ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Lightbulb راهنمایی از تجار محترم

با سلام .

چند سوال داشتم که متاسفانه در گوگل پیدا نکردم و من تازه عضو این سایت شدم

1:سوال اولم این هست که حداقل برای تجارت چقدر سرمایه می خواد ؟

2: آیا می توان از مبلغ کم مثلا از 500 هزار تومان تجارت کرد؟

3: و منی که می خوام تازه وارده عرصه ی تجارت شم برای یک تجارت ساده و بدون ضرر مالی برای یک تازه وارد چه تجارتی مناسب هست؟

4: و در آخر برای تجارت حتما باید سند خانه یا .. را گرو گذاشت؟

با تشکر : آرش
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    بدون حتی یک ریال هم میشه تجارت کرد اما فقط صادارت به شرط اینکه اعتبار لازم را در بین خریداران اجناسی که صادر میکنی داشته باشی و اینکه هنر زود به پول رسوندن اون اجناس را داشته باشی .
    مثلا خرید اعتباری یک یا 2ماهه داشته باشی و خیلی زود بتونی اجناس را به پول تبدیل کنی . فقط در این شرایط امکان اش هست .

و یا اینکه سند را در بانکی به عنوان پشتوانه وام دریافت کنید و از اون طریق اقدام به واردات کنید .
    الان زیاد شدند کسایی که با پول خیلی کم هم تجارت میکنند مثلا 50 میلیون و 100 میلیون . تجارت با این پول کم مشکلات زیادی داره الان اگر جنسی را از خارج خرید کنی حداقل حدود 3 هفته طول میکشه به دستت برسه .رتا بفروش برسونی و دوباره خرید بخوای بکنی و جنس جدید به دستت برسه دوباره حداقل 5 هفته وقفه میافته . و خیلی از مواقع جنس ات جور نیست .
    البته لازم به ذکر است که من در زمینه صادارت و واردات تخصصی ندارم فقط در حد اطلاعات عمومی عرض کردم .
    امیدوارم دوستان دیگه بیشتر راهنماییتون بکنند .
    نظر دوستان هم
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mm45 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    بدون حتی یک ریال هم میشه تجارت کرد اما فقط صادارت به شرط اینکه اعتبار لازم را در بین خریداران اجناسی که صادر میکنی داشته باشی و اینکه هنر زود به پول رسوندن اون اجناس را داشته باشی .
    مثلا خرید اعتباری یک یا 2ماهه داشته باشی و خیلی زود بتونی اجناس را به پول تبدیل کنی . فقط در این شرایط امکان اش هست .

و یا اینکه سند را در بانکی به عنوان پشتوانه وام دریافت کنید و از اون طریق اقدام به واردات کنید .
    الان زیاد شدند کسایی که با پول خیلی کم هم تجارت میکنند مثلا 50 میلیون و 100 میلیون . تجارت با این پول کم مشکلات زیادی داره الان اگر جنسی را از خارج خرید کنی حداقل حدود 3 هفته طول میکشه به دستت برسه .رتا بفروش برسونی و دوباره خرید بخوای بکنی و جنس جدید به دستت برسه دوباره حداقل 5 هفته وقفه میافته . و خیلی از مواقع جنس ات جور نیست .
    البته لازم به ذکر است که من در زمینه صادارت و واردات تخصصی ندارم فقط در حد اطلاعات عمومی عرض کردم .
    امیدوارم دوستان دیگه بیشتر راهنماییتون بکنند .
    نظر دوستان هم
    مرسی دوست عزیز ..

هدفم این است که بایک مبلغ کم بدون ضرر مالی تجارت کنم ولی چون اولین بار هست که می خوام دس به این کار بزنم من سال بعد

عازم هند هستم برای ادامه ی تحصیل و دوست دارم که به عنوان وارد کننده ی اجناس تجملاتی مثل گردنبند و بدلیجات از هند وارد ایران

کنم و می دونم که خانومها بیشترین مشتریان من خواهند بود ولی برای یک تجارتی مثل این که ضرر مالی توش نباشه

از کجا و با چه مبلغی باید شروع کنم ؟

از [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] عزیز هم تشکر می کنم از دوستان عزیز هم می خوام که نظر خودشان را بگن و منو در این راستا راهنمایی کنند با تشکر
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من یک دوست در اهواز دارم که می گفت یکی از آشناهاشون 1 کامیون چیپس و پفک چی توز برده مرز چزابه و همون سر مرز تونسته بفروشه و 30 میلیون تومان سود کرده .به همین سادگی ولی هر چی ازاون پرسیده که چطور دست به این کار زدی و با این کار آشنا شدی از گفنتن آن شونه خالی کرده.به علاوه یکی دیگه از آشنا ها می گفت که دوستش یه وانت نیسان سیمان برده سر مرز توی بازار چه مرزی و به عراقی ها فروخته و خوب سود کرده بعد همین طور وانت شده خاور و خاور به تریلی تبدیل شده الان هم وضعش خیلی خوبه . اگه به اهواز سفر کنی و به بازار ماهی فروش ها یا به میدان میوه بری کلی عراقی پیدا می کنی که با مترجم هاشون و دلار فراوان دارن خرید میکنن تازه به قیمت های چند برابر قیمت داخلی به همبن دلیل میدون دار ها و ماهی فروش ها هرچی دارن به اونا میدن و باقی موندشو به بازار داخل می فروشن .در استان خوزستان قیمت اجاره ی زمین های کشاورزی به شدت بالا رفته چون عراقی ها محصولات را سر زمین ها به چند برابر قیمت میخرن.مثلا همون دوستی که در بالا به اون اشاره کردم گندم کشت دیم را در خوزستان سر زمین کیلویی 2400 تومان به یه عراقی فروخته بود در صورتی که اون موقع دولت کیلویی800 می خریده .من با اینکه ساکن اهوازم و با این دوستان سر و کار دارم ولی هنوز نتونستم یه تاجر عراقی پیدا کنم.
    دوستان توجه کنن که هر چی میخان صادر کنن اولین و بهترین را بازارچه های مرزی هست و بعد حتما در داخل کشور مبادله کنن و نقدا پول دریافت کنن و بقیه کارها را به خود آنها واگذارند یا حداکثر توی بازار چه به اونا تحویل بدهند .این مطمئنترین و ساده ترین کار برای شروع هست.
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست گرامی

من هم با نظر بقیه عزیزان موافقم که حتی بدون داشتن سرمایه هم میشه تجارت کرد
    به نظر من کسی که سرمایه ای برای شروع تجارت نداره حداقل باید روابط خوبی با تولید کننده ها و فروشنده ها داشته باشه ، یا با صادر کننده تو همین ایران و خریدارها تو بازارهای هدف خارجی
    .. و بتونه این دو را به هم وصل کرده و این وسط پورسانت خودش رو دریافت کنه و رفته رفته که سرمایه ای جور کرد خودش بزنه تو خط تجارت

اما در مورد وارد کردن بدلیجات از هند ، خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که قسمت بیشتر بدلیجاتی که تو ایران بیشتر به فروش میره و مورد پسند هست از چین وارد میشه - چون جنس چینی خیلی ارزونتر از جنس هندیه و از طرف دیگه هم سلیقه بیشتر خانمهای ایرانی با سلیقه هندی ها جور نیست چون اونا بیشتر بدلیجات طلایی و زمخت استفاده میکنن که اینجا خیلی کم به فروش میره ... چینی ها بدلیجات هندی رو با قیمت خیلی مناسبتری ارایه میکنن

من به عنوان کسی که 8 ساله مقیم هنده بهتون توصیه میکنم به جای بدلیجات به فکر صادر کردن خشکبار از ایران به هند باشین ، چون هم بازارش خیلی خوبه هم صادرات از ایران خیلی آسونتر از وارداته و هم اینکه هندی ها مشتری بسیار عمده خشکبار ایرانی هستن (بادام ، پسته ، آلو بخارا ، زعفران ، خرما رو در اولویت قرار بدین چون بقیه خشکبار یا وارد نمیشه یا خریدارش خیلی کمتره )

به امید موفقیت شما
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ان

من هم با بقیه دوستان موافقم ولی به نظرم میرسد عجله نکنید و بعد از مراجعت به ان کشور بعد از سنجش تصمصم بهتری میتونید بگیرید.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام خوزستان مصالح
    طبیعتا عراقی های که در خوزستان در بازار گشت میزنن مصالح ساختمانی هم میخوان از سیمان تا گچ و سرامیک آیا خوده شما تا الان با اینها مذاکره کردی و نتیجه ای هم داشت . اگر اینطور من یه پیشنهاد دارم الان اگر در خوزستان کسی دفتری تحت عنوان ارائه خدمات کالا به عراق بزنه شغل موفقی خواهد بود در ضمن دوستان دیگر که علاقه مندن به صادرات میوه و خشکبار چای برنج رب گوجه و کلا همه چیز بی نصیب نمیمون
    شاد باشید و دیگران رو هم شاد کنید
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به دلار پول میدن و خروج جنسشون به عهده خودشونه عراقیها
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    اگر شماره تماس یا اطلاعاتی دارید روسایت بذارید تا دیگران هم استفاده کنند
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    39
    کاربر فعال
    سلام
    با توجه به اینکه مطالب همه دوستان را مطالعه نمودم ولی حقیقتا ابهاماتی تو صحبت هابود مثل گندم2400 تومانی در حالیکه1200تومن میخریدند بعدش الان بدستور شورای امنیت ملی هر گونه صادرات گندم با توجه به نیاز داخلی ممنوع هستش..........................اگر شما از این خریدارها سراغ دارید به ما هم معرفی کنید تا بنده مستقیم از چی توز بهش محصول بدم یا بیاد سرزمین کشاورزی پیاز-کاهو- فلفل دلمه ای واز شرکت قارچ مستقیم با قیمت مناسب براش بنده تهیه میکنم خواهشا از اغراق وافراط در سخن دوری کنید...اقای روستا09124125402
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)