ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 87
    Navid_atabaki
    مهمان
    دوست عزیز قیمت نهایی تو ایران چنده؟
    الان موجودی دارید؟
    شرایط خرید؟
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام خدمت دوست عزيز
    راستش من زياد از قوانين ثبت سفاره اطلاع ندارم و منبع قيمت من از سايت أصلي هايونداي و كيا ميباشد كه در اين صورت حق با شماست در مورد مدل هاي ١٣ و ١٤ فقط اگر ممكنه ممنون ميشم كه قدري بيشتر در مورد قوانين جديد ثبت سفارش خودرو ها و مدلهاي اون توضيح بدين و اينكه قيمتهاي موجود در سايت uaecarprice و سحت قيمتهاي اين سايت توضيح بدين با عرض تشكر .
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در جواب دوستمون در مورد قیمت کیا اسپورتیج در نمایندگی دبی باید عرض کنم که این قیمت (90900)درهم مربوط به خودروهای مدل 2014 است
    که شما اگر 100 نوع از اون رو هم وارد کنید مجوز پلاک گذاری بهتون داده نمیشه و سیستم ثبت سفارش اون هنوز انجام نمیشه
    حتی بخواید بنده میتونم همین نوع مدل 2014 رو تو دبی زیر قیمت نمایندگی واستون اوکی کنم و ترخیص هم بکنم ولی پلاک گذاری نمیشه و اجازه خروج فعلا نداره
    در مورد قیمت کیا اسپورتیج (120.000)درهم که در پست های اول عنوان کردم بعلت کمیاب شدن خودروهای مدل 2013 هست وگرنه رنج نرمال اون تو محدوده 105.000درهم میباشد.
    و حتی قیمت حال با هردو قیمت هم 105.000وهم 120.000 متفاوته و قیمتی که تو اینجا قید میکنم مختص همان روز است .

با عرض سلام خدمت دوست عزيز
    راستش من زياد از قوانين ثبت سفاره اطلاع ندارم و منبع قيمت من از سايت أصلي هايونداي و كيا ميباشد كه در اين صورت حق با شماست در مورد مدل هاي ١٣ و ١٤ فقط اگر ممكنه ممنون ميشم كه قدري بيشتر در مورد قوانين جديد ثبت سفارش خودرو ها و مدلهاي اون توضيح بدين و اينكه قيمتهاي موجود در سايت uaecarprice و سحت قيمتهاي اين سايت توضيح بدين با عرض تشكر .
    359
    کاربر فعال
    در جواب دوستمون جناب اتابکی باید خدمتتون عرض کنم شما درخواستتون رو اعلام کنید تا بنده موجودی .قیمت وشرایط رو اعلام نمایم .
    و دوست عزیز محمدعلی این قضیه بحث مفصلیه که در پست های بعدی اینشالله اطلاعاتی خدمتتون عرض خواهم کرد.
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خسته نباشید برای یه خودروی مثلا 215میلیون فقط 500تومن می خواهید بدهید ماشینت گرونه پورسانتت ارزونه دوست عزیز عمرا کسی برات بتونه کاری کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    316
    کاربر فعال
    با سلام خدمت تمام دوستان بزرگوار لطفا از نحوه همکاری بفرمائید در محل زندگی ما چندین بنگاه وجود داره که فقط در زمینه فروش ماشین های خارجی فعالیت دارن حالا ما چگونه میتونیم با شما همکاری داشته باشیم.لطفا در این مورد توضیحات کاملتری رو بدید.
    359
    کاربر فعال
    پیش فروش خودروهای وارداتی مدل 2014
    شرایط:
    30 درصد پیش پرداخت (خرید خودرو از کارخانه کره جنوبی)
    70 درصد 20 روز پس از پرداخت پیش و موقع تحویل خودرو در نمایندگی دبی
    پرداخت تعرفه گمرکی +هزینه پلاک گداری و سند+حمل ونقل دریایی +کارمزد ترخیص کار (هزینه هر خودرو متفاوت میباشد.)
    مدت زمان تحویل خودرو از نمایندگی در دبی تا تحویل به مشتری پس از انجام مراحل حمل ونقل از دبی به ایران و ترخیص ان
    تقریبا 20الی 25 روز میباشد .
    که با اضافه نمودن 20 روز نخست حدودا 40تا45 روز میباشد.

خودروهای مربوطه:
    کیا اسپورتیج
    کیا اپتیما
    سوناتا
    هیوندا ای ایکس 55
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لطفا قیمت و شرایط پرداخت ix55 را به ریز به اینجانب اعلام نمایید.(خودروها بدون گارانتی هستند درسته ؟)
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام شرایط رواعلام کنید شاید من بتونم باهاتون کارکنم
    359
    کاربر فعال
    هیوندا توسان ix35 فول اپشن مدل 2014

قیمت خرید در نمایندگی دبی :107000درهم
    به تومان :107000رو در درهم روز (870) ضرب میکنیم :93.090.000 تومان
    30 درصد پیش پرداخت (خرید از کارخونه) تقریبا 31.000.000
    70 درصد موقع تحویل خودرو در نمایندگی دبی62.000.000
    هزینه حمل دریایی از دبی به بوشهر : یک میلیون تومان
    کلیه هزینه های گمرکی و پلاک گذاری و سند و کارمزد ترخیص کار تقریبا :42.000.000
    قیمت تمام شده و نهایی درب خروج گمرک :136.000.000

در مورد گارانتی هم عرض کنم که فاقد گارانتی میباشند.
    ولی نکته ای که در مورد خودروهای وارداتی باید بدونید اینه که از نظر موتوری سالها هیچگونه مشکلی مشاهده نمیکنید
    و از نظر بدنه نیز نمایندگی های داخل مشکل کمبود قطعه دارند و در صورت وجود قطعه از شما هزینه کامل در طول مدت گارانتی اخذ میشود.
    و نمایندگی ها نیز هیچوقت ماشین فول اپشن به مشتری نمیدن واگر هم بدن اختلاف فاحشی با خودروهایی که اشخاص و بازرگانان وارد میکنند دارد.
    برای روشنتر شدن قضیه میتونید به سایت ها رجوع کنید و قیمتها را مشاهده نمایید.
صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)