ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25
    16
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام، یک شرکت بازرگانی معتبر جهت شراکت در امور تجاری اقدارم به پذیرش سرمایه به مبلغ حداقل دو میلیارد تومان میکند. برگشت سرمایه تضمینی/سود علی الحساب 30%. 09022002260
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMmin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام من مدیر فروش یک شرکت آرایشی بهداشتی هستم اگر واقعا اهل کار و سرمایه گذاری باشید این کار بسیار پر سود هست و میتونید ظرف مدت یک سال سرمایتونو چندین برابر کنید اگر مایل بودید که در این زمینه و جزئیاتش بیشتر بدونید تماس بگیرید
    09359290190
    amin.eivazy@yahoo.com
    سلام ممكنه به من ايميل بزنيدودر موردميزان سرمايه وسودونحوه كار توضيح بديدsaladospinto@yahoo.com
    6
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام به دنبال شریک تجاری آشنا به بازار کشورهای هدف جهت صادرات زعفران مرغوب به خارج از مرزهای ایران هستیم...09151580179 خاکی
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    بنده جهت شروع سیستم همکاری در فروش از طریق شبکه های اجتماعی به دنبال شریک هستم.
    09203939301 رحمانی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejvak61 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من مهندس نرم افزار هستم و 31 سالمه و در يك شركت توليدي مسئوليت بخش IT را بر عهده دارم. در زمينه طراحي وب سايت، برنامه نويسي، طراحي گرافيك 3d، سخت افزار كامپيوتر و شبكه هاي كابلي و بي سيم و خيلي موارد ديگري كه الآن در ذهنم نيست اطلاعات و تجربه نسبتاً خوبي دارم.

رشته من براي انجام كار نيازي به سرمايه گذاري كلان نداره و من هم در حال حاضر در تدارك كاري با همين دانشم هستم اما همانطور كه ذكر شد حداكثر سرمايه مورد نياز زير 10 ميليون تومان خواهد بود.

ولي از طرف خانواده بهم پيشنهاد شده كه با 50 ميليون توماني كه برامون بسيار حياتي است دست به كاري بزنم كه بشه باهاش تجارت كرد و سودش مطلوب هم در يك سال حداقل 50 درصده.
    اما من كه تا الآن فقط در زمينه كامپيوتر اطلاعات كسب كردم برام سخته كه برم تو رشته اي كه تخصص ندارم از صفر شروع كنم. در عين حال دنياي كامپيوتر هم چندان رشد تصاعدي نداره و به نظرم نميتونه شما را به يك تاجر بزرگ تبديل كنه.

اما چيزي كه به نظر خودم ميرسه اينه كه :

كاري را با اين سرمايه شروع كنم كه ترجيحاً خريد و فروش باشه و جنس آماده، فساد ناپذير، كمتر شناخته شده و در عين حال در صورت شناخته شدن پرمشتري باشه.

و با انتخاب اين كار در چند سال به سختي كار كنم و سرمايه اوليه را به مقدار قابل توجهي برسونم كه بشه ملك با ارزشي خريد و بعدش با خيال راحت سوار بر موج تورم و اين بار با كمترين استرس با كسب تجربه از اون چند سال كار سخت به كارم ادامه بدم و در نهايت به جايي برسم كه مقاديري كه الآن بعنوان حقوق ماهانه استاندارد يك كارمند عادي شناخته ميشه برام حكم پول تو جيبي داشته باشه و بتونم رو آينده فرزند(ان)م و اطرافيانم به صورت دلخواه سرمايه گذاري كنم و اونها را به جايي كه علاقه دارن برسونم.

از دوستان محترم درخواست ميكنم بصورت مستقيم يا غير مستقيم اگر راه حل هايي براي اين مسأله دارند ارائه بفرمايد.

قبلاً سپاسگزارم
    با اینکه رشته it هستید اما اطلاعات بسیار محدودی از قدرت فضای مجازی در تجارت الکترونیک دارید

بنده در عرض چهار ماه از طریق فضای مجازی کسب درآمدی در راستای برندسازی تاجران ایجاد کردم که هم به نفع منافع تاجران هست هم کسب درآمدی برای خودم

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

گروه 2200 نفره تاجران

اپلیکیشن اندروید :

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)