ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    این هم لینکش

اقيانوس آبي؛ استراتژي رقابت در بازار بي رقيب

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط global [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام و احترام
    ب:واردات بر اساس تعرفه گمرکی(میشود بار شخصی) که باز هم در وزارت بازرگانی حواله 100 هزار تنی 150 هزار تنی و ... میفروشند که دیگر دردسر بقیه کارها رو نداشته باشند.
    با سلام و احترام و تشکر از همه ی دوستان بخاطر جواب های عالی که دادند
    جناب global من این قسمت را متوجه نشدم مخصوصا قسمتی که قرمز است میشه یکم بیشتر توضیح بدید یا دوستان دیگر اگر اطلاعی دارند یکم توضیح بدهند
    با تشکر فراوان
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام بر اقا جلال
    اول سوال دوم را عرض کنم که اسون است
    سایت زیر کمک کننده است و در واقع پاسخ سوال است
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام و احترام
    دوست عزیز این سایتی که دادید چقدر قیمت هاش به حقیقت نزدیک است؟؟
    نوشته برنج وارداتی گلستان بره نشان کیسه 10 کیلویی قیمت 35،500تومان تاریخ اعلام قیمت هم 29/02/92
    واقعا برنج گلستان با این مشخصات داخل بازار همین قیمت است؟؟
    یه سوال دیگه که شاید به قسمت مافیایی سوالات من ربط داشته باشه شاید هم اصلا ربطی نداره:
    چرا دیگه برنج خاطره در بازار نیست؟؟
    جواب های احتمالی:
    1-در بازار هست کی گفته نیست!!!
    2-در بازار هست اما توی مغازه ها نیست و چشم بصیرت می خواد!
    3-طی بخشنامه یی واردات برنج با این مارک ممنوع شده!
    4-وارداتش برای واردکنندگان بصرفه نیست!!؟
    5-جواب های دیگه که من نمیدونم!!!!!!!؟
    با تشکر فراوان
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    امان از دست این محمد:
    محمد جان ما که مافیا رو میشناسیم و میدونیم که چی میگه و چی میخواد حال اگه تو اصرار داری پا رو دم کریکودیل بذاری بذار اما یه روشهای برعکسی هم دارن مافیا که اگر تو پایت رو رو دم کریکودیل گذاشتی و تا اون اومد عکس العمل نشون بده تو جا خالی دادی مطمن باش که تو رو قورت داده اما چون تو هنوز گرمی احساسی نکردی بعد که سرد شدی عمق فاجعه کاملا هویدا میشه .مثلا اگر هم که تو به سلامت از همه موانع عبور کردی و به اصطلاح در رفتی اونها با برنامه بهت اجازه مرخصی دادن که تمام وکمال دیون رو پرداخت کنی. حالا که تو بازار اومدی جنس رو عرضه کنی یا خودشون با تو فیس تو فیس نقش نینجا رو بازی میکنن یا به جناب تعزیرات گزارش کار میدن مثلا ما برنج رو داریم مثل گلستان 39000 میدیم اما جناب امان از دست محمد در بازار داره میفروشه47000 بعد محمد جان تو بگو آخرش چی میشه؟خب من برات میگم . چون تو هنوز گرمی
    ترو میبرن برات یکمی قاقا لی لی میخرن مالتو بین فقرا تقسیم میکنن بعد تو میگی ممنوم بعد دوستان که شما رو همراه با قاقالی لی که تو خیابون میبینن دس برات تکون میدن وتو هم اعتنا بهشون نمیکنی ............میدونی که چرا اما بقیه اون دوستان از ما بهتر حالا که شما نیستی بازارم که زمینه خالیه میان بیرون با قیمت طرح شبنم خودشون با حامیان شون............................. به سلامتی کالا فروخته شد میرن دنبال شکار دیگه
    اومیدوارم داستان که برات نقل کردم خوب بخواب رفته باشی تا از خواب بلند بشی بگی خدا رو شکر همه اش خواب بود
    خوب بخوابی محمد جان
    ارادتمند
    خشایار
    ویرایش توسط خشایار : 21-05-2013 در ساعت 15:00
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    jalal13
    مهمان
    سلام
    فکر نکنم دیگه باتری قلمی هم مافیایی باشه؟؟!
    یا لامپ کم مصرف؟!!!
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    فکر نکنم دیگه باتری قلمی هم مافیایی باشه؟؟!
    یا لامپ کم مصرف؟!!!
    مافیا تو همه ی زمینه ها هستن ولی نه تو حجمی که با 200 تا 500 میلیون تومن سرمایه کسی کالایی وارد کنه. ذهنتو با مافیا درگیر نکن وقتی چند میلیارد جنس خواستی وارد کنی اون موقع بهش فکر کن
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    امان از دست محمد
    پس کمپانی های کانن ،پانوسونیک ،انرژیزایر چه کاره اند که تو واردات باتری قلمی کنی اونم از نوع چینی.لامپ کم مصرف که داری از دور خارج میشه همه جا رو لامپ ال ای دی داری میگیره چرا تو همش دیر حرکت میکنی ، اصلا یه چیز دیگه مشتری کدوم از این اجناس رو که میخوای وارد کنی بالا غیرتان داری که خریدار واقعی باشن یه روزی یه همسفر که باهم تو چین آشنا شدم دیدم تودستش سنگریزه رنگی هست مثل اونی که تو پای گلدون میریزن برای تزیینات به رنگهای مختلف و همش مثل نخود هی میخوره اخر تحمل نیاوردم گفتم دندونت خراب نمیشه گفت آره ولی دوس دارم خوش مزه هست خلاصه خوردم دیدم شکلات چشمام گرد شده بود بحرحال کاشف بعمل آوردم حتما مالیات زیادی میبره؟ هی میخندید هی میخندید دیگه کاملا فضولی گل کرده بود بعد که از هواپیما پیاده شدیم بهم گفت با تعرفه سنگ ریزه وارد میکنم بعد دوباره کاشف بعمل آوردم دیدم تقریبا تعرفه صفربود هنوز که هنوز از فکر بکرش حال میکنم .حالا تو اینکاره هستی بسم الله
    امان از دست محمد
    ارادتمند
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    jalal13
    مهمان
    دوستان احساس من میگه که این کلمه ی مافیا تنها و تنها یک حصار ذهنی است که دوستان برای خودشان ایجاد کردند(اطلاعات زیادی ندارم اما یه همچین حسی دارم)
    آقا خشایار امان از دست زمووووونه نه من البته اموون از دل عاشق هم میشه گفت!!!!
    در ضمن آقا خشایار چون اون آقا این کار را کرده و ایده ی ایشون بوده من ایده ی آن را استفاده نمیکنم
    آقا خشایار گل گلاب شما من را راهنمایی کن که برای اینکه دیر حرکت نکنم از کجا شروع کنم به حرکت تا بتونم یه چیز خوب پیدا کنم؟؟!!!!!پیر شی ننه
    173
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام و احترام
    آقا جلال عزیز دوست ندارم وارد بحث مافیا بشم چون نتیجه ایی ندارد .
    مطمئن باش یک حصار ذهنی نیست بلکه عین واقعیت میباشد همانطور که گفتم در حجم پایین کاری به کسی ندارند
    و همیشه دو راه به شما پیشنهاد میکنند :
    1.همکاری با سازمانشون
    2.نابود کردن سازمانتان

و این نکته را خدمتان عرض کنم که : مافیا ی خوب هم داریم.
    در مورد حواله :
    یک سری دوستان هستند که رابطه ی قوی دارند در سایر ارگان های دولتی و خصوصی و برای اینکه دولت پا پیش نزاره برای خرید واردات و ...... حواله ها را بین خودشان (سرمایه داران) به فروش میرسانند.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    یه نمونه از این مافیا:
    آقای میم به پشتوانه آیت الله ر زمانی که قیمت مرغ سر به فلک میکشید. بیش از 50 کشتی غلات رو روی آب های خلیج فارس نگه داشتن و نیاوردن داخل. این باعث شد که قیمت غذای خانوم مرغه به شدت بالا بره و قیمت مرغ تا 7 هزار تومن افزایش پیدا کنه.
    بدبختی اینجاست که این افراد به واسطه ارتباطات قوی تونستن جلوی ترخیص سایر محموله ها رو هم بگیرن (البته بازار غذای دام کلا دست همین یه نفره و همه از قبل ایشون نون میخورن). این شد که قیمت رو بردن بالا.
    در واقع سال گذشته 2 نفر سود کردن و 75 میلیون نفر ضرر
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)