ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نرخ فروش دلار به صرافی

سلاممن یک کالا که بفروشم پولش رو به دار به حساب صرافی میزنن سوالم اینجاست که معادل ریالی اون رو به چه نرخی میگیرم? مثلا نرخ فروش اسکناس دلار امروز ۳۶۰۰ تومنه و نرخ خرید اسکناس دلار توسط صرافی ۳۵۰۰ تومانه...عرف قیمت چنده که نه من ضرر کنم نه زیادی انتظار داشته باشم.
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلاممن یک کالا که بفروشم پولش رو به دار به حساب صرافی میزنن سوالم اینجاست که معادل ریالی اون رو به چه نرخی میگیرم? مثلا نرخ فروش اسکناس دلار امروز ۳۶۰۰ تومنه و نرخ خرید اسکناس دلار توسط صرافی ۳۵۰۰ تومانه...عرف قیمت چنده که نه من ضرر کنم نه زیادی انتظار داشته باشم.
    با سلام
    من تخصصی در این زمینه ندارم اما تا اونجاییکه از دوستان شنیدم با توجه به تعهدی که شما در قبال دادن پول حاصل از صادرات به اتاق مبادلات ارزی میدید باید دلار را به اونا بدید وبه نرخ ارز مبادله ای؟!!!!
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز صرافی مطمئن سراغ دارم که میگه پولتو بزنبه حساب ما بعد ببینیم چقدر کارمزد ازش کم شده آخر سر بیا صرافی همون قدری که نشسته به حسابمون بهت دلار اسکناس بدم...یا بجای دلار اسکناس بهت معادل ریالیشو بدم انگار که خودت اومدی صرافی بهمون دار اسکناس فروختی!دیدم طرف داره مشکوک میزنه گفتم بیام بپرسم ببینم به چه نرخی با صرافی حساب کنم
    98
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    نرخ خرید رو برات حساب می کنن ، در ضمن بعضی جاها یه درصدی رو هم کم می کنن. و موقعی هم که می خوای تعهد ارزی امضا کنی بزن واردات در ازای صادرات اون موقع دلارتو آزاد بفروش. البته باید یه راهی برای واردات به جای ارز صادراتی پیدا کنی .
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    همین ،یگه میخوام بدونم نرخ خرید دلار از من چنده تو بازار که قیمت دستم باشه
    98
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قیمت خرید دلار. قیمت لحظه ای هم می خرن. شاید بعضی جاها تا 1% هم کم کنن.
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط beno [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    نرخ خرید رو برات حساب می کنن ، در ضمن بعضی جاها یه درصدی رو هم کم می کنن. و موقعی هم که می خوای تعهد ارزی امضا کنی بزن واردات در ازای صادرات اون موقع دلارتو آزاد بفروش. البته باید یه راهی برای واردات به جای ارز صادراتی پیدا کنی .
    نمیدونم خارج از ایران میشه اینکارو کرد یا نه ولی اگر فاکتوری چیزی ارائه بدین که دلار صادراتی صرف خرید تجهیزات و لوازم برای ادامه روند صادرات شده میشه این پروسه رو دور زد ؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع