ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    359
    کاربر فعال

نیازمند شریک توانمند کاری ومالی

بنده چندین ساله که برای راه اندازی شرکت خدمات بازرگانی تجاری برنامه ریزی کرده ام.
    واسه همین موضوع از ادامه تحصیل در رشته شیمی که مرتبط با شغل قبلیم که کارمند
    شرکت نفت بودم انصراف دادم و به رشته مورد علاقه ام که اقتصاد بازرگانی هست وارد شدم.
    تو تمام این مدت به تحقیق ومطالعه در زمینه تجارت خارجی وداخلی مشغول بودم وهستم
    ودر کنار ان به سرمایه گذاری در این حوزه برای کسب تجربه میپرداختم .
    در اکثر زمینه هایی که یک تاجر موفق باید سر رشته داشته باشد هم اطلاعات خوبی دارم
    وهم دوره ها و اموزشها رو فرا گرفته ام .
    از ارتباطات خوبی تو این زمینه برخوردارم و در حوزه تجارت فعالیت گسترده ای دارم و حال
    زمان را برای تاسیس شرکت مهیا میبینم .
    سفارش کار زیادی هم در زمینه واردات وهم در زمینه صادرات از طرف شرکت ها و هم چنین
    اشخاص دریافت کرده ام که برای اینکه بزرگترین دارایی وسرمایه توکار تجارت اعتبار و اعتماده
    نمیخوام خللی به ان وارد شود نیازمند تقویت زیر ساختهای سازمانی و استخدام نفرات با تجربه
    دارم تا در راستای اهداف وبرنامه ریزی هام به پیش برم .
    لازمه این طرح تامین مالی از موسسات مالی واعتباری ویا سرمایه گذاران خطرپذیر میباشد
    ولی بنده به شریکی توانمند جهت فعالیت های تجاری وبازرگانی که خود نیز جزوی از مجموعه
    باشد نیازمندم .
    ریسک سرمایه گذاری در این طرح با انجام مطالعات امکان سنجی بسیار ناچیز و در کنترول
    عوامل اجرایی میباشد ودرامد وسود حاصله قابل قبول وتضمینی است .
    از تمام عزیزانی که دارای چنین شرایطی میباشند دعوت بهمکاری مینمایم .
    درخواست و سوالات خود را در پیام خصوصی با بنده در میان بگذارید و شماره تماسی
    نیز در کنار ان قید کرده تا بنده با شما تماس بگیرم.

به امید موفقیت تک تک جامعه ایرانی
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید

با سلام ايا خود شما سرمايه براي اين كار داري؟ سفارش كالا هايي گرفتي با پيش پرداخت هستش يا نه؟ ريسكش در چه حدي است؟بيشتر توضيح بديد.

نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بنده چندین ساله که برای راه اندازی شرکت خدمات بازرگانی تجاری برنامه ریزی کرده ام.
    واسه همین موضوع از ادامه تحصیل در رشته شیمی که مرتبط با شغل قبلیم که کارمند
    شرکت نفت بودم انصراف دادم و به رشته مورد علاقه ام که اقتصاد بازرگانی هست وارد شدم.
    تو تمام این مدت به تحقیق ومطالعه در زمینه تجارت خارجی وداخلی مشغول بودم وهستم
    ودر کنار ان به سرمایه گذاری در این حوزه برای کسب تجربه میپرداختم .
    در اکثر زمینه هایی که یک تاجر موفق باید سر رشته داشته باشد هم اطلاعات خوبی دارم
    وهم دوره ها و اموزشها رو فرا گرفته ام .
    از ارتباطات خوبی تو این زمینه برخوردارم و در حوزه تجارت فعالیت گسترده ای دارم و حال
    زمان را برای تاسیس شرکت مهیا میبینم .
    سفارش کار زیادی هم در زمینه واردات وهم در زمینه صادرات از طرف شرکت ها و هم چنین
    اشخاص دریافت کرده ام که برای اینکه بزرگترین دارایی وسرمایه توکار تجارت اعتبار و اعتماده
    نمیخوام خللی به ان وارد شود نیازمند تقویت زیر ساختهای سازمانی و استخدام نفرات با تجربه
    دارم تا در راستای اهداف وبرنامه ریزی هام به پیش برم .
    لازمه این طرح تامین مالی از موسسات مالی واعتباری ویا سرمایه گذاران خطرپذیر میباشد
    ولی بنده به شریکی توانمند جهت فعالیت های تجاری وبازرگانی که خود نیز جزوی از مجموعه
    باشد نیازمندم .
    ریسک سرمایه گذاری در این طرح با انجام مطالعات امکان سنجی بسیار ناچیز و در کنترول
    عوامل اجرایی میباشد ودرامد وسود حاصله قابل قبول وتضمینی است .
    از تمام عزیزانی که دارای چنین شرایطی میباشند دعوت بهمکاری مینمایم .
    درخواست و سوالات خود را در پیام خصوصی با بنده در میان بگذارید و شماره تماسی
    نیز در کنار ان قید کرده تا بنده با شما تماس بگیرم.

به امید موفقیت تک تک جامعه ایرانی
    با سلام ايا خود شما سرمايه براي اين كار داري؟ سفارش كالا هايي گرفتي با پيش پرداخت هستش يا نه؟ ريسكش در چه حدي است؟بيشتر توضيح بديد.
    359
    کاربر فعال
    باسلام
    دوست عزیز من خودم هم سرمایه دارم ولی سرمایه مو برای راه اندازی شرکت هزینه کردم با این وجود باز با سرمایه خودم جنس وارد میکنم
    کلیه اجناسی که وارد میکنم به سفارش مشتری هست در بیشتر مواقع خودشون مبلغ رو موقع برگشت لنج از دبی حواله میکنند تا خواب سرمایه شون
    هم کمترباشه کلا حال چه خودمون خرید کنیم چه مشتری خودش بیاد دبی وخرید کنه نهایتا دوهفته تا برگشت سرمایه و سود ان زمان میبره
    روال کار هم برای مشتری تازه وارد که میخواد برای اولین بار خودش مستقیما کالا وارد کنه برای جلب اعتماد و نشون دادن حسن نیت مون خودمون از دبی کالاشو
    استعلام قیمت میکنیم وبا جمع هزینه های جانبی نظیر کرایه حمل ونقل وترخیص قیمت نهایی رو بهش اعلام میکنیم اونوقت مشتری قیمت نهایی رو با قیمت خرید
    داخلش مقایسه میکنه واگر واسش میصرفه که براش کاراشو انجام میدیم و هزینه رو موقع تحویل جنس تو بندر ازش میگیریم .
    این فقط برای شروع و جلب اعتماد مشتری هست چون تو اینکار کلاهبردار زیاده باید بهشون حق بدی دیگه وقتی شناخت بیشتر شد خودش هزینه رو پرداخت میکنه
    وما واسش میاریم .

ولی خوبی اینکار اینه که شما هروقت که بخواین اراده کنین میتونین با توجه به نوسانات بازار که کدوم جنس تو چه زمانی بعنوان مثال خردادماه سودش خوبه مثال اسپیلت های دوتیکه وابسردکن
    تو کمترین زمان جنستون رو وارد کنین و سود خوبی ببرین .
    جدا از این تفاسیر من حالا چندتا پیشنهاد خوب دارم یکیشون 20 عدد دوربین مداربسته است که اختلاف قیمت با داخل حدودا یک میلیونه وشرکتی که سفارش داده
    گفته شما هرتعداد بتونین زیر قیمت داخل بیارین من خریدارم این فرصتیه که نباید از دست داد و نیاز به سرمایه داره و خود شرکت سفارش دهنده هم فقط جنس رو ایران تحویل
    میگیره و پولشو چرداخت میکنه .
    خیلی سفارشای دیگه هم هست که دیگه وقتتون رو نمیگیرم فقط اینو یاداور بشم که تو جنوب همه یه عمره دارن تجارت میکنند ومیدونند چیکارکنند که سرمایه شون تضمین
    وسوداوریشون هم پایدار باشه .
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقای محسنی
    از توضیحات شما پیداست که با اماراتی ها ارتباط دارید .در گذشته کویت و برخی کشور های دیگه شن و ماسه از خوزستان خرید داشتند و احتمالا در حال حاضر با اوضاع دلار کنونی خیلی براشون به صرفه در میاد ولی ما کانال ارتباطی برای بررسی بازار اون طرف را نداریم .اگه شما بتونید بازار یابی کنید شاید سود خوبی هم توش باشه.
    با تشکر
    359
    کاربر فعال
    ما در امارات یک شرکت بازرگانی داریم شما محصولاتتون رو بفرمایید تا بیشتر درموردشون
    صحبت کنیم.
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    ماسه طبیعی دوبار شسته - شن 3/4 و 3/8 -شکسته 05 و 06 - مخلوط .
    مصالح فوق دارای استاندارد می باشند که طبق متن استاتندارد قابلیت استفاده در بتن را دارا هستند . مصالح ما رودخانه ای می باشد نه کوهی به همین دلیل کیفیت فوق العاده بالاتری را نسبت به مصالح کوهی دارا است.
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام
    دوست عزیز من خودم هم سرمایه دارم ولی سرمایه مو برای راه اندازی شرکت هزینه کردم با این وجود باز با سرمایه خودم جنس وارد میکنم
    کلیه اجناسی که وارد میکنم به سفارش مشتری هست در بیشتر مواقع خودشون مبلغ رو موقع برگشت لنج از دبی حواله میکنند تا خواب سرمایه شون
    هم کمترباشه کلا حال چه خودمون خرید کنیم چه مشتری خودش بیاد دبی وخرید کنه نهایتا دوهفته تا برگشت سرمایه و سود ان زمان میبره
    روال کار هم برای مشتری تازه وارد که میخواد برای اولین بار خودش مستقیما کالا وارد کنه برای جلب اعتماد و نشون دادن حسن نیت مون خودمون از دبی کالاشو
    استعلام قیمت میکنیم وبا جمع هزینه های جانبی نظیر کرایه حمل ونقل وترخیص قیمت نهایی رو بهش اعلام میکنیم اونوقت مشتری قیمت نهایی رو با قیمت خرید
    داخلش مقایسه میکنه واگر واسش میصرفه که براش کاراشو انجام میدیم و هزینه رو موقع تحویل جنس تو بندر ازش میگیریم .
    این فقط برای شروع و جلب اعتماد مشتری هست چون تو اینکار کلاهبردار زیاده باید بهشون حق بدی دیگه وقتی شناخت بیشتر شد خودش هزینه رو پرداخت میکنه
    وما واسش میاریم .

ولی خوبی اینکار اینه که شما هروقت که بخواین اراده کنین میتونین با توجه به نوسانات بازار که کدوم جنس تو چه زمانی بعنوان مثال خردادماه سودش خوبه مثال اسپیلت های دوتیکه وابسردکن
    تو کمترین زمان جنستون رو وارد کنین و سود خوبی ببرین .
    جدا از این تفاسیر من حالا چندتا پیشنهاد خوب دارم یکیشون 20 عدد دوربین مداربسته است که اختلاف قیمت با داخل حدودا یک میلیونه وشرکتی که سفارش داده
    گفته شما هرتعداد بتونین زیر قیمت داخل بیارین من خریدارم این فرصتیه که نباید از دست داد و نیاز به سرمایه داره و خود شرکت سفارش دهنده هم فقط جنس رو ایران تحویل
    میگیره و پولشو چرداخت میکنه .
    خیلی سفارشای دیگه هم هست که دیگه وقتتون رو نمیگیرم فقط اینو یاداور بشم که تو جنوب همه یه عمره دارن تجارت میکنند ومیدونند چیکارکنند که سرمایه شون تضمین
    وسوداوریشون هم پایدار باشه .
    سلام دوست عزیز ...
    فقط به عنوان یه تجربه کاری خدمت دوستان عرض کنم .
    مقداری دوربین دیجیتال از دبی خرید کردم که برای مثال یه مدل از دوربین ها که تعداد زیادی خرید کرده بودم .تفاوت قیمت خرید تهران و خرید دبی با کسر هزینه ها 80هزارتومان برای یه دوربین حدود 300تومانی بود .
    این بار در دو قسمت برای من ارسال شد . اولی را 12 روز طول کشید و ترخیص شد و به بازار رسید . دومی 40 روز طول کشید و قیمت های بازار خیلی کمتر از قیمت من شده بود .
    بار دوم بخشنامه شده بود که گروه کالای 10 فعلا ترخیص نشه . به همین راحتی کل بار 40 روز خوابید و فقط ضرر شد .
    این مطلب را برای این گفتم که دوستمون مثال 20 عدد دوربین مدار بسته را زد که قیمت یک میلیون با داخل تفاوت میکنه . شاید اون روزی که جنستون وارد بشه قیمت داخل کمتر بشه ..
    359
    کاربر فعال
    ممنون بابت راهنماییتون دوست عزیزکاش زودتر باهمدیگه اشنا میشدیم و نمیذاشتم با خوابیدن کالاهاتون متضرر بشیدولی اگر واسه خودت یا کسی دیگه همچین مشکلی اتفاق افتاد بنده در مدت سه روز کاری هرنوع کالابی که داشته باشین رو واستون ترخیص میکنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)