ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط global [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام و احترام
    آقا جلال عزیز دوست ندارم وارد بحث مافیا بشم چون نتیجه ایی ندارد .
    مطمئن باش یک حصار ذهنی نیست بلکه عین واقعیت میباشد همانطور که گفتم در حجم پایین کاری به کسی ندارند
    و همیشه دو راه به شما پیشنهاد میکنند :
    1.همکاری با سازمانشون
    2.نابود کردن سازمانتان

و این نکته را خدمتان عرض کنم که : مافیا ی خوب هم داریم.
    در مورد حواله :
    یک سری دوستان هستند که رابطه ی قوی دارند در سایر ارگان های دولتی و خصوصی و برای اینکه دولت پا پیش نزاره برای خرید واردات و ...... حواله ها را بین خودشان (سرمایه داران) به فروش میرسانند.
    احسنت. دقیقا همینطوره. الان شما بیا برو گندم و جو دامی ثبت سفارش کن. بعد برو اگر تونستی ارز بگیری من اسمم رو عوض میکنم. در حالی که اقایان در عرض کمتر از یه ماه ارز میگیرن. همه چیشون آمادس اینا. همون اول میرن مجوز مثلا 500 هزار تن رو میگیرن به راحتی و از اون راحتی ارز مرجع رو هم واسه این ثبت سفارش میگیرن و با خیال راحت ثبت سفارش میکنن.
    به نظر من بحث کردن در این باره بی فایدس و کالاهایی از این دست رو باید ببوسی بزاری کنار و یا به قول شما همراستا با سازمان اونها همکاری کنی. تو این زمینه ها رقابت معنا نداره.
    jalal13
    مهمان
    با سلام و احترام خدمت همه ی دوستان بخصوص آقا بهزاد
    آقاجان خب شما یه کالایی که این شکلی نیست و اینقدر سرش گیر نمیکنی را بهم معرفی کن اینطور نیست که الآن شما معرفی کنی من برم همون کار را بکنم نه می خوام بدونم روی چه کالاهایی حساسیت برای وارد نشدن رقیب کمتره؟؟!!!!
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    احسنت. دقیقا همینطوره. الان شما بیا برو گندم و جو دامی ثبت سفارش کن. بعد برو اگر تونستی ارز بگیری من اسمم رو عوض میکنم. در حالی که اقایان در عرض کمتر از یه ماه ارز میگیرن. همه چیشون آمادس اینا. همون اول میرن مجوز مثلا 500 هزار تن رو میگیرن به راحتی و از اون راحتی ارز مرجع رو هم واسه این ثبت سفارش میگیرن و با خیال راحت ثبت سفارش میکنن.
    به نظر من بحث کردن در این باره بی فایدس و کالاهایی از این دست رو باید ببوسی بزاری کنار و یا به قول شما همراستا با سازمان اونها همکاری کنی. تو این زمینه ها رقابت معنا نداره.
    سلام
    آقا بهزاد اصلا یه عکسی گذاشتی که هر وقت میبینمش از ابهتت میترسم!!
    مگر این گندم و جو و برنج چند درصد سود داره که اینقدر سر و کله میشکونن براشون؟؟یا بخاطر اینه که زود فروش میره؟؟!!!
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    آقا بهزاد اصلا یه عکسی گذاشتی که هر وقت میبینمش از ابهتت میترسم!!
    مگر این گندم و جو و برنج چند درصد سود داره که اینقدر سر و کله میشکونن براشون؟؟یا بخاطر اینه که زود فروش میره؟؟!!!
    مسئله اصلا درصد سود نیست، مسئله اینه که محصولاتی از این دست، محصولات استراتژیک و خیلی مهم و ضرورری هستن، بدون آدامس و آتاری و لواشک، مردم میتونن زندگی کنن و جامعه دچار بحران نمیشه، ولی فقط کافی، شایعه بشه، جو کم شده، یا گندم یا برنج، فقط شایعه، بازار رو میریزه به هم، اگر واقعیت هم داشته باشه که دیگه خود بحران هست.
    این دست کالاها در کشورهایی مثل ایران که اقتصاد باز و شفافی ندارن، دست همون به اصطلاح مافیا هست، ولی کلا در تمام کشورها، تجارت چنین کالاها و محصولاتی، با واردات تنقلات و اسب بازی، خیلی فرق داره و ورود به همین سادگی نیست.
    ویرایش توسط مرتضی : 24-05-2013 در ساعت 06:46
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    امان از دست این محمد
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    چرا دیگه برنج خاطره در بازار نیست؟؟
    جواب های احتمالی:
    1-در بازار هست کی گفته نیست!!!
    2-در بازار هست اما توی مغازه ها نیست و چشم بصیرت می خواد!
    3-طی بخشنامه یی واردات برنج با این مارک ممنوع شده!
    4-وارداتش برای واردکنندگان بصرفه نیست!!؟
    5-جواب های دیگه که من نمیدونم!!!!!!!؟
    با تشکر فراوان
    با سلام و احترام خدمت همه ی دوستان و تشکر بخاطر جواب هایی که تا لآندادید و کمک های بسیار شما
    من در یکی از سوالام این سوال فوق را پرسیدم اما جوابی نگرفتم واقعا جوابش برام مهمه بنابراین دوستان اگر اطلاعی در این موضوع دارند اگر منت بر سر من بذارند و در مورد این موضوع جواب بدند ممنون میشم
    با تشکر فراوان
    ارادتمند شما ایوب زاده
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    سود تو پروش و صادرات قورباغه هست بیا توی این کار خلاص
    از طرف مافیا قورباغه های ایران
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    jalal13
    مهمان
    با سلام و احترام خدمت همه ی دوستان و تشکر بخاطر جواب هایی که تا لآندادید و کمک های بسیار شما
    من در یکی از سوالام این سوال فوق را پرسیدم اما جوابی نگرفتم واقعا جوابش برام مهمه بنابراین دوستان اگر اطلاعی در این موضوع دارند اگر منت بر سر من بذارند و در مورد این موضوع جواب بدند ممنون میشم
    با تشکر فراوان
    ارادتمند شما ایوب زاده
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)