ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

انتخـــابـــــات ریـــــاست جــــــمهوری ایـــــران

انتخـــابـــــات ریـــــاست جــــــمهوری ایـــــران

سلام به همه اهالی تاجر بانک

با توجه به درخواست تعدادی از دوستان تاجربانکی و پیشنهاد جناب فرصت و همینطور به خاطر فضای انتخابات ریاست جمهوری که کشور در اون قرار داره این تاپیک رو ایجاد کردم.
    همه میدونیم که اوضاع اقتصادی کشور اصلا اوضاع مساعدی نیست و تجارت خارجی دچار چالش اساسی شده و تحریم ها و تصمیمات غلط اقتصادی فضای نامساعد و نا امنی رو برای تجارت داخلی و خارجی بوجود آورده.
    بسیاری معتقد هستند که انتخابات و نتیجهء اون، میتونه در بهبود شرایط حاضر تاثیر گذار باشه،
    نمیخوام اصلا مسیر خاصی رو برای بحث و گفتگو ایجاد کنم، و با توجه به اینکه تمام اهالی تاجربانک مردان و زنان تجارت و بازرگانی هستند مطمئنن بحث بیشتر در همین راستا خواهد بود.
    این تاپیک مجالی هست برای اینکه بتونیم با هم راجع به دیدگاهها و نظرات خودمون ( که 100 البته با دیدگاهی تجاری و اقتصادی هست) به بحث و گفتگو دربارهء انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، دیدگاهها، نظرات، خواستها، پیش بینی ها و ... بنشینیم.
    درسته که بحث انتخابات یک بحث سیاسی هست، ولی اهالی تاجر بانک قبل از سیاسی بودن، مردان و زنان تجارت هستند، فکر میکنم بیشتر از همین منظر اگر بحث کنیم پر سودتر خواهد بود.
    لطفا از توهین و نظرات تند و صریح که با مصالح و قوانین کشور در تضاد باشه بپرهیزید،
    بدیهی هست که اگر نوشته ای قوانین رو رعایت نکنه، از طرف مدیریت سایت، پاک خواهد شد.
    همه باید سعی کنیم تا این انجمن رو حفظ کنیم تا خدایی نکرده اتفاقی براش نیوفته.
    با تشکر از همه اهالی با مرام تاجربانک
    ویرایش توسط مرتضی : 22-05-2013 در ساعت 13:39
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    من که به مشایی رای میدم.

من که با این چیزا کاری ندارم. همونطور که آقا فرمودن ما باید امسال حماسه سیاسی اقتصادی و سیاسی رو اجرا کنیم. همه ما باید حول این حبل المتین حرکت کنیم و کاری به این چیزا نداشته باشیم.
    حماسه سیاسیش واسه سیاسی کاراس. ما تاجرا باید به گفته آقا عمل کنیم و حماسه اقتصادی رو خلق کنیم.
    مثلا من امسال این حماسه ها رو میخوام خلق کنم:
    حماسه کلم
    حماسه هویج
    حماسه زردآلو
    حماسه خیار
    در واقع با صادرات اینها میخواهم سهم خودم رو از گفته های اقا عملی کنم.
    دیگه با بقیش کاری ندارم. اینطوری هم به مملکتم خدمت میکنم هم به حرف آقا گوش دادم.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    تا قبل از رد صلاحیت آقای هاشمی، اوضاع یه جور دیگه بود، حتی تاثیری که اومدن ایشون بر قیمت دلار در بازار ایران گذاشت (هرچند همون موقع قیمت جهانی دلار هم کمی افت کرده بود) تاثیر مثبتی بود، و نشون از اعتماد بخش اقتصادی جامعه به ایشون داشت یا حداقل خوشبینی، ولی رد صلاحیت ایشون، همه چیز رو به هم ریخت، دلار رو هم باز برد بالا.
    چیزی که خیلی جالب هست اینه که هیچکدوم از کاندیداها، یه برنامهء اقتصادی مدون و دقیق و اصولی ندارن، همه دارن کلی صحبت میکنن، و بازار وعده و دعید داغ هست، وعده هایی که همه شیرین و دلچسب هستند (بظاهر) ولی هیچ پلانی ارائه نمیشه که چطور باید به کجا رسید.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    چرا یکی هست که برنامه اقتصادی داره, ------محسن رضایی------
    حرفتون کاملا درسته آقا مرتضی
    فکر میکنم شاید اگر کسی میتونست کمی به اوضاع اقتصادی اشفته ایران سر و سامون بده همین آقای هاشمی بود ولی سیاست و قدرت تو کشور ما شده همه چیز و کسی به فکر خانواده هایی که هر ماه یه بار نمیتونن گوشت و برنج بخورن نیست و فقط و فقط فکر حاکمای ما شده کشمکش قدرت و .....
    بیخیال حرف واسه گفتن زیاده ولی....
    69
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تشکر از ادمین گرامی بابت تدوین این تاپیک

ما بایستی از این فرصت ( البته نه داداش فرصت خودمون :)) ) استفاده ی کافی رو ببریم.
    چه اشکالی داره که تیمی از طرف بچه های تاجر بانکی تشکیل بشه و حتی با کاندیداها "فیس تو فیس " صحبت بشه و از مشکلات تجار به اونها اطلاع داده بشه! من پیشنهاد میکنم که یکی از مدیران یا دوستان عزیز در این جهت هدف گذاری بکنه و بقیه ی دوستان هم تصمیم سازی و تصمیم گیری بکنند. بهرحال هم ما و تجار به این افراد نیاز داریم و هم اونها به ما! وقتی اونها برنامه ی اقتصادی ندارند ما بهشون برنامه پیشنهاد بدیم! خب میدونیم که این افراد فردای انتخابات اگر رأی بیارن که رئیس جمهورند و اگر هم رأی نیارن بازم کاره ای توی این مملکت هستن دیگه و ما هم نهایت استفاده رو باید ببریم، مخصوصا اینکه در این مقطع کنونی این کاندیدا به امثال ما نیاز دارند!
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kishe Mehr [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ما بایستی از این فرصت ( البته نه داداش فرصت خودمون :)) ) استفاده ی کافی رو ببریم.
    چه اشکالی داره که تیمی از طرف بچه های تاجر بانکی تشکیل بشه و حتی با کاندیداها "فیس تو فیس " صحبت بشه و از مشکلات تجار به اونها اطلاع داده بشه! من پیشنهاد میکنم که یکی از مدیران یا دوستان عزیز در این جهت هدف گذاری بکنه و بقیه ی دوستان هم تصمیم سازی و تصمیم گیری بکنند. بهرحال هم ما و تجار به این افراد نیاز داریم و هم اونها به ما! وقتی اونها برنامه ی اقتصادی ندارند ما بهشون برنامه پیشنهاد بدیم! خب میدونیم که این افراد فردای انتخابات اگر رأی بیارن که رئیس جمهورند و اگر هم رأی نیارن بازم کاره ای توی این مملکت هستن دیگه و ما هم نهایت استفاده رو باید ببریم، مخصوصا اینکه در این مقطع کنونی این کاندیدا به امثال ما نیاز دارند!
    پیشنهاد خوبی هست، ولی فکر میکنم باید این سایت خیلی بزرگتر و تاثیر گذارتر بشه تا بتونه با نظرات اعضا، بر تصمیم گیری های کلان تاثیر بگذاره، به امید اون روز
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    به شخصه اصلان فکر نمیکردم ، که هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت بشه، حتی درصدی هم احتمال نمیدادم، هر چه که هست ورود هاشمی رفسنجانی به عرصه انتخابات معادلات رو به هم ریخت و تیم رقیب رو با آشفتگی مواجه کرد، ولی رد صلاحیت ایشون، معادلات رو خیلی پیچیده کرد، کاملا رخوت و سردی رو میشه در فضای رسانه ای و اجتماعی احساس کرد، انگار یه سطل آب سرد بریزن رو آتیش...

1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام به همه دوستان
    من اصلا نمیخوام وارد این بحث انتخابات بشم .چون گفتن کلمات دست خودم نیست و ممکنه مسیر نظر سنجی دچار مشکل بشه ولی فقط به داش فرصت تبریک میگم که کاندیداشون حذف شدن چون امید به بهبود وضع مملکت بودن حالا هم دوست دیگه خبر نداره که مال خودشون که دارن رای میدن زودتر از هاشمی رد صلاحیت شده
    ارادتمند همه
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kishe Mehr [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

جناب kishe mehr عزیز شما فکر میکنید که ما تو مملکتمون کم فعال اقتصادی بزرگ با برنامه های اقتصادی کاربردی داریم که میتونن چند ساله ایران رو تبدیل به یکی از قطبهای اقتصادی خاورمیانه و حتی دنیا بکنن؟؟ شما میدونید که ایران از نظر ذخایر و ثروت طبیعی تو دنیا هفتمین کشوره؟؟ ولی چرا نمیشه؟؟
    چون نمیذارن که بشه, چون اگه ایران بخواد به طرف این مسیر بره باید خیلی از آقایان کنار باشن از قدرت,باید اقتصاد و تجارت شفاف و آزاد باشه,باید ثروت ملی در راه درستش خرج بشه,باید ثروت ملی برای ایرانی خرج بشه,باید ثروت ملی تو چرخه تولید بیاد و خیلی چیزای دیگه ولی نمیشه چون اینجوری جلوی رانتخواری گرفته میشه,اینجوری جنس بنجل صرفا برای سودهای میلیاردی وارد نمیشه,اینجوری مردم از صبح تا شب نباید دنبال یه لقمه نون باشن تا شب گرسنه نخوابن و راحتر زندگی میکنن و به چیزایی که تو مملکتشون میگذره هم فکر میکنن.....
    منظورم از اینهمه حرف بیخود این بود که برنامه هست و به برنامه های ما نیازی نیست ولی اینا کسی نیستن بتونن و بخوان که اجراش کنن....
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    اثر تحولات انتخاباتی بر بازار

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)