ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راهنمایی در مورد مغازه شال و روسری فروشی

ضمن سلام خدمت تمامی دوستان
    راستش بنده فوق لیسانس هستم و به دلیل کم توجهی به رشته های مهندسی در ایران و همچنین به دلیل وجود بعضی از کارفرماهای استثمارگر به دنبال تغییر شغل هستم.
    راستش حدود 15 میلیون پول دارم به فکرم رسیده که برم سراغ بازار و اون هم ایجاد یک مغازه شال و روسری فروشی. لطفا دوستانی که تجربه یا اطلاعی دارند در موارد زیر بگند:

1- سرمایه اولیه مناسب برای مغازه شال و روسری فروشی
    2- هزینه دکور مغازه
    3- سود این کار
    4- جواز
    5- مکان خرید

ممنون می شم کمک کنید چون واقعا بی پولی داره بهم فشار میاره
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کسی نیست کمک کنه ؟!
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هر كدوم از اين موارد بستگي به منطقه اي هست كه ميخواين در اونجا كار كنيد البته بعيد ميدونم با اين مبلغ بتونيد اين كار رو راه بياندازيد-مملكتي كه پرايد قيمتش توي همين حدودا هستش خودت ي محاسبه بكن ي جواز كسب الان بخواي بگيري 2 ميليون اب ميخوره تازه اگر اون صاحب مغازه بهت اجاره نامه بده كه هر هوسي صاحب مغازه ها زير بار اجاره نامه رسمي نميرن-
    94
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    به نظر من باید بری یه جای با کلاس و جدید و اجناس لوکس بیاری
    شال و روسری خوبه نه مغازه بزرگ می خاد نه پول زیاد 5 4میلیون خرید کنی کلا مغازه ات پر میشه
    جنس جدید بیار نترس خانوم ها عاشق پول خرج کردن هستن
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خیلی ممنون از همکاری دوستان
    الان تو شهر ما اگه بخوام تو یه پاساژ پر رفت و آمد مغازه اجاره کنم حدود 10 میلیون ماهی 1 تومان فکر کنم باشه. به نظرتون چقدر هر شال یا روسری با ملاک خرید از بازار بزرگ تهران واسم سود داره که اون ماه های اول لااقل بتونم اجاره مغازه رو بدم؟
    آیا کسی تجربه این کار رو داره؟
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من داداشم تو این کاره خواستی باهام تماس بگیر در مورد خرید راهنمائیت می کنم 09143417424 مرتضی باقری
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    داداش من یه مدت این کار رو کرد و متاسفانه راضی نبود و جمع کرد چون بازارش لا اقل توی شهر ما خیلی خوب نبود و اکثر مغازه ها اینجا ( شیراز) حتی جاهای خوب و توی مرکز خریدای بالا و گرون روسری هاشون رو به صورت حراجی با قیمت های ۸ ، ۱۰، ۱۵ ۲۰ تومن می فروشن یعنی در واقع شال و روسری سود زیادی نداره در صورتی که بقیه بوتیک ها چه لباس زنونه چه مردونه به نظر سود بهتری دارن و هر جور بخوان جنساشون رو قیمت گذاری می کنن!
    موفق باشی
    26
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من هم مغازه شال و روسری دارم البته یه سه چهار ماهه که باز کردم! تنها نمی تونی به شال و روسری بسنده کنی باید چیزای دیگه هم کنارش داشته باشی یعنی جنست باید جور باشه!!
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

اطلاعات عمده فروشی های شال و روسری

نقل قول نوشته اصلی توسط 14morteza14 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ضمن سلام خدمت تمامی دوستان
    راستش بنده فوق لیسانس هستم و به دلیل کم توجهی به رشته های مهندسی در ایران و همچنین به دلیل وجود بعضی از کارفرماهای استثمارگر به دنبال تغییر شغل هستم.
    راستش حدود 15 میلیون پول دارم به فکرم رسیده که برم سراغ بازار و اون هم ایجاد یک مغازه شال و روسری فروشی. لطفا دوستانی که تجربه یا اطلاعی دارند در موارد زیر بگند:

1- سرمایه اولیه مناسب برای مغازه شال و روسری فروشی
    2- هزینه دکور مغازه
    3- سود این کار
    4- جواز
    5- مکان خرید

ممنون می شم کمک کنید چون واقعا بی پولی داره بهم فشار میاره
    سلام. در صورت تمایل میتونید لیست کامل عمده فروشی ها و واردکنندگان شال و روسری جزیره قشم و درگهان اعم از شماره تلفن و ادرس را در سایت قشم پیشه ببینید. برای دیدن این فروشگاه ها [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] رو کلیک کنید یا اینکه به ادرس qeshmpishe.com برید و در منوی سایت روی شال و روسری کلیک کنید.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای مشاوره تحصیلی و اطلاع از [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] به سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
    آدرس سایت ایران تحصیل
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)