ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید

۩۞۩ کنفرانس صوتی برای تبادل اطلاعات دوستان تاجر بانک ۩۞۩

با سلام خدمت دوستان عزیزم

بعد از مدتی که توی این سایت فعالیت داشتم دیدم جای یک نرم افزار صوتی واسه تبادل اطلاعات و همچنین نزدیکی بچه های این سایت به هم خالیه
    برای همین نرم افزار تیم اسپیک رو به بجه ها معرفی میکنم که خیلی کاربردیه و به راحتی میتونین حتی با کشورهای دیگه با صدای با کیفیت بدون قطع و وصل شدن صدا، ارتباط برقرار کنین.
    من در یکی از سرورهای این نرم افزار ادمینم و میخوام یک چنل یا اتاق مخصوص برای این سایت بزنم
    آقا نوید با نام haman716 اولین کسی بودن که این نرم افزارو بهشون دادم و نحوه کارشو گفتم و خودشون میتونن در این مورد نظر بدن

خوب میریم سراغ دانلود این نرم افزار
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این لینک دانلود
    بعد از وارد شدن به سایت با توجه به سیستمتون که 32 بیت هست یا 64 بیت گزینه اول یا دوم رو انتخاب میکنین و روی دانلود کلیک میکنین
    مرحله بعد میره توی صفحه ایی که پایینش نوشته I agree که شما تیک دارش کنین و بعد گزینه submit رو کلیک کنین.
    مرحله سوم میره توی صفحه بعد چند گزینه میاد که کادر دایره های جلوشون داره پایینشون دو گزینه هست که شما گزینه no thanks.take me to the download انتخاب کنین در صفحه بعد لینک دانلود رو به شما میده

بعد از دانلود نرم افزار ونصب کردنش این چنین صفحه ایی میاد

سپس گزینه اول که CONNECT باشه رو انتخاب کنین این صفحه باز میشه

که توی آدرس سرور بزنین 31.25.89.9
    وتوی نیک نیم هم نام خودتون رو بزنین و پسورد هم نیاز نیست پر کنید.
    بعد هم کانکت رو بزنین و به راحتی به سرور وصل میشین

بعد از وصل شدن به سرور من خودم اونجا هستم و میتونم شما رو به اتاقه مورد نظرتون منتقل کنم یا اینکه خودتو با دابل کلیلک رو هر چنل وارد اونجا بشین.
    اینم محیطی که واردش میشن و توی عکس محل چنل ها یا اتا قها به همراه نحوه حرکتو به شما نشون دادم.

امیدوارم مورد استقبال قرار بگیره و دوستان بیان اینجا و بیشتر و بهتر ارتباط داشته باشیم.حتی میشه به گفته دوستان یک شرکت مجازی داشته باشیم و با هم همکاری کنیم که هم منفعت شخصی بالا میره و هم مملکت ومردم.

هر کس موافقه بسم الله
    ویرایش توسط hamid_sa_0037 : 08-06-2013 در ساعت 12:26
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    سلام
    ایده خوبیه. شاید بشه روی سایت هم پیاده سازیش کرد. با مدیران محترم سایت این موضوع رو در میان میگذاریم.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    به نظر من این کار خیلی عالیه هستش که بچه های فروم بتونن با هم تو یه تالار مخصوص فروم گفتگو کنن
    من به پیشنها حمید خان ازش استفاده کردم و خیلی عالی بود
    وضوح بالای صدا, بدون قطع و وصل شدن, و از همه مهمتر اینکه امکان صحبت مستقیم و حس قرار گرفتن تو یه مکان با اعضا رو میده خیلی مفیده
    من پیشنهاد میکنم اگر دوستان موافق باشن بیاین یه ساعتی رو تعیین کنیم تا کسانی که تونستن بیان و صحبت کنیم و یا اینکه همیشه با باز کردن سایت تاجر بانک این نرم افزار رو هم اجرا کنیم و ان شیم تا هر وقت وقت داشته باشیم بتونیم شرکت کنیم
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اکی
    حالا من یک پیشنهاد دارم
    فردا یک ساعتی رو تعیین کنیم همه نرم افزارو دانلود کنن و نصب کنن وبیان
    منم منتظر شما خواهم بود تا اومدین منتقلتون کنم و هر مشکلی داشتین از لحاظ نرم افزار حل کنم
    کار کردن باهاش خیلی راحته وواقعا احساس حضور در اون جلسه رو به شما تلقین میکنه.
    پیشنهاد ساعت با دوستان؟ چه ساعتی؟
    ویرایش توسط hamid_sa_0037 : 08-06-2013 در ساعت 13:04
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

Smile

سلام
    حمید جان اینه دیگه تا یه کار جمعی پیش میاد وسط همه ییهو نا پدید میشن من هم خودم نتونستم این نرم افزار رو دانلود کنم به خاطر قطع ووصلی اینترنت در اولین فرصت دانلود میکنم ولی سوال من اینه که این نرم افزار مثل اسکایپ و اوو هستش و میشه اونو رو کامپیوتر شخصی نصب کرد و بغییراز اعضای این سایت با دیگران هم ارتباط بر قرار کرد
    شاد باشید
    ارادتمند
    ویرایش توسط خشایار : 08-06-2013 در ساعت 15:24
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    حمید جان اینه دیگه تا یه کار جمعی پیش میاد وسط همه ییهو نا پدید میشن من هم خودم نتونستم این نرم افزار رو دانلود کنم به خاطر قطع ووصلی اینترنت در اولین فرصت دانلود میکنم ولی سوال من اینه که این نرم افزار مثل اسکایپ و اوو هستش و میشه اونو رو کامپیوتر شخصی نصب کرد و بغییراز اعضای این سایت با دیگران هم ارتباط بر قرار کرد
    شاد باشید
    ارادتمند

با سلام خدمت خشایار عزیز
    بله میشه با همه دنیا ارتباط برقرار کرد
    قابلیت های کلیدی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] TeamSpeak Client

- دفترچه مخاطبین برای دسترسی سریع تر و بهتر به دوستان و کاربران

- ایجاد یک لیست از وب سرورهای مختلف

- ساخت کانال های زیرشاخه ی گفتگو برای هر اتاق

- پیکربندی آسان

- نظارت داشتن و کنترل کامل سرور از طریق مرورگر وب

- سازگار با فایروال ها و روترها

- قابلیت پاسخگویی در شرایط سخت و هنگام شلوغی سرور

- دارای قابلیت Whisper برای گفتگو بصورت خصوصی و محرمانه در اتاق های جداگانه

- تنظیم رمز عبور برای دستیابی به سرور و یا اتاق های گفتگو

-امکان تنظیم کلید های میانبر برای دسترسی به اتاق های گفتگو

- پشتیبانی از سخت افزار Microsoft Gamevoice (TM)

- مدسریت سرور در [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

- حداقل استفاده از CPU و RAM

از قابلیت های مهم این نرم افزار ارتباط با کشورهای دیگه است هر کشوری که توی دنیا وجود داشته باشه از ایالات متحده آمریکا تا گینه بی سائو تو لیست این نرم افزار هست که حتی میتونین مشتری هاتونو بیارین به این نرم افزار و بدون هزینه و هیچ گونه افت کیفیت صدا با هم ارتباط داشته باشین و اینکه دوستانی که اینجا عضو هستن به راحتی میتونن با هم ارتباط داشته باشن و به جای اینکه وقت زیادی رو به تایپ مطالب بپردازن با هم صحبت کنن و حتی مطالب جانبیه بیشتری هم میشه بیان کرد.
    خلاصه کلام هر چقدر تعریف کنم فایده نداره تا وقتی عملی خودتون امتحانش کنین.
    من قدو اولو برداشتم بقیه اش به همت شما بستگی داره.
    اقا خشایار اگه شما و بهزاد و مرتضی و نوید و دوستان دیگر هر کدام به نوعی بیان توی این نرم افزار ودقایقی هر چند کوتاه با هم باشیم ،مطمئن باشین افراد دیگه هم میان چون بار تجربی زیاد میشه و بقیه هم مشتاق میشن.
    من فردا رو تعیین کردم برای اومدن دوستان به تی اس ولی نمیدونم دوستان کی میتونن بیان.خیلی جالبه که همه با هم جمع بشیم.برای همین
    من تاریخی برای جمع شدن دوستان نمیزارم خودتون لطف کنین پیشنهاد بدین من در خدمتم.
    ویرایش توسط hamid_sa_0037 : 08-06-2013 در ساعت 17:31
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    حمید جان من به محض بر طرف کردن مشکل اینترنت (اهمممممممممممممممممممممم .........................) که همه میدونن بلافاصله استقبال میکنم و بسیار ممنونم از ایده نو وجالبت و از زحمتی که برای ارتقا دانش من کشیدی
    شاد باشی
    ارادتمند شما خشایار
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    حمید جان من به ندای شما لبیک گفتم و در دانلود تیم اسپیک بعد از نوید خان وارد شدم اما اگر ممکنه امشب ساعت 9 من چند سوال دارم درون همون تیم اسکیپ که ان شدیم راهنمایی بفرمایید
    از اینکه بر اطلاعات من افزودی سپاس گزارم
    ارادتمند شما
    خشایار
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    حمید جان من به ندای شما لبیک گفتم و در دانلود تیم اسپیک بعد از نوید خان وارد شدم اما اگر ممکنه امشب ساعت 9 من چند سوال دارم درون همون تیم اسکیپ که ان شدیم راهنمایی بفرمایید
    از اینکه بر اطلاعات من افزودی سپاس گزارم
    ارادتمند شما
    خشایار
    سلام بر خشایار خان بزرگ
    من ساعت 9:15 دیشب اومدم نبودین؟؟
    خود حمید هم که نیستش هیچ وقت
    اگر واقعا میخواین یه حرکتی شکل بگیره فعالانه همه شرکت کنند دیگه,میتونیم از تجربیات بزرگان و با تجربه ها استفاده کنیم
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام بر نوید خان
    آره برادر حق با شما بود من سر وقت آن نشدم اونم به خاطر این فوتبال بود که داشتم تلوزیون تیم ایران رو تشویق به حمله میکردم بازم باید تشویق کنم تا بچه ها تو بوسان با دست پر برگردن قول دادم اگر رفتن برزیل منم برم از نزدیک ورزشگاه برای تشویق اونها

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)