ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    63
    کاربر جدید
    کاربر جدید

بسته بندی و برند زدن خرما و صادرات خرمای پیاروم و رطب مضافتی و ....

با سلام خدمت دوستان گل تاجر بانکی و اساتید گرامی
    اگه بخوام خرما(رطب مضافتی) رو بسته بندی کنم و برند بزنم به نام خودم آیا نیاز به مجوز بهداشت و استاندارد و... هست؟
    من خودم تولید کننده دارم، حتی سردخونه هم واسه انبار کردنش دارم ولی هیچی درباره بسته بندی و بقیه کارهاش نمی دونم!

درضمن اگه کسی درباره صادرات خرما(مخصوصاً پیاروم که مخصوص صادراته) اطلاعاتی داره لطف می کنه در اختیار من قرار بده!
    با تشکر
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    اقا کلا صادرات رو اینقدر سخت نگیرید. خیلی پیچیده نیست. محوز و این چیزا هم نمیخواد. فقط یه گواهی بهداشت میخواد که اونم ترخیص کار میگیره مشکلی نیست.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نمونه عکس از بسته بندی صادراتی خرما:
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    پیارم بهترین نوع خرمای ایرانی هست، و البته گرونترین نوعش، فکر میکنم فقط در مناطقی از هرمزگان برداشت میشه. با توجه داشت که صحبت از بسته بدی ، بسته بندی باز فله هست، خرمای ایران با اینکه یکی از بهترین خرماهای دنیا هست ولی به خاطر برداشت و نگه داری غیر اصولی، بسته بندی نادرست، و نداشتن نگرش صادراتی درست، فقط و فقط به صورت عمده و فله داره صادر میشه، در بسته های 10 کیلویی و 12 کیلویی. که اب توجه به درخواست مشتری هست.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

157
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام عزیزان امیدوارم حال همگی خوب باشه

صادرات خرما خیلی پر درآمده و خرمای ایرانی به دلیل پایین بودن قیمتش نسبت به خرمای عربی تو بازار کشورهای آسیایی مخصوصا هند وپاکستان وبنگلادش خیلی بیشتر از خرمای عربستان وامارات طرفدار داره
    ایران دومین کشور تولید کننده خرما بعد از مصره ولی چون به صنعت بسته بندی این محصول چندان رسیدگی نشده بیشترش به صورت فله ای به امارات وکشورهای حوزه خلیج فارس صادر میشه واونجا بعد از بسته بندی به صورت 1 کیلویی به اسم این کشورها ونه ایران !! به بقیه جاهای دنیا صادر میشه

همین خرمایی که الان تو بازار هند وجود داره با برند کیمیا خرمای مضافتی ایرانیه که داره از دبی بسته بندی وصادر میشه
    البته خرمای prestige هم که محصول شرکت AHT هست بسته بندی خیلی جالبی داره وفکر کنم از خود ایران صادر بشه

مشکل خرمای ما فقط در بسته بندی بی کیفیت محصولاته وگرنه خریدار خیلی زیاده ... ان شالله که این معضل حل بشه وبتونیم صادرات بیشتر وبهتری داشته باشیم
    63
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط FoodStuff [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام عزیزان امیدوارم حال همگی خوب باشه

صادرات خرما خیلی پر درآمده و خرمای ایرانی به دلیل پایین بودن قیمتش نسبت به خرمای عربی تو بازار کشورهای آسیایی مخصوصا هند وپاکستان وبنگلادش خیلی بیشتر از خرمای عربستان وامارات طرفدار داره
    ایران دومین کشور تولید کننده خرما بعد از مصره ولی چون به صنعت بسته بندی این محصول چندان رسیدگی نشده بیشترش به صورت فله ای به امارات وکشورهای حوزه خلیج فارس صادر میشه واونجا بعد از بسته بندی به صورت 1 کیلویی به اسم این کشورها ونه ایران !! به بقیه جاهای دنیا صادر میشه

همین خرمایی که الان تو بازار هند وجود داره با برند کیمیا خرمای مضافتی ایرانیه که داره از دبی بسته بندی وصادر میشه
    البته خرمای prestige هم که محصول شرکت AHT هست بسته بندی خیلی جالبی داره وفکر کنم از خود ایران صادر بشه

مشکل خرمای ما فقط در بسته بندی بی کیفیت محصولاته وگرنه خریدار خیلی زیاده ... ان شالله که این معضل حل بشه وبتونیم صادرات بیشتر وبهتری داشته باشیم
    دوست عزیز با تشکر از راهنماییتون
    به نظر شما بسته بندی به چه فرم و شکلی باشه مورد قبول کشورهای دیگه بیشتر واقع میشه؟
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    برادر یکمی هم خودت بازار مشتریهاتو ببین با چه سلیقه ای هستن براشون همنطوری بسته بندی کن
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بازهم سلام

محمد عزیز معمولا خرما رو در جعبه های 500 گرمی تا 1 کیلویی بسته بندی میکنن که 500 گرمی بیشتر مورد پسند مشتریه تا 1 کیلویی

شما این مساله رو مد نظر داشته باشین که زیبایی وشیک بودن بسته بندی در صنعت مواد غذایی عامل اصلی جذب مشتری در بازارهای جهانی و سبقت گرفتن از رقیباست

اگه میخوایین بیایین تو کار صادرات خرما که بسیار هم درآمد زاست حتما این موارد رو مد نظر داشته باشین تا بتونین در کمترین مدت ممکن بیشترین خریداران رو به خود جذب کنین :

1-خرمای مخصوص صادرات باید تمیز ویکدست باشه .. باقیمانده خاک وپوشال هر چقدر هم جزئي باعث میشه مشتری بار دیگه جنس رو نخره وشرکتهای واردکننده هم با دیدن نمونه های بی کیفیت سفارش رو کنسل میکنن

2-جعبه محکم انتخاب کنید که مثل کاغذ مقواهای بی دوام از شکل وشمایل نیفته و باعث نشه مشتری با دیدینش از خرید منصرف شه .. متاسفانه بیشتر بسته بندی خرمای ایران به همین شکله

3-روی بسته رو انگلیسی بنویسین ودقت کنین که از لحاظ گرامری و معنایی مشکلی نداشته باشه چون این خودش خیلی مهمه هر چند تو ایران زیاد بهش اهمیت داده نمیشه

4- جدول ارزش غذایی محصول رو یادتون نره این هم خیلی مهمه

5- سعی کنین نوآوری به خرج بدین ... بازهم میگم خدمتتون بسته بندی شیک ضامن به فروش رفتن محصول در بازار خارجیه

این بسته خرما رو من قبل از خروج از ایران از فرودگاه امام تهیه کردم .. کیفیت بسته بندی بسیار عالی شبیه به محصولات درجه یک عمان وعربستان
    وکیفیت خرما هم بالاست هرچند ریزه ولی یکدست و تمیزه

این بسته بندی های بسیار شیک وجالب رو هم از انترنت دانلود کردم اگر بتونین تو این مایه ها کار کنین واقعا بازار عالی خواهید داشت

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

به امید موفقیت

باز هم هر سوالی راجع به صادرات خرما به هند پاکستان بنگلادش داشتین من در خدمتم
    143
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    بنام خدا
    دوستان عزیز
    مشکل خرما پس از شستشو با آب اینست که ترش می شود .چگونه این مشکل در بسته بندی حل میشود؟
    115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلان دوست گرامی
    خواستم از حسن سلیقه ودقت در نوع بسته بندی تشکر کنم چون دنیا واقعا به شیک ترین بسته ها در هر زمینه توجه خاص دارن حالا هرچند برای ما این بسته بندیهای شکیل بدلیل بالا بودن قیمت چاپ مقرون بصرفه نیست ولی در تمام جاها توجه خاص دارن
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)