ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    22
    کاربر جدید
    کاربر جدید

رابط و بازاریاب در خارج کشور

با سلام
    من به دنبال یک بازاریاب و یا یک رابط برای محصولات شرکت خودمان در سطح جهانی هستم. کسانی که در کشورهای همسایه و غیر همسایه زندگی میکنن و توانایی بازریابی دارند لطفا به ایمیل من مشخصات خودشونو بفرستن ( لطفا فقط ایرانیهای مقیم خارج کشور ) و به صورت پورسانت سود دریافت کنند. با تشکر
    برای دریافت اطلاعات بیشتر ایمیل بزنید
    naderi_tara@ymail.com
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، من برای صادرات خشکبار به عراق دنبال کسی آشنا به بازار عراق و اربیل می گردم، اگر کسی هست لطفا اطلاع بده.
    101
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط dina [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام، من برای صادرات خشکبار به عراق دنبال کسی آشنا به بازار عراق و اربیل می گردم، اگر کسی هست لطفا اطلاع بده.
    با سلام
    بار خشکبارتون چی هست
    با تشکر
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، ممنون از پاسختون ، فعلا کشمش طلایی و آفتابی بی دانه هست. البته به دو صورت بسته بندی های 5 کیلویی و بسته بندیهای قابل مصرف برای مصرف کننده.
    اگر خشکبار دیگری مدنظرتون هست بفرمایین. ممنون می شم.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    درآمدتان را براحتی افزایش دهید
    خدمات بی نظیر و متنوع شرکت زرکامرس می تواند شما را یاری کند تا درآمدتان را افزایش دهید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در بطن رکود بازار و حتی بحرانی ترین شرایط؛ فرصت های تجاری جانبی نهفته است که شاید همگان نتوانند آن ها را بیابند ولی قطعاً افراد اندکی که این فرصت ها را کشف نموده و بهره مند شوند، موفق تر از سایرین پیشتاز عرصه کسب و کار خواهند بود.
    09390970821
    کارشناسان خبره زرکامرس با معرفی این فرصت های تجاری و با ارائه راه کار مناسب و تسهیلات بازرگانی ابداعی، سعی دارند به شما کمک کنند تا مشکلات تجاری خود را مرتفع نموده، از یک کسب و کار نو در بازارهای جدید لذت ببرید:
    برای شروع کافیست عضو این سیستم پیشرفته شوید.
    لطفاً به شرح خدمات مراجعه نمایید تا براساس نیاز خود سرویس مناسب را انتخاب کنید:
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز
    اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
    میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
    حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. وقت بخیر
    من در زمینه مبلمان و دکوراسیون خانگی فعالیت 9 ساله دارم. اگر فردی یا شرکتی نیازی به بازاریابی یا نمایندگی و یا......... داشت برام میل بزاره.
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. من دسترسی به انواع کشمش درجه یک دارم اگر بازار خارجی برایش دارید اطلاع دهید.حنا نیز موجود هست
    14
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام----------->صادر کنندگان محترم در زمینه صادرات خشکبار ____انجیر صادراتی در بسته بندی صادراتی موجود میباشد.در صورت نیاز با شما همکاری می کنم.
    هر کی خواست ایمیل بده تا قیمت بدم.(انجیر فقط انجیر استهبان فارس)
    ahmad.1m70@yahoo.com
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و وقت بخیر
    سلام دوستان من با 6 سال سابقه بازاریابی و تبلیغات و فروش+صادرات به صورت حرفه ای اماده همکاری با شرکت های بازرگانی یا کارخانه ها هستم(اولیت من کشورهای حوزه خلیج فارس +جنوب ایران هستش) البته منظورم به صورت همکاری تمام وقت و با حقوق ثابت هستش
    رزومه خوبی هم دارم دوستانی که نیاز دارن بگن تا رزومم رو براشون بفرستم
    bazdide@gmail.com
    تنها مشکل من ضعف مکالمه زبان هستش

فایل به ویرایش نیاز داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع