ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

آیا واردات میوه در دست افراد خاصی است ؟

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

راستی یه سوال (البته من همیشه سوال میپرسم
    ) من شنیدم هر کسی نمیتونه میوه وارد کنه مثلا موز رو فقط یه نفر وارد میکنه !! و بقیه میوه ها هم همینطور
    میخواستم بدونم این واقعیت داره ؟
    چون الان خودم وارد کننده موز ایرانی میشناسم و میدونم از اون اقایان مافیای موز نیست که همه اسمشون رو میدونن

در کل کار این مافیاهای اجناس گوناگون تو ایران چطوریه یعنی مثلا نمیذارن جنس وارداتی از گمرک ترخیص شده یا به چه صورتی هست که بعضی کالاهایی وارداتی رو انحصارا بعضی افراد وارد میکنن ؟

jalal13
    مهمان
    سلام دوست عزیز
    من هم قبلا یه سوال در زمینه ی مافیا پرسیده بودم که جواب دوستان را میتونید در اینجا:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ببینید
    امیدوارم تقریبا به جواب برسید
    در پناه حق باشید
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اينطور نيست كه نگذارن شما اون جنس موردنظر رو وارد كني بلكه شرايط اينكار به شما اجازه واردات مثلا موز رو نميده-مثلا حاج اقا رزازيان كه از دوستان ما هستش تقريبا چيزي در حدود 50 ساله كه موز وارد ميكنه ولي تنها واردات موز مساله نيست بلكه رنگ اوري موز هستش كه امكانات خودش رو ميطلبه ضمن اينكه وقتي يك كشتي موز وارد ميشه قيمتش با من كه بخوام در حد يك كانتينر واردكنم قابل مقايسه و قابل رقابت نيست-اينكه هر كسي نميتونه موز وارد كنه به همين علته-ارز موز هم تا اونجايي كه من ميدونم ارز ازاد هستش-بيشتر ميوه ها هم كه واردات قانونيش ممنوع هست
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    دقیقا همینطوره. واردکنندگان میوه علاوه بر تامین مالی دارای سردخونه های بسیار مجهز هم هستند.
    واردات میوه هم همونطور که حاجی گفت در بسیاری از فصول ممنوعه. مثلا پرتقال زمستون وارداتش ممنوع بود ولی الان ازاد شده و داره از مصر میاد.
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اينطور نيست كه نگذارن شما اون جنس موردنظر رو وارد كني بلكه شرايط اينكار به شما اجازه واردات مثلا موز رو نميده-مثلا حاج اقا رزازيان كه از دوستان ما هستش تقريبا چيزي در حدود 50 ساله كه موز وارد ميكنه ولي تنها واردات موز مساله نيست بلكه رنگ اوري موز هستش كه امكانات خودش رو ميطلبه ضمن اينكه وقتي يك كشتي موز وارد ميشه قيمتش با من كه بخوام در حد يك كانتينر واردكنم قابل مقايسه و قابل رقابت نيست-اينكه هر كسي نميتونه موز وارد كنه به همين علته-ارز موز هم تا اونجايي كه من ميدونم ارز ازاد هستش-بيشتر ميوه ها هم كه واردات قانونيش ممنوع هست
    اتفاقا ما هم یه دوست داشتیم به نام آقای رزازیان البته ایشون در کار تجارت برنج شمالی بودند و رحمت خدا رفتند الآن هم پسرشون جای ایشون هست.
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام ورداتش رو نمی دانم ولی احتمالا بیشتر از جنوب وارد می شود که وقتی زمان برداشت مرکبات است می زنند ته بار و به میادین ارسال می کنند این رو یک راننده بهم گفت که قاچاق هم است مثل آناناس
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

خیلی ممنون دوستان عزیز به جواب تمام سوالهام رسیدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)