ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 30 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 294
    100
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات به روسیه و پیدا کردن یک تاجر

با سلام دوستان من میخوام در زمینه خشکبار صادرات کنم

و هیچ چیزی از صادرات نمیدونم و منم فقط خریدار خشکبار هستم و تمتم مشتریام داخلی هستند

و حالا میخوام برای اولین بار اگه بشه خشکبار به روسیه صادر کنم و میخوام اگه میتونید راهنماییم کنید که

چگونه یه مشتری در رو سیه پیدا کنم و با هاش ارتباط برقرار کنم
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    salam
    shoma mitonin site alibaba.com ozv shin o az onja moshtari rotono peida konin:)
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با یکی از تاجران روسی ارتباط داریم، با ایشان در رابطه با محصول شما مذاکره می کنیم و دوستانی که تمایل به تجارت با روسیه دارند،
    نوع محصولشان را اعلام فرمایند و یا به ایمیل من arkad.trade@yahoo.com پیام بفرستند تا با ایشان در میان بگذارم.
    پیشرفت تک تک هم وطنانم در عرصه ی تجارت آرزوی من است.
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ما تولید کننده گلاسبید هستیم که در خط کشی جادهها و در رنگهای ترافیکی کاربرد دارد.امادگی هر گونه صادرات را داریم به خصوص به کشورهای همسایه در صورت تمایل لطفا تماس بگیرید یا به ادرس زیر میل بزنید.
    با تشکر
    02188583296-mohades@glassbeadsco.com
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام به دوستان
    کسی می تونه به من در یافتن شرکتهای وارد کننده خشکبار و موادغذایی و کارخانجات تولید کنده مشروبات الکلی در روسیه بهم کمک کنه؟
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام خدمت دوستان عزيز. كسي از دوستان ميتونه يه تاجر روسي و يا تجار ايراني كه در روسيه كارمي كنن كه تو كار سيمان باشه بهم معرفي كنه. انواع سيمان با تيپ هاي مختلف و از كارخانه جات مختلف حتي سيمان مازندران(نكا) با هر تناژي كه درخواست داشته باشيد. با تشكر
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza240 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام دوستان من میخوام در زمینه خشکبار صادرات کنم

و هیچ چیزی از صادرات نمیدونم و منم فقط خریدار خشکبار هستم و تمتم مشتریام داخلی هستند

و حالا میخوام برای اولین بار اگه بشه خشکبار به روسیه صادر کنم و میخوام اگه میتونید راهنماییم کنید که

چگونه یه مشتری در رو سیه پیدا کنم و با هاش ارتباط برقرار کنم
    سلام شروع صادرات پروسه زمان بر و نیاز به مطالعه و تحقیق داره مثلا باید چندین دوره آموزشی که اتاق بازرگانی استانتون برگزار می کنه بگذرونید شرکت ثبت بدین کارت بازرگانی بگیرین زبان انگلیسی مسلط باشین و.....
    البته میتونین از شرکت های بازاریابی ایرانی که در روسیه فعال هستن واسه فروش محصولتون کمک بگیرین
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بازرگاني تلاشگران [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام خدمت دوستان عزيز. كسي از دوستان ميتونه يه تاجر روسي و يا تجار ايراني كه در روسيه كارمي كنن كه تو كار سيمان باشه بهم معرفي كنه. انواع سيمان با تيپ هاي مختلف و از كارخانه جات مختلف حتي سيمان مازندران(نكا) با هر تناژي كه درخواست داشته باشيد. با تشكر

سلام جناب. من یک ایرانی می شناسم که در روسیه شرکت داره و باهاش کار می کنم... اتفاقا در صادرات سیمان هم به شدت فعال هستند. البته زمینه همکاری ایشون به این نحو هست پول شما را هنگامی که بارتون به بندر مقصد رسید تحویل می دند. در صورت تمایل با آدرس updeal@ymail.com تماس بگیرید.
    ویرایش توسط mehdi moussavi : 26-08-2013 در ساعت 11:38
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام نحوه تسویه حساب خشکبار در روسیه معمولا مدت دار (3-4 ماهه) هست. به همین خاطر شما باید با یک تاجر خیلی مطمئن کار کنی. من یک ایرانی که در روسیه شرکت داره را می شناسم. اگر مایل بودی با ایمیل من تماس بگیر. updeal@ymail.com
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. دوستان من پدرم 15 سال هستش که در روسیه و آذربایجان فعالیت میکنه و دفتر داره.در حال حاضر هم سیمان و کلینکر میفرستیم اونجا. من میخوام به صورت مستقل کار کنم. کسی پیشنهادی در زمینه صادرات یا واردات کالایی خاص داره یا می خواد همکاری کنه؟؟ ممنون میشم
صفحه 1 از 30 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)