ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Red face سوال در مورد صادرات میوه

با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی تا حالا در زمینه صادرات میوه هایی مثل کیوی سیب انار انگور گیلاس و زردآلو .... فعالیت داشته ؟ شهرهای تولید کننده این میوه ها کجان مثلا کیوی کدوم منطقه ایران کیفیت صادراتی داره ؟

انار رو که فکر میکنم ساوه باید باشه ... سیب وانگور هم آذربایجان

ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن ویه اطلاعاتی در اختیارم بذارن

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    از این میوه هایی که گفتید در مورد انار میدونم که انار فردوس کیفیتش برای صادر خیلی عالیه و چون تو منطقه ما قرار داره اطلاعاتی راجع بهش دارم.انار فردوس به کره جنوبی در تناژ بسیار بالا صادر میشد تا قبل از تحریمها ولی تو این سال اخیر خیلی صادراتش کم شده ولی در فردوس تمام امکانات سورت و بسته بندی و صادرات انار به صورت کامل وجود داره
    52
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام میوه کیوی هر تناژی خواستید میتونم براتون تهیه کنم .زاهدنیا از استارا 09119810311
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط FoodStuff [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی تا حالا در زمینه صادرات میوه هایی مثل کیوی سیب انار انگور گیلاس و زردآلو .... فعالیت داشته ؟ شهرهای تولید کننده این میوه ها کجان مثلا کیوی کدوم منطقه ایران کیفیت صادراتی داره ؟

انار رو که فکر میکنم ساوه باید باشه ... سیب وانگور هم آذربایجان

ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن ویه اطلاعاتی در اختیارم بذارن

سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم متخصصی که میتونه به شما کمک کنه آقا بهزاد است که در این زمینه ها فعالیت داره
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    از این میوه هایی که گفتید در مورد انار میدونم که انار فردوس کیفیتش برای صادر خیلی عالیه و چون تو منطقه ما قرار داره اطلاعاتی راجع بهش دارم.انار فردوس به کره جنوبی در تناژ بسیار بالا صادر میشد تا قبل از تحریمها ولی تو این سال اخیر خیلی صادراتش کم شده ولی در فردوس تمام امکانات سورت و بسته بندی و صادرات انار به صورت کامل وجود داره

سلام هامان عزیز

بی نهایت سپاسگزارم از راهنماییتون
    با هند راحت میشه رو انار کار کرد .. آشناهای زیادی هم تو آفریقا وکشورهای عربی هم دارم که انار میخوان

الانم هند انار وارد میکنه وانار ایرانی خیلی مقبوله ولی بهش دسترسی ندارن واسه همین و واسه اینکه خرج بارگیری کم تر بشه انار از افغانستان میاد

در مورد شرایط صادرات انار به امارات یا بقیه کشورهای حوزه خلیج فارس اطلاعی دارین ؟ یعنی در حال حاضر این کشورها به طور آزادانه از ایران میوه وارد میکنن یا نه ؟

ببخشید خیلی سوال میپرسم زیاد اطلاعات کافی راجع به داخل ایران ندارم

157
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط azahednia [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام میوه کیوی هر تناژی خواستید میتونم براتون تهیه کنم .زاهدنیا از استارا 09119810311

سلام عزیز روز بخیر

خیلی ممنون حتما در اولین فرصت تماس میگیرم خدمتتون

157
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم متخصصی که میتونه به شما کمک کنه آقا بهزاد است که در این زمینه ها فعالیت داره
    سلام جلال عزیز
    خیلی متشکرم مزاحمشون میشم حتما

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط FoodStuff [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلام هامان عزیز

بی نهایت سپاسگزارم از راهنماییتون
    با هند راحت میشه رو انار کار کرد .. آشناهای زیادی هم تو آفریقا وکشورهای عربی هم دارم که انار میخوان

الانم هند انار وارد میکنه وانار ایرانی خیلی مقبوله ولی بهش دسترسی ندارن واسه همین و واسه اینکه خرج بارگیری کم تر بشه انار از افغانستان میاد

در مورد شرایط صادرات انار به امارات یا بقیه کشورهای حوزه خلیج فارس اطلاعی دارین ؟ یعنی در حال حاضر این کشورها به طور آزادانه از ایران میوه وارد میکنن یا نه ؟

ببخشید خیلی سوال میپرسم زیاد اطلاعات کافی راجع به داخل ایران ندارم

والا ما بیشتر در زمینه مصالح ساختمانی فعالیت داریم و اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم ولی براتون سوال میکنم و خبر میدم.
    ولی اگر درخواست خرید داشتید میتونم از باغداران فردوس واستون تهیه کنم.
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

خیلی ممنون دوست عزیز

موضوع صادرات میوه رو پیگیری میکنم .. به محض آماده شدن سفارش خرید درجریان میذارمتون

4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    الان دیگه فصل کیوی و پرتقال و انار تموم شده.
    از یه ماه دیگه هر کی میخواد میوه کار کنه باید شیفت کنه رو منطقه خراسان و ارومیه. من بهتون توصیه میکنم تا حد امکان از ارومیه جنس بخرید. دلیلش هم کیفیت بسیار بهتر میوه ارومیه نسبت به سایر مناطق هست. ارومیه به دلیل سرمای هوایی که داره میوه هایی بار میاره که از پوست کلفت تری نسبت به مناطق دیگه برخوردار هستند.
    چند توصیه:
    1. بارها دیده شده که گیلاس خود مشهد در ظاهر سالمه ولی از درون کرم زده. خیلی حواستون جمع باشه. فقط اگر گیلاس رو میشناسید اقدام به معامله کنید. مخصوصا با این قیمت های نجومی. گیلاس تک دانه فکر کنم امسال قیمتش بالای 10 تومن باشه.
    2. از خیر هلو بگذرید. هلوی ایران پوستش نازکه و معمولا تو حمل و نقل اسیب میبینه. اگر هم خواستید بخرید فقط و فقط هلوی دشت مغان باشه. بقیه ماندگاری ندارن. هلو چند نوع داره، هلو زعفرانی، هلو دیررس، هلوی جی اچ هیل. هیچ کدوم از نظر ژنتیکی ماندگاری بالا ندارن. بهترین هلو مال ترکیه هست. خلاصه سعی نکنید ریسک کنید روش.
    3. شلیل، شبرنگ، زرد آلو گزینه های بهتری نسبت به سایر مناطق هستند. زردآلو فلکه ای بهترین جنس برای صادراته. شلیل و شبرنگ هم فقط ارومیه. شلیل مغان و شلیل شمس بهترین نوع شلیل هستند.
    4. انگور هم از ملایر، تاکستان و ارومیه. ولی باز هم انگور ارومیه ارجحیت داره.
    5. سیب هم دماوند و ارومیه.
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)