ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات گچ ترکمنستان

با سلام و احترام
    مدتیه که صادرات سیمان به ترکمنستان قطع شده ، و من به جای صادرات سیمان ، گچ رو شروع کردم به فرستادن.ولی متاسفانه بهترین گچ ایران که مثلا سمنان باشه اونجا خریدار نداره میگن زود میگیره و کسایی که اونجا بنایی میکنن نمیتونن باهاش کار کنن.
    و بجاش از گچ ترکیه که دیرتر میگیره رو استفاده میکنن.میخواستم بدونم گچ ترکیه که وارد ترکمنستان میشه چه نوع گچیه؟تو ایران هم نمونه اون گچ هست؟وآیا از دوستانکسی هست که ارتباط با ترکیه داشته باشه تا بتونه این گچو تهیه کنه؟
    98
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    آره متاسفانه فعلاً واردات سیمان به ترکمنستان متوقف شده. خود دولت 4 تا کارخانه سیمان احداث کرده. اما گچ ترکیه که می گن با اسم ساتین و سیوا هست. دقیقاً مثل گچ ترکیه هست حتی بسته بندیش هم ترکی نوشته.
    این محصول طرفدار خوبی داره اونجا. منم دارم برای صادرات روش برنامه ریزی می کنم.
    موفق باشی
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط beno [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    آره متاسفانه فعلاً واردات سیمان به ترکمنستان متوقف شده. خود دولت 4 تا کارخانه سیمان احداث کرده. اما گچ ترکیه که می گن با اسم ساتین و سیوا هست. دقیقاً مثل گچ ترکیه هست حتی بسته بندیش هم ترکی نوشته.
    این محصول طرفدار خوبی داره اونجا. منم دارم برای صادرات روش برنامه ریزی می کنم.
    موفق باشی
    لطف کردین
    مرسی
    143
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sa_0037 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام و احترام
    مدتیه که صادرات سیمان به ترکمنستان قطع شده ، و من به جای صادرات سیمان ، گچ رو شروع کردم به فرستادن.ولی متاسفانه بهترین گچ ایران که مثلا سمنان باشه اونجا خریدار نداره میگن زود میگیره و کسایی که اونجا بنایی میکنن نمیتونن باهاش کار کنن.
    و بجاش از گچ ترکیه که دیرتر میگیره رو استفاده میکنن.میخواستم بدونم گچ ترکیه که وارد ترکمنستان میشه چه نوع گچیه؟تو ایران هم نمونه اون گچ هست؟وآیا از دوستانکسی هست که ارتباط با ترکیه داشته باشه تا بتونه این گچو تهیه کنه؟
    سلام دوست عزیز
    خوب بود که در کشور ما گچ استاندارد شود .بهر حال شما می توانید با کمک شرکت تولید کننده زمان گیرش گچ را با استفاده از مواد افزودنی یا تغیر درجه حرارت پخت تنظیم کنید. شاید مقداری از گچ ترکیه برای تعین زمان گیرش مورد نیاز باشد .امیدوارم مشکل شما حل شود.
    عوامل موثر بر زمان گیرایش گچ :1- نوع گچ: هر چه درجه پخت سنگ گچ بالاتر باشد آب بیشتری از دست می دهد و در نتیجه گچ حاصله دیر گیر تر می شود.2-اندازه ذرات : هر چه ذرات گچ ریزتر باشد سطح ویژه آن بیشتر است و در نتیجه با آب بهتر ترکیب شده و گچ زود گیرتر می شود.3-درصد آب مصرفی: هرچه درصد آب مصرفی بیشتر باشد زمان گیرش طولانی تر می شود.4- مواد افزودنی: اضافه کردن موادی مانند کلرید سدیم – گرد آهک شکفته- خاک رس- کلرید کلسیم- سریش و سریشم نجاری باعث افزایش زمان گیرش ملات گچی می شود.نکته: میزان افزایش کلرید سدیم به گچ باید بیش از دو درصد وزنی گرد گچ باشد در غیر این صورت گرفتن ملات گچ تسریع شده و زود گیر می شود.نکته: گچ ساختمانی مرغوب آن است که زمان گرفتن آن زودتر از 8 دقیقه شروع نشود و از 25 دقیقه هم دیرتر نشود. پایان سخت شدن آن نباید زودتر از 20 دقیقه و دیرتر از یک ساعت باشد.
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کمک به شما دوست عزیز

با سلام
    ما ارتباطات تجاری خوبی در ترکیه و شرکت بازرگانی داریم و میتوانیم به شما کمک بکنیم
    در صورت تمایل با ایمیل اینجانب مکاتبه فرمائید
    با تشکر
    حسین ابراهیمی
    mrfi_co@yahoo.com
    09125092142
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sa_0037 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام و احترام

گچ سمنان
    توليدكننده گچ سيوا و ساتن جهت صادرات به تركمنستان

02314436376. 09121315609
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    یه مشتری هندی دارم-طرفای هرمزگان کسی اگه معدن داره، تماس بگیره!
    9372862313
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و وقت بخیر
    دوست عزیز من کارشناس بخش بازرگانی کارخونه گچ رازی سمنان هستم .
    گچ تولیدی ما دارای امکان تغییر میزان گیرایی و سایر مشخصات گچ ، برطبق درخواست مشتری هست .
    لازم به ذکر می باشد که مشتریان ترکمنستان هم داریم که از کیفیت گچ ما رضایت کامل رو دارند .
    در صورت تمایل با همکاری لطفا نظر خودتون رو به ایمیل اینجانب ارسال بفرمایید .
    marya.rst@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    شما چه محصول معدنی رو می خوایید ؟
    گچ عالی دارم .
    marya.rst@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت همه دوستان
    ما تامین کننده همه مصالح ساختمانی اعمم از سیمان ، گچ ، سفال ، سرامیک و .... در هر تناژی هستیم
    سرآبادانی 09129319384

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)