ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    jalal13
    مهمان

خریدار برای آدامس یا لوازم التحریر

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    دوستان این یک فروش واقعی نیست درواقع می خوام ببینم چقدر خریدار برای آدامس یا لوازم التحریر وجود داره دوستان همچین باری وجود نداره فقط می خوام ببینم کسی اینجا هست که در این زمینه فعالیت داشته باشه یا نه؟
    چقدر خریدار پیدا میشه برای این اجناس؟
    اصلا بازارش چجوریه؟؟
    jalal13
    مهمان
    دوستان گرامی یعنی اینجا هیچکس در زمینه ی واردات آدامس یا لوازم التحریر کار نکردهه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟یا کسی را نمیشناسه که در این زمینه ها کار کرده باشه؟!!!!!
    یه کوچولوووووووو اطلاعات می خوام که اصلا وارداتش بصرفه هستتتتتت؟!!که حتما هست اگر نبود واردش نمیکردن اما طرز فروشش چجوریه؟؟!!!!!بیشتر توجهم به لوازم التحریر است
    و اینکه آیا یک وارد کننده لوازم التحریر تمام چیزهای مورد نیاز را وارد می کند یا نه مثلا فقط روی حداکثر 4قلم جنس مثلا پاک کن،تراش،مداد و خودکار تمرکز میکند؟؟یا فقط روی یک جنس مثلا پاک کن تمرکز میکند؟
    دقیقا چجوریه کارش و بازارش؟!!!!
    میدونم سوالام خیلی شد شرمنده هستم اما نیاز دارم به کمک شما دوستان عزیز.
    با تشکر فراوان
    در پناه حق باشید
    jalal13
    مهمان
    کسیییییییی نبوووووووود!!!!!!!!
    بابا ایول این همه بازرگان یکی توی این زمینه ها کار نمیکنه پس فکر کنم اگر بزنم به این کار چون رقیب ندارم سود خوبی گیرم بیاااد
    359
    کاربر فعال
    جناب ایوب زاده نمیدونم چرا وقتی تو این همه کالای وارداتی دو نمونه از بهترین موارد که در حجم گسترده وارد میشن رو انتخاب کردی
    ولی باز چرا دودلی ؟ عزیز کلا ایرانی ها ادامس زیاد مصرف دارن و تازگیا رکوردار مصرف تو دنیا هم شدیم .اغلب اونها نیز وارداتیه و از کشورهای لهستان . ترکیه وامارات وارد میشن .
    طبق امار سالانه گمرک 500میلیارد تومان ادامس در کشور مصرف میشه و شیک و pk و همچنین ادامس خرسی ارزانترین و اوربیت وریلکس پرفروشترین هستند .
    لوازم التحریر نیز تو همین مایه هاست و سود خوبی داره
    اگر خواستین تو این زمینه ها فعالیت کنین بدون اینکه نیاز به واردات مستقیم داشته باشین بنده هر دو رو با بهترین قیمت واستون فراهم میکنم .
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام
    من هیچ تخصصی در این دو مورد ندارم، ولی به نظرم در مورد آدامس، برندهای پرفروشی مثل اوربیت یا ریلکس، دارای نمایندگی باشن در ایران و به همین سادگی نشه واردشون کرد، یا برندهای دیگه ای که در بازار شناخته شده هستن.(به نظر اینطور میاد)
    در مرد لوازم تحریر هم اگه بخوایی وارد کنی که الان باید بار رو بخری تا به زمان شروع مدارس برسی. تا بار رو سفارش بدی و آماده بشه و به ایران برسه و ترخیص بشه، نزدیک 3 ماه زمان برده. باید سریع بجنبی، برای اوایل مهر و اواخر شهریور بازارش احتمالا خیلی خوب هست.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    در زمینه لوازم و التحریر فکر کنم اوژن تو بازار مسجدشاه اینکاره باشه یه پیام خصوصی بده براش حلش میکنه برات .آدمس هم تو اشتهارد کارخونه اش هست زحمت واردات رو هم به خودت نده چون دلار رو باید آزاد بخری و الکی پولتو به پرواز در نیار محمد جان
    امان از دست این محمد

ارادتمند خشایار
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    jalal13
    مهمان
    سلام خدمت همه ی دوستان
    در جواب آقا مرتضی باید بگم شما درست میگید در مورد نمایندگی داشتن البته نه آدامس بلکه لوازم التحریر با برند کانکو کانادا که خیلی هم پرفروشه در ایران نمایندگی داره اما هرچی دنبال نمایندگی آدامس گشتم چیزی ندیدم!!
    و در جواب آقا خشایار گل که خداییش خیلی در این سایت فعاله و خیلی هم کمک میکنه باید بگم که این کارخونه ای که میگید چه برندی تولید میکنه؟؟و اگر اینچنینه چرا واردات داریم اگر به صرفه نیست یا هر مشکل دیگه که داره؟!
    و در جواب آقای صفری عزیز که از مردم خون گرم جنوب است باید بگم دودلی من برای مشتری در ایران است بر فرض اینکه من آدامس را وارد کنم باید بدونم خریدارش کیه یا نه؟؟(البته شاید بشه داخل بورس کالا عرضه کرد)من که نمیتونم برم بین سوپر مارکت ها و دکه ها آدامس پخش کنم یا برم سر چارراه بفروشم؟!!!باید به یه کسی که عمده خریداری میکنه بفروشم که واقعا نمیدونم چه کسی آدامس را عمده خریداری میکنه؟!!!دقیقا الآن مشکل من همینجاست
    با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز اما هنوز به نتیجه نرسیدیم
    ارادتمند شما ایوب زاده
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت همه ی دوستان
    در جواب آقا مرتضی باید بگم شما درست میگید در مورد نمایندگی داشتن البته نه آدامس بلکه لوازم التحریر با برند کانکو کانادا که خیلی هم پرفروشه در ایران نمایندگی داره اما هرچی دنبال نمایندگی آدامس گشتم چیزی ندیدم!!
    و در جواب آقا خشایار گل که خداییش خیلی در این سایت فعاله و خیلی هم کمک میکنه باید بگم که این کارخونه ای که میگید چه برندی تولید میکنه؟؟و اگر اینچنینه چرا واردات داریم اگر به صرفه نیست یا هر مشکل دیگه که داره؟!
    و در جواب آقای صفری عزیز که از مردم خون گرم جنوب است باید بگم دودلی من برای مشتری در ایران است بر فرض اینکه من آدامس را وارد کنم باید بدونم خریدارش کیه یا نه؟؟(البته شاید بشه داخل بورس کالا عرضه کرد)من که نمیتونم برم بین سوپر مارکت ها و دکه ها آدامس پخش کنم یا برم سر چارراه بفروشم؟!!!باید به یه کسی که عمده خریداری میکنه بفروشم که واقعا نمیدونم چه کسی آدامس را عمده خریداری میکنه؟!!!دقیقا الآن مشکل من همینجاست
    با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز اما هنوز به نتیجه نرسیدیم
    ارادتمند شما ایوب زاده
    در مورد اوربیت و ریلکس و برندهایی که شهرت جهانی دارند، مطمئنم که در ایران شرکتهایی هستن که دارن باهاشون کار میکنن، و نماینده هستند، به هر حال من فکر میکنم شما در بخش مهم مسئله هنوز جواب ندارین، و اون مشتری در داخل هست، بدون داشتن بازار اونم برای کالایی که خوراکی هست و در اتفاقی ممکنه براش بوفته ، ورود ریسک هست. اول بازار داخل و شبکه فروش رو باید ایجاد کرد، بعدش رفت دنبال واردات. یا باید خودت دقیقا توزیعش رو به عهده بگیری، که به این سادگی ها نیست، مجوز بهداشت میخواد و تغذیه و ... یا برای شرکتی وارد کنی!
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    در مورد لوازم التحریر هم که درسته برندهای معتبر نماینده دارن، ولی برای لوازم تحریر خریدار برند در ایران ، فکر نکنم زیاد باشه. بیشتر برای رفع نیاز خریداری میشه و شکل و شمایل و البته کیفیت مهم هست. که باز اون هم شبکه توزیع داخلی میخواد
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

طی بررسی هایی که من در مورد بازار آدامس انجام دادم بیشتر آدامس ها رو که دارای قیمت قابل رقابت با واردکنندگان عمده هستند از طریق قاچاق از کردستان و آذربایجان شرقی (بازرگان و ماکو) وارد ایران می کنن. چون اگه شما بخوای از طریق سیستم جاری اقدام به سفارش انبوه و واردات کنی اونوقت تو مرحله توزیع داخلی باید با مافیای پخش انحصاری دست و پنجه نرم کنی و برای این کار باید سرمایه در گردش بالایی داشته باشی.
    ولی اگه آدامس رو ارزونتر تهیه کنی مشتری براش صف میبنده. چون همه دنبال حاشیه سود بیشتر هستند.
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)