ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    68
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کالاهای صادراتی به دانمارک

سلام دوستان . از صادرات ایران به کشور دانمارک اطلاع دارین ؟ چه کالاهایی از ایران به دانمارک صادر میشه ؟

منظورم آمار اتاق بازرگانی نیست بلکه تجربیات دوستان هست که به نظرم بسیار مفید تر از آمار اتاق بازرگانی است.
    ویرایش توسط Number One : 10-07-2013 در ساعت 23:07
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دوستان بنده هم مایل به صادرات به کشور دانمارک هستم. خوشحال میشم بنده رو هم راهنمایی کنید. سوال من در زمینه مراحل ترخیص از گمرک دانمارک به هنگام رسیدن بار به اونجا و نحوه بازاریابی در اونجاست. هرکسی به دانمارک یا سایر کشورهای اسکاندیناوی باری صادر کرده لطفا تجربیاتشو در اختیار ما هم قرار بده...

جناب Number One شما به چه دلیل کشور دانمارک رو انتخاب کردید؟
    47
    اخراج شده
    سلام بنده هم به دنبال یه نفرمیگردم که برای صادرات به اتحادیه اروپا باهم همکاری داشته باشیم. در صادرات گوشت بلدرچین با حداقل 300درصد سود.
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanHP [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بنده هم به دنبال یه نفرمیگردم که برای صادرات به اتحادیه اروپا باهم همکاری داشته باشیم. در صادرات گوشت بلدرچین با حداقل 300درصد سود.
    سلام دوست عزیز. اینجا متوسط خرده فروشی گوشت بلدرچین تقریبا کیلویی 12 پوند هست. ولی فکر کنم محدوده اتحادیه اروپا قوانین سختگیرانه ای برای واردات محصولات غذایی حیوانی از کشوهای خارج این اتحادیه داره.
    47
    اخراج شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar7 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز. اینجا متوسط خرده فروشی گوشت بلدرچین تقریبا کیلویی 12 پوند هست. ولی فکر کنم محدوده اتحادیه اروپا قوانین سختگیرانه ای برای واردات محصولات غذایی حیوانی از کشوهای خارج این اتحادیه داره.
    یعنی حدودا 18.7 دلار قیمت تمام شده این محصول برای ما با بسته بندی و فریز شده 4.5 دلار هستش. درمورد سختگیری هم بله حق باشماست . بنده دارم بایه شرکت توی دبی مذاکره میکنم که از طریق اونا این کار را انجام بدیم ... شما امکان فعالیت در بازاریابی و فروش این محصول را دارید؟ طبق برآورد های اولیه که ما داشتیم با احتساب همه هزینه ها ما در بندر بارسلون میتونیم محصولمون را به قیمت حدود 11 دلار که بشه 7 پوند انگلیس تحویل شما بدیم.
    ویرایش توسط EhsanHP : 14-12-2014 در ساعت 18:02
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanHP [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یعنی حدودا 18.7 دلار قیمت تمام شده این محصول برای ما با بسته بندی و فریز شده 4.5 دلار هستش. درمورد سختگیری هم بله حق باشماست . بنده دارم بایه شرکت توی دبی مذاکره میکنم که از طریق اونا این کار را انجام بدیم ... شما امکان فعالیت در بازاریابی و فروش این محصول را دارید؟ طبق برآورد های اولیه که ما داشتیم با احتساب همه هزینه ها ما در بندر بارسلون میتونیم محصولمون را به قیمت حدود 11 دلار که بشه 7 پوند انگلیس تحویل شما بدیم.
    آره می دونم. حتی قیمت خرده فروشی بلدرچین هم تو ایران خیلی ارزونتر از اینجاست و هروقت می رم ایران میخرم می خورم . من تو زمینه مواد غذایی فعالیت نمی کنم و متاسفانه لینکی هم ندارم. (ولی تو زمینه خوردنش استادم ) . اون پاسخ شما رو هم چون توی سوپراستور قیمتش رو دیده بودم گذاشتم و همچنین برای تایید حرف شما در مورد سود 300% برای اونایی که علاقمندن. فقط می دونم که فراورده های غذایی حیوانی رو فقط از طریق گذرگاههایی که (BIP (Border Inspection Post دارن میشه وارد حوزه اتحادیه اروپا کرد. البته اون قیمتهایی که داده بودم واسه گوشت تازه هست، یخزده رو نمی دونم، احتمالا باید یه خورده کمتر باشه.
    4
    skp
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    گوشت شتر مرغ بازارش چطوره احسان ؟

واسه صادرات منظورمه
    47
    اخراج شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط skp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

واسه صادرات منظورمه
    به طور کلی اگه بتونید توی زمینه فراورده های پروتویینی سالم، استاندار ceبگیرید ... بازار اروپا یا روسیه خیلی پرسوده .
    البته درمورد شتر مرغ یه تحقیق میکنم خبرش را میدم همینجا...
    47
    اخراج شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط skp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

واسه صادرات منظورمه
    با این توضیح که هر کیلوگرم = 2.2 پوند
    تقریبا قیمت هرکیلو گوشت خالص بدون چربی (فیله تمام ماهیچه) از 40تا 150دلار آمریکا میشه که توی مناطق مختلف قیمتهای متفاوتی داره.(قیمت خرده فروشی به صورت گرم)
    از اینجا چک کنید. فروشگاهی در یکی از ایالتهای آمریکا (Oskaloosa)
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این فروشگاه هم از آمریکا ایالت کالیفرنیاست.

ظاهرا تجارت خیلی پرسودی میتونه باشه.
    4
    skp
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با این توضیح که هر کیلوگرم = 2.2 پوند
    تقریبا قیمت هرکیلو گوشت خالص بدون چربی (فیله تمام ماهیچه) از 40تا 150دلار آمریکا میشه که توی مناطق مختلف قیمتهای متفاوتی داره.(قیمت خرده فروشی به صورت گرم)
    از اینجا چک کنید. فروشگاهی در یکی از ایالتهای آمریکا (Oskaloosa)
    این فروشگاه هم از آمریکا ایالت کالیفرنیاست.

ظاهرا تجارت خیلی پرسودی میتونه باشه.
    احسان تو ظاهران زبانت خیلی خوبه که سریع این اطلاعات و در آوردی .... چه خوب میشه باهم همکاری کنیم ..

الان بازارشو یه رصد میکنی ؟ببینی اصلا طرفدار داره یا صرفا قیمتش فقط بالاست
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)