ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 78
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض پوزش منظورم ۳۸۳۰ تومن بود
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همگی دوستان
    حدود 490 تن برنج 1121 در انبار و 1000 تن آماده ترخیص داریم
    مشخصات :
    برنج هندی باسماتی
    سفید رنگ
    دانه کوتاه
    بسته بندی 10 کیلویی
    قیمت : 3500

محل تحویل : تهران
    دوستان خواستار ، فرصت زیادی ندارند
    09371837374 - میثم ملایی
    39
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط leonardodikapriio [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده از مدیران ارشد گروه مواد غذایی محسن
    اتفاقی این سایت رو دیدم و علاقه مند شدم موضوعات مربوط به برنج رو خوندم، خدمت تمامی دوستان عرض کنم این شایعاتی که در خصوص موجود بودن و یا درخواست تناژ بالای برنج وارداتی خصوصا با برند محسن طرح میشه از پایه و بن کذب هست و اصلا چنین تناژهایی وجود نداره، مسائلی که بعضا طرح میشه که چک بذارید، پرینت بانک نشون بدید و این قبیل موضوعات؛ من نمیدونم بر چه اساسی طرح میشه ولی ته ماجرا هیچی نیست و خیال همه را راحت کنم واردات برند محسن در انحصار این گروه هست و چنین تناژی به صورت یکجا در هیچ انباری در داخل کشور وجود نداره، البته توجه شما را به این نکته جلب می کنم که بالغ بر 70% سهم بازار برنج وارداتی در دست این گروه هست و بارهایی که به کشور وارد میشه با کشتیهای 20 الی 30 هزار تنی وارد میشه ولی بصورت خرد در کل ایران توزیع میشه و فقط به ارگانهای دولتی بصورت عمده در تناژهای 1000 تا 5000 تن فروخته میشه که این ارگانها برای مصارف داخلیشون صرف می کنن و تا خود شرکت هست و قیمت کف رو میده دلیلی نداره کسی بار تناژ سنگین را از اشخاص متفرقه خریداری کنه.دلیل اینکه این مطلب رو نوشتم این بود که وقت با ارزشتون را برای موضوعاتی اینچنینی تلف نکنید و اگر خواستار خرید برنج هستید با مراجعه به وبسایت ما با ادرس [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با فروشنده های شرکت تماس بگیرید. به هر حال هرجا هستید موفق باشید و اگر سوالی داشتید با ایمیل من forujani.m@mohsen.ir مکاتبه نمایید.
    با سلام خدمت دوست عزیز صحبت های شما مورد تایید است وهیچ گونه شک وشبه ای دران وارد نیست.چک ضرورزیان وسایران همش داستانی بیش نیست.
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط اواتار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت دوست عزیز صحبت های شما مورد تایید است وهیچ گونه شک وشبه ای دران وارد نیست.چک ضرورزیان وسایران همش داستانی بیش نیست.
    رو چه حسابی این حرف رو میزنی ؟
    به خیلی از دوستای این انجمن با همین شرط دادیم

در مورد خود شرکت محسن هم به دوستان بگم که فقط اسم خوبی در کرده
    خیلی ها که تماس گرفتم از بدقولی و تغییر قیمت تو قرارداد ناراحت بودن
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط leonardodikapriio [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده از مدیران ارشد گروه مواد غذایی محسن
    اتفاقی این سایت رو دیدم و علاقه مند شدم موضوعات مربوط به برنج رو خوندم، خدمت تمامی دوستان عرض کنم این شایعاتی که در خصوص موجود بودن و یا درخواست تناژ بالای برنج وارداتی خصوصا با برند محسن طرح میشه از پایه و بن کذب هست و اصلا چنین تناژهایی وجود نداره، مسائلی که بعضا طرح میشه که چک بذارید، پرینت بانک نشون بدید و این قبیل موضوعات؛ من نمیدونم بر چه اساسی طرح میشه ولی ته ماجرا هیچی نیست و خیال همه را راحت کنم واردات برند محسن در انحصار این گروه هست و چنین تناژی به صورت یکجا در هیچ انباری در داخل کشور وجود نداره، البته توجه شما را به این نکته جلب می کنم که بالغ بر 70% سهم بازار برنج وارداتی در دست این گروه هست و بارهایی که به کشور وارد میشه با کشتیهای 20 الی 30 هزار تنی وارد میشه ولی بصورت خرد در کل ایران توزیع میشه و فقط به ارگانهای دولتی بصورت عمده در تناژهای 1000 تا 5000 تن فروخته میشه که این ارگانها برای مصارف داخلیشون صرف می کنن و تا خود شرکت هست و قیمت کف رو میده دلیلی نداره کسی بار تناژ سنگین را از اشخاص متفرقه خریداری کنه.دلیل اینکه این مطلب رو نوشتم این بود که وقت با ارزشتون را برای موضوعاتی اینچنینی تلف نکنید و اگر خواستار خرید برنج هستید با مراجعه به وبسایت ما با ادرس [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با فروشنده های شرکت تماس بگیرید. به هر حال هرجا هستید موفق باشید و اگر سوالی داشتید با ایمیل من forujani.m@mohsen.ir مکاتبه نمایید.
    با حرفهای دوست عزیزمون کاملا" موافقم
    در ضمن موجودی بازار تهران که بصورت تناژ فروش میره تا چند روز پیش ماکسیمم 4000 تن بود ( توسط کارشناس تعاونی ما ، اکثر انبارهای موجود در تهران برای محموله برنج محسن با تناژبالا رویت شد ) نمیدونم دوستان این تناژ بالا و این قیمت ها را از کجا اوردن
    ویرایش توسط mey-sam : 13-07-2013 در ساعت 18:33
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mey-sam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با حرفهای دوست عزیزمون کاملا" موافقم
    در ضمن موجودی بازار تهران که بصورت تناژ فروش میره تا چند روز پیش ماکسیمم 4000 تن بود ( توسط کارشناس تعاونی ما ، اکثر انبارهای موجود در تهران برای محموله برنج محسن با تناژبالا رویت شد ) نمیدونم دوستان این تناژ بالا و این قیمت ها را از کجا اوردن
    چه منبع معتبری !!!!
    ثانیا برای رویت انبار چطور شروط فروشنده رو پیچوندید که اجازه رویت انبار رو بهتون داده ؟
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اتفاقی است که افتاده فکر نکنم باورش اونقدر هم سخت باشه دوست عزیز
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mey-sam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اتفاقی است که افتاده فکر نکنم باورش اونقدر هم سخت باشه دوست عزیز
    بعله
    فقط رو چه حسابی جنس شما معتبره و مال بقیه سره کاری معلوم نیست :دی

بهر حال مبارکتون باشه
    خوش مزگیهاتونو ببرید یه تاپیک دیگه
    ممنون
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadTux [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    رو چه حسابی این حرف رو میزنی ؟
    به خیلی از دوستای این انجمن با همین شرط دادیم

در مورد خود شرکت محسن هم به دوستان بگم که فقط اسم خوبی در کرده
    خیلی ها که تماس گرفتم از بدقولی و تغییر قیمت تو قرارداد ناراحت بودن
    سلام آقا احمد عزیز
    اینقدر جوش نزن برادر من خب حقیقت داره دیگه هیچکس این باری که میگید را نداره اصلا چرا بحث کنیم بیزحمت این 10نفر از اعضای انجمن که از شما خریداری کردند را معرفی کنید؟!
    دوستانی که از ایشون خریداری کردند لطفا خودشون را معرفی کنند؟!
    10 نفر هم نه شما 3نفر معرفی کن آقا اصلا جهنم و ضرر 1نفر معرفی کن؟!!!!
    قصد بی احترامی به هیچکس را ندارم اما اینا همش چرته پس وقت خودتون را تلف نکنید
    البته اشتباه نشه نمیگم اصلا برنج نیست میگم با تناژ50هزار تن نیست حداکثر تناژ که دست یک نفر باشه 5هزارتن است تازه اینم شاید کمتر باشه اما بیشتر نیست
    موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط jalal13 : 15-07-2013 در ساعت 01:03
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فکر نکنم این نوع برخورد شما مناسب این انجمن باشه دوست عزیز ....
    من راجب محصول شما و خودم صحبتی نکردم فقط واقعیتی رو که بقیه دوستان بیان کردن رو تائید کردم
    در هر صورت امیدوارم در فروش محصولتون موفق باشید.
صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)