قرار بود 20 روزه بار رو تحویل بده که 35 روزه تحویل داد و گر نه مشکل دیگه ای نداشتن
    من نمیگم همه معتبرن ولی شرکتهایی که تامین کننده طلایی و با سابقه چند سال هستن اکثرا مشکلی ندارن
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان من ساكن شيراز هستم اينجا كسي هست ك بتونم باهاش در مورد تجارت مشورت كنم ؟؟ممنون ميشمhossein.rezaii773@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان ، کسی اینجا هست که در منطقه جبل علی یا راس الخیمه دفتر داشته باشه؟؟
    40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    چه تاپیک خوبی و حیف که اینقدر خلوته .....

دوستان من چند سالی هست که از علی بابا تولید کننده های قوی رو پیدا می کنم و خرید می کنم ، الحمدلله مشکل خاصی نداشتم تا الان ، به جز بار اول که اون هم به خاطر طمع دنبال ارزونترین بودم و کالایی که به دستم رسید کیفیت نداشت

به هر حال اینترنت قوی ترین چیزیه که شما می تونید تمام زیر و بم شرکت صادر کننده رو از توی اون در بیارید ، در حقیقت علی بابا و بقیه سایتها یه چیزی مثل ویدئوی سالهای پیش و ماهواره فعلی هستند ، کسی که بلد باشه باهاش درست کارکنه میتونه ازش منتفع بشه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)