ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    آخر مطلب زیبا کلام دقیقا گفته تموم جامعه هست اما چون هاشمی به نظر من دیگه پایگاه مردمی نداشت بعد از اون سخنان گرانبها اینجا بود که مردم به هاشمی نشون دادن نور علی خلاص مردم خلاص
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    یه نوشته طنز در خبر آنلاین خوندم امروز، راجع به انتخابات، جالب هست:

طنز/ مملکت زیر و رو شده و ما خبر نداریم

از برکات شب انتخابات (یک ماه منتهی به انتخابات) در ایران این است که آنقدر حرف​های خوب از قوطی تلویزیون و رادیو بیرون می​آید که اندازه 8 سال دل همه خنک می​شود، فقط دقت داشته باشین این حرف​ها تاریخ مصرف دارد.به عبارتی اگر همین حرف ها یک ماه قبل تر از انتخابات منعکس می شد، حساب گوینده و شنونده هردو باهم به جرم سیاه نمایی و کلی جرم دیگر با کرام الکاتبین است.

برای نمونه تا همین یک هفته قبل این اخبار به طور شبانه روزی از قوطی رسانه ملی به سمع و نظر ما می رسید:

- شاخص بورس رکورد 40 هزار را رد کرد و این در خاورمیانه بی سابقه است.
    - اقتدار ایران در دور جدید مذاکرات و افزایش ضریب نفوذ سیاست خارجی در کشورهای منطقه
    - افزایش ضریب اطمینان سرمایه گذاری در ایران در دو سال گذشته
    - رشد شاخصهای صادرات غیر نفتی و افزایش درآمدهای صادراتی
    - کاهش قیمت کالاهای اصلی و افزایش قدرت خرید مردم در 6 سال گذشته
    - رشد تولیدات کشاورزی و رونق بی نظیر در تولید محصولات
    - افزایش 120 درصدی تاسیس واحدهای تولیدی در دولت نهم و دهم
    - ریشه کن شدن فقر در کشور و افزایش قدرت خرید مردم در چهار سال گذشته، نشانه سلامتی اقتصاد کشور است.
    - پزشک خانواده، دوای درمان اقشار کم درآمد/ تامین اجتماعی به داد مردم می رسد
    - رشد ارزش پول ملی در سه سال گذشته
    - تحریم ها هیچ اثری بر روی اقتصاد کشور نداشته است و مردم به خوبی آنها را دور زده اند.

اما در روزهای اخیر و از قول نامزدهای انتخاباتی شنیده میشود:

- سیاست خارجی کشور دچار انجماد است و باید اصلاح شود.
    - مردم در بدترین وضع اقتصادی به سر می برند.
    - جوان های ایرانی با استعدادهای عالی، همه بیکار هستند.
    - مردم زیر فشار شدید اقتصادی کمر خم کرده اند.
    - این بورسی که خیلی روی آن مانور میدهیم، اصلا بورس نیست! دکان دلال بازی است...
    - فاجعه در امور کشاورزی و تعطیلی تولید را باید ترمیم کرد.
    - واحدهای تولیدی به خاک سیاه نشسته اند.
    - اینکه مردم ما با این ثروت عظیم خدادادی و پول نفت و ...اینقدر فقیر و تحت فشار باشند، اسمش مدیریت اقتصادی است؟
    - این که دارو چهار برابر شده و مردم باید از جیبشان هزینه دریمان را بدهند که درست نیست.
    - پول ملی خاک بر سر شده است، چرا؟
    - اینکه کاری کنیم تحریم ها بیشتر شود و آنوقت مردم تاوانش را بدهند، ضعف مدیریتی است.
    و...
    واقعا این مملکته ما داریم؟ در عرض یک هفته زیر و رو شده آنوقت ما بی خبریم؟ ما تو کجا داریم زندگی می کنیم؟ چطوری داریم زندگی می کنیم؟ اصلا ما برای چی الان زندهایم؟!

محسن حدادی
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    اینم نوعی شیره مالودن سر مردم هست که بگن مملکت آزاده روز نامه نگاری هست
    فرصت
    مهمان
    درود بر همه دوستان
    وقتی تمامی مسولین بلف میزنند همین میشه نزدیک چند ماه است کره ها توی گمرک خاک میخوره فعلا بانک مرکزی توان پرداخت ارز 1226 تومنی را نداره و برخی از مسولین صحبت از وضعیت عالی ارزی میکنند
    به نظر هر کسی بیاید حتی پسر پیغمبر نمیتواند تعهدات سنگین دولت فعلی را سامان بدهد
    همه کاندیداها در حد تیم ملی شعار میدهند ای کاش یک هزارم ان را در پست های فعلی خود اجرا کنند
    52
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اقا مرتضی من فکر میکنم که نظام با تجربه ای که از احمدی نژاد داره طبیعی بود که دیگه تاب تحمل مخالف و منتقد خودشو نداره و دوست داره مجلس و همه ارکان اساسی نظام یک شکل باشن با این وضعیتی که از نامزدهای اصلاحات من میبینم و اینکه شخصیت کاریزمایی ندارن مشخصه راه به جایی نمیبرن و در نهایت من فکر میکنم چیزی شبیه کپی احمدی نژاد با یه کمی حرف شنوتر مثل اقای جلیلی سر کار بیاد.موفق باشید
    52
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مطمئن باش حتما داش محمود چیزی از استینش بیرون در میاره باور نمیکنی؟؟///؟/؟؟؟؟؟؟؟؟این راه این نشون....
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    اخرش هم جلیلی میشه شک نکن بازم بدتر میاد که بگیم خدا پدر محمود رو بیامرزه
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    من جاهایی که دارم صحبت میکنم افرادی که نظرشون به حاکمیت نزدیکه بیشتر روی جلیلی و قالیباف هستن ولی کسانی که مخالفن و البته میخوان در انتخابات شرکت کنند روحانی رو مد نظر دارن.
    حتی بعضی از محمودیهای سابق هم الان طرف روحانی هستن
    من کم و بیش صحبتای کاندیداها رو گوش میکنم ولی انصافا روحانی یه سر و گردن بالاتره...
    ولی من که خود هاشمی هم تایید میشد نا امید بودم چه برسه الان که...
    فرصت
    مهمان
    با سلام
    به نظر من انتخاب هر یک از اصول گرایان یعنی ادامه وضعیت فعلی هم در اقتصاد و در دیپلماسی
    انتخاب روحانی شاید جان تازه ای به کشور بدهید البته در جهان سوم توده همیشه در جهل است
    من امیدوار هستم امیدوارم خشی هم امیدار باشه اگر جلیلی انتخاب بشه قطعا زندگی خود را دلار میکنم
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    به نظر من انتخاب هر یک از اصول گرایان یعنی ادامه وضعیت فعلی هم در اقتصاد و در دیپلماسی
    انتخاب روحانی شاید جان تازه ای به کشور بدهید البته در جهان سوم توده همیشه در جهل است
    من امیدوار هستم امیدوارم خشی هم امیدار باشه اگر جلیلی انتخاب بشه قطعا زندگی خود را دلار میکنم
    حرفت درسته فرصت جان
    شاید تو این کاندیداها فقط روحانی باشه که بتونه کمی به اوضاع سروسامان بده ولی مشکل اینجاست که کسانی که بلقوه رایشون برای روحانی هست از رای دادن زده شدن و پای صندوق نمیرن
    البته تو این تعدد کاندیداهای اصولگرا اگر عارف حاضر بشه کناره گیری کنه شانس روحانی خیلی بالا میره
    ولی بازم من ناامیدم..
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)