ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    امان از دست سیاست
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    به نظر من انتخاب هر یک از اصول گرایان یعنی ادامه وضعیت فعلی هم در اقتصاد و در دیپلماسی
    انتخاب روحانی شاید جان تازه ای به کشور بدهید البته در جهان سوم توده همیشه در جهل است
    من امیدوار هستم امیدوارم خشی هم امیدار باشه اگر جلیلی انتخاب بشه قطعا زندگی خود را دلار میکنم
    من فکر میکنم هر چه سریعتر باید عارف و روحانی ، به یک توافق برس و یکیشون کنار بره، هرچند فکر نمیکنم حتی در این حال هم بتونن پیروز بشن، نه بخاطر اینکه مردم نمیخوانشون، بخاطر اینکه با رد صلاحیت هاشمی، خیلی ها دلسرد شدن و کمی سخت هست که همه انها حول این 2 کاندیدا که تقریبا از جناح یکسان بودن ، جمع بشن. جناح و مخالف هم، با جلیلی و بقیه، هر کدومشون که برنده بشه، اوضاع همین هست و بدتر نشه بهتر نخواهد شد. چون واقعا هیچ برنامه ای منسجم برای بهبود وضع اقتصادی ازشون نمیبینم. با آمدن جلیلی که دیگه ختم کلام خواهد بود.
    ویرایش توسط مرتضی : 31-05-2013 در ساعت 07:49
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    آیا هیچ، جُک وقیحانه مردی را شنیده اید که زنش را با فاسقی غافلگیر میکند و هنگامی که با تهدید فاسق روبه رو میشود که «اگر از این خط عبور کنی تو را خواهم کشت»، پایش را پنهانی، چند بار آنطرف خط میگذارد تا به زنش ثابت کند که مقهور تهدید فاسق نشده است؟ هنگامی که همه روزه با هر حرکت، با گام گذاشتن در خیابان و دانشگاه و تاکسی سوارشدن و خریدکردن و سینمارفتن، به طور ضمنی اوضاع ناپذیرفتنی و نامطلوب را تائید میکنیم، تصمیم برای تحریم انتخابات برای آنکه به خود ثابت کنیم «بازی نمیخوریم» و «مقهور نمیشویم»، بسیار شبیه به خودفریبی چنین مردی است؛ حال بماند بسیاری از کسانی که دربرابر تحولات مهم سیاسی بی تفاوتند نیز خود را با همین تصمیم توجیه می کنند.

با درنظرگرفتن این اصل مطلق که امروزه، برکنار و بری بودن از سیاست یا فراتربودن از آن، چه در زندگی و چه در مرگ، ادعایی مهمل و بی معنا بیش نیست و همه، خواه ناخواه و فعال یا منفعل، در ساختمان کج ومعوج اجتماع شریک هستیم و ضروری است در شکل دادن به آن، فعالانه نقش داشته باشیم، باید گفت ایده ی تحریم، دستکم اکنون، آنقدر ریشه ای و فراگیر و همه جانبه نیست که با تکیه بر آن، بتوان به روشی برای کنش اجتماعی گسترده و منسجم دست یافت. بنابراین، به جای فرارکردن از میدان، همچنان باید بر حضور در ساحت عمل پافشاری کرد. مشارکت در انتخابات، همواره و همیشه به معنای پذیرفتن قطعی تمام تعریف های ساختگی و سفارشی نیست: باید با تکیه بر قدرت تخیل و همبستگی اجتماعی، این کنش را از نو و برای خود تعریف کرد. چه، تنها شکل راستین سیاست، فراگرفتن تعریف ها و مداخله در آنها و دگرگون کردنشان به نفع خود است.

• ینوشت: زندانیان رویدادهای چهار سال پیش را فراموش نکنیم. آیا تحریم، راه آزادی و امید آنهاست؟

گفت و گوی خبری دکتر حسن روحانی را از این سایت ببینید:

52
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان فارغ از مسئله کاندیداها من همش تو این فکرم که حرکت اخر محمود خان با دارو دسته اش چیه ؟کسی میتونه پیش بینی کنه؟ وای که من فکرمو خیلی مشغول کرده ....
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    این محمودی رو مادرش نمیتونه پیش بینی کنه چه برسه به بقیه خلق خدا...
    فرصت
    مهمان
    با سلام
    اقا مرتضی امیدوارم عارف کنار بکشه چون روحانی جدی تر و محکم تر است برنامه دیروز جماران هم به نوعی اغاز جنش روحانی بود روحانی بسیار زیرک است نشان دادن رنگ بنفش همراه با کلید شاید زنده نمودن سبزی های دلسرد از انتخابات سال 88 باشد روحانی شاید تنها کاندیدای باشد که بتواند جلوی زیادی خواهی برخی باایستد
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    اقا مرتضی امیدوارم عارف کنار بکشه چون روحانی جدی تر و محکم تر است برنامه دیروز جماران هم به نوعی اغاز جنش روحانی بود روحانی بسیار زیرک است نشان دادن رنگ بنفش همراه با کلید شاید زنده نمودن سبزی های دلسرد از انتخابات سال 88 باشد روحانی شاید تنها کاندیدای باشد که بتواند جلوی زیادی خواهی برخی باایستد

با نظرتون موافقم و فکر میکنم در لحظات آخر عارف و روحانی ، یکی به نفع دیگری کنار بکشن، هر دومتعلق به یک گفتمان هستند، فکر میکنم این اتفاق در آخرین روزهای منتهی به انتخابات بیوفته، چون تا اون موقع میتونن از فرصتها برای گفتگو با مردن و باز کردن دیدگاهها و برنامه استفاده کنن، عارف و روحانی هر دوخوبن، روحانی البته کمی بهتر، یادم هست، یه موقعی به عنوان جانشین خاتمی ازش یاد میشد.
    هر 6 کاندیدای دیگه هم هرچند که دارن سعی میکنن متفاوت باشن و حرفهای متفاوت بزنن ولی در اصل متعلق به یک گفتمان و اندیشه هستند، همون گفتمانی که در 8 سال گذشته دولت رو در دست داشته. و با توجه به عطشی که در به قدرت رسیدن دارن، فکر نمیکنم بیشتر از 2 یا حداکثر 3 نفرشون، به نفع بقیه کنار برن، و این میتونه به نفع عارف و روحانی باشه.

در نهایت یه نظرم ، رفسنجانی و خاتمی هم از یکی از همین دونفر حمایت خواهند کرد و منتظر به اجماع رسیدن و مشخص شدن کاندیدای نهایی هستن.

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    ولی به نظر من عارف سرسختتر از اونه که حاضر به ائتلاف بشه. هر چند در نظر سنجیهای اینترنتی روحانی از همه بالاتره ولی باز هم فکر نکنم عارف کنار برو باشه...
    در مورد اون شش نفر دیگه هم همین صادقه,از جایی که همه به نحوی به حاکمیت گره خورده هستند و خودشون رو صاحب و خادم نظام میدونند فکر نکنم کسی حاضر به کنار کشیدن باشه و همه با قدرت به پیش خواهند رفت....
    یه حسن دیگه هم که روحانی داره اینه که روحانیه(منظورم آخونده) و خیلیها که من باهاشون صحبت میکنم معتقدن هر وقت ایران رئیس جمهور روحانی داشته وضع مردم و کشور بهتره بوده که البته خیلی هم بیراه نمیگن....
    به هر حال امیدوارم عارف و روحانی یه ائتلافی تشکیل بدن و مردم و کشور رو از این وضعیت فلاکت بار نجات بدن...
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    بالاخره عارف با توصیه خاتمی کناره گیری کرد و حالا با این آرایشی که کاندیداها باقیمونده دارن امید زیادی به پیروزی دکتر روحانی هستش
    و از طرفی امکان جا به جایی نتایج آرا هم با لجبازی احمدی نژاد خیلی کمتر شده
    به امید پیروزی تدبیر و امید...
    فرصت
    مهمان
    سلام به همه دوستان عزیز پیش بینی ها اقا مرتضی عزیز کاملا صحبح بود عارف کنار کشید هاشمی و خاتمی هم از روحانی حمایت کردند از سوی دیگر سپاده و بسیج به شدت حامی جلیلی هستند جالب تر این که احمدی نژاد حمایت مالی سنگینی از جلیلی میکند جلیلی برگزیده احمدی نزاد بود بنده دور دوم را رقابت بین روحانی و جلیلی میبینم و قطعا رای من روحانی است هر چند خیلی از دوستان شاید خرده بگیرند که انتخابات ...... است ولی تنها ابزار و قدرت فعلی ما همین یک دو.نه رای است به امید ایرانی اباد و خالی از خاین و وطن فروش
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)