ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سوال امتحان:فردی باداشتن 50میلیون تومان بهترین سرمایه گذاری برایش چیست؟ لطفا راهنمایی کنید

فردی باداشتن 50میلیون تومان بهترین سرمایه گذاری برایش چیست فرض برایناست که خانه وزمین وماشین دارد

لطفا علمی اگه ممکنه توضیح بدید

ممنون
    فرصت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارش اریا [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    فردی باداشتن 50میلیون تومان بهترین سرمایه گذاری برایش چیست فرض برایناست که خانه وزمین وماشین دارد

ممنون
    سلام
    اقا ارش این سوال خوداش سوالات زیادی را خلق میکند
    مدت سرمایه گذاری شما
    توان شما در حوزه های سرمایه گذاری مثل مسکن بورس ارز و یا صادرات و واردات
    کیفیت پول شما هم مهم است
    سرمایه گذاری از اوراق مشارکت که بدون ریسک است میتواند تا بورس که ریسک بالایی دارد ادامه یابد
    حاضر هستید چقدر ریسک کنید و میزان بازدهی مورد انتظار شما چقدر است
    من اگر باشم این مقدار پول را به شکل یک سبدی از دارایی های فیزیکی و مالی تبدیل میکنم
    173
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام و احترام
    دوست عزیزم جسارت نباشد
    برترین نوع تجارت با داشتن 1 میلیون تومان یا 100 میلیارد تومان فکر برتر و نیروی جوانی هست.
    من 100 ایده به شما بدم ولی نه تجربه نه نوآوری و نه دست آوردی
    از 50 میلیون تومان
    1 میلیون تومان را صرف فکر کردن پیدا کردن خلاقیت شخصی و .... هزینه کن.
    جواب خواهی گرفت
    98
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارش اریا [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ممنون
    من با نظر global عزیز موافقم. بستگی داره علایق و تواناییهای خودت رو در چه جیزی بیشتر می بینی. اطلاعات ار عرصه ای که می خوای واردش بشی خیلی مهمه. البته شانس هم جای خودش رو داره.
    اگر بگی خودت به چه چیزهایی بیشتر علاقه مندی مطمئناً دوستان می تونم بیشتر کمک کنند.
    jalal13
    مهمان
    من هم با نظر گلوبال و بنو موافقم البته درصد تاثیر شانس را خیلی کم میدونم ولی درصد تاثیر اعتقاد داشتن به موفقیت را خیلی بیشتر از شانس میدونم
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزيز
    بدون فكر و تحقيق به دنبال كاري نري چون با اين بي ثباتي وضعيت اقتصادي ممكنه قسمتي از سرمايه ات رو ضرر كني...ببين تو چه زمينه اي حرفه اي هستي سعي كن اطلاعاتت در اون زمينه افزايش بدي مثلا اگر يك تراش كار اين پول رو داشته باشه ميتونه باهاش يك ماشين تراش خوب بخره كار كنه يا يك پزشك اگه اين پولو داشته باشه ميتونه بندازدش تو ساخت و ساز!!! :دي
    به خودت نگاه كن و توانايي هاي خودت
    69
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای اینکه به جای خوبی برسی به چیزی فکر کن که دیگران فکر نمی کنند. اگر به همان کار/چیزی که دیگران انجام میدهند، فکر بکنی به همانجایی میرسی که دیگران رسیده اند!
    کشتی برای یافتن سرزمینهای جدید ساخته شده وگرنه امن ترین جا برای یک کشتی، اسکله است!
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kishe Mehr [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    برای اینکه به جای خوبی برسی به چیزی فکر کن که دیگران فکر نمی کنند. اگر به همان کار/چیزی که دیگران انجام میدهند، فکر بکنی به همانجایی میرسی که دیگران رسیده اند!
    کشتی برای یافتن سرزمینهای جدید ساخته شده وگرنه امن ترین جا برای یک کشتی، اسکله است!
    این جمله شما خیلی باحال بود...
    موفق باشی
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    والا من به یاد بحلول دانشمند افتادم .که یکی رسید بهش گفت ای بحلول دیوانه تو بگو من با پولی که دارم چه کاری انجام بدم که از فروش ان سودی عایدم گردد .بحلول گفت برو پیاز بخر و انبار کن ودر وقت مناسب انرا بفرش .مرد دیگری به اورسید و گفت ای بحلول دانشمند تو مرا راهنمایی کن که از پولی که دارم چه کنم تا از فروش ان سودی عایدم گردد. بحلول گفت تو برو آهن بخر و انبار کن و در وقت مناسب بفروش بقیه ماجرا رو هم که همه میدونن چه اتفاقی میافته و کلاغه هم به خونش میرسه.................................. حالا آرش تو ببین پیاز بخری سوده یا آهن
    همیشه شاد باشین
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    والا من به یاد بحلول دانشمند افتادم .که یکی رسید بهش گفت ای بحلول دیوانه تو بگو من با پولی که دارم چه کاری انجام بدم که از فروش ان سودی عایدم گردد .بحلول گفت برو پیاز بخر و انبار کن ودر وقت مناسب انرا بفرش .مرد دیگری به اورسید و گفت ای بحلول دانشمند تو مرا راهنمایی کن که از پولی که دارم چه کنم تا از فروش ان سودی عایدم گردد. بحلول گفت تو برو آهن بخر و انبار کن و در وقت مناسب بفروش بقیه ماجرا رو هم که همه میدونن چه اتفاقی میافته و کلاغه هم به خونش میرسه.................................. حالا آرش تو ببین پیاز بخری سوده یا آهن
    همیشه شاد باشین
    سلام آقا خشایار میشه باقیش را هم بگید چون من واقعا نشنیدمش و جالب بنظر میاد؟!!
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)