ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ا سلام

من در آلمان ساکن هستم و می خواهم هر هفته حدودا دوبار بسته های 10 کیلویی که شامل اجناس مختلف و در تعداد 10 - 20 عدد هست برای تهران ارسال کنم !!

آیا این کار از طریق پست dhl مقدور هست یا در گمرک فرودگاه با مشکل پرداخت هزینه های ترخیص و مالیات و ... مواجه می شوم !!

احیانا اگر دوستان راهی بهتر می دانند پیشنهاد دهند.

آیا بسته های پستی در گمرک فرودگاه و یا در اداره پست باز می شوند و مورد بررسی قرار می گیرند !!؟

با تشکر
    40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    از طریق دی اچ ای می شود فقط حدود 30 درصد ارزش ازتون هزینه ترخیص میگیره
    بسته های ارسالی به ایران هم چه پست چه دی اچ ال باز می شوند و بررسی میشوند

در ضمن از آلمان به هنگام ارسال تست اشعه ایکس دارید
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز اینکه حتما کالاهای زیر است 1000دلار تو گمرک قبض نمیشه توهمه و شیوه کار به این طریقه که ارزیاب مستقر در بخش امانات پستی با توجه به ماهیت جنس و ارزش اظهاری در کشور مبدا و فاکتور دی اچ ال تصمیم میگیره که بسته قبض شه یا ارسال.
    بین اکسپرس ها دی اچ ال خوبه و دزدترینش هم تی ان تی که 60درصد ارزش کالا رو میگیره که ترخیص کنه.
    ولی در مجموع خودت هم میتونی تشریف ببری گمرک و به کمک ترخیص کار جنس رو ترخیص کنی.
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون از راهنمايي هاي دوستان. راستش من مشكلي با ترخيصش ندارم جدي ميگم مشكل من اينه كه حجم سفارشم اينقدر كمه كه طرف چينيم حاضر نيست براي 400 دلار مدارك لازم براي گمرك رو تهييه كنه!!! پس اصلا مدارك لازم نيست براي ترخيص اين كالايي كه به پست مياد؟؟؟
    بازم ممنونم كه جوابم رو ميدين عزيزان
    دوست عزیز
    من از گمرک فرودگاه روزانه ترخیص دارم
    شما برا 400 دلار نیازی به ثبت سفارش یا هر سند دیگه ای ندارید
    اگه کارت بازرگانی دارید و جنس برا تولید هست خیلی راحت ترخیص میشه وگرنه باز مشکل خاصی پیش نمیاد.
    اما در مورد گفته دوستمون که فرمودند فروشنده یک برگ فاکتور رو جنس بزاره، مخالفم نباشه موقع ترخیص راحتتری و ارزش استنباطی ملاکه و میتونی روش مانور بدی.
    در ثانی همه دوستان بهتره برا نمونه ها به فروشندگان خارجی بسپرند که ارزش نازل رو اظهار کنه تو اداره پست که اینور گیر گمرکی نداشته باشه.
    و تا جایی که میدونم کالایی که خود اکپرس ها میارن دم در تحویلتون میدن هیچ گونه هزینه ترخیص یا گمرکی نداره پس حواستون باشه هزینه بیخود ندید که سو استفاده میکنن مامورا تحویلشون.
    اگه هزینه گمرکی و ترخیص خورده باشه یک برگ سبز رسمی باید همراش باشه که بهش پته گمرکی میگن.
    امیدوارم این اطلاعات تا حدودی مفید واقع شه.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mani1984 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ا سلام

من در آلمان ساکن هستم و می خواهم هر هفته حدودا دوبار بسته های 10 کیلویی که شامل اجناس مختلف و در تعداد 10 - 20 عدد هست برای تهران ارسال کنم !!

آیا این کار از طریق پست dhl مقدور هست یا در گمرک فرودگاه با مشکل پرداخت هزینه های ترخیص و مالیات و ... مواجه می شوم !!

احیانا اگر دوستان راهی بهتر می دانند پیشنهاد دهند.

آیا بسته های پستی در گمرک فرودگاه و یا در اداره پست باز می شوند و مورد بررسی قرار می گیرند !!؟

با تشکر

پیرو پست قبلی که ارسال کرده بودم ( پست فوق ) یک سوال داشتم !!؟

اگر من هر هفته 2 - 3 بار بسته های 10 کیلویی ( شامل لوازم آرایشی و بهداشتی - شکلات - دارو - لوازم التحریر - ابزار ) از آلمان به ایران با پست دی اچ ال ارسال کنم در گمرک فرودگاه و یا اداره پست مشکلی پیش نمیاد !!؟

آیا مشخصات فرستنده و گیرنده در جایی ثبت نمیشود و محدودیتی از نظر ارسال دفعات پست وجود ندارد !!؟

یکبار من بسته ای ارسال کردم به ایران و مامور پست که بسته را درب منزل تحویل داده بود مبلغ 18000 تومان بابت اینکه بسته را درب منزل تحویل داده بود دریافت کرده بود ( بدون ارائه هیچ قبض و رسید رسمی !! ) قضیه این پول چیه !!؟

ممنون از راهنمایی دوستان
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)