ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 75
    101
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

خشکبار در المان و هند

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اینجانب در کار خشکبار فعالیت دارم( خرما و کشمش)
    از کلیه کسانی که میتونند از بازار هند و المان تجربه ای در اختیار اینجانب قرار دهند ممنون میشوم
    با تشکر از دوستان گرامی
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

درخواست همکاری در کشورهای قطر گرجستان وکردستان عراق

دوست عزیز درصورتی که تمایل به فعالیت در مناطق عراق-گرجستان وقطر را داشتید با من تماس بگیرید
    درحال حاضر سفارش 1تن کشمش تیزابی طلایی برای گرجستان موجود است
    لطفا شرایط خودرا اعلام نمائید
    با تشکر
    نخعی
    مدیرعامل شرکت بازرگانی بین المللی کارمانیا
    101
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت اقای نخعی
    ایا شما خودتون در کار خشکبار هستید ؟
    ایا میتونید مشخصات شرکتی را که در گرجستان هست به ما بدید؟
    باتشکر
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیزم سلام
    اینجانب مدیرعامل شرکت گرین نات greennutدر گرجستان هستم که تقریباً یک سال است که بصورت تخصصی با برند ثبت شده جهانی greennut درمنطقه کشورهایcis واتحادیه اروپا در زمینه خشکبار فعالیت دارم این شرکت همچنین شعباتی درقطر وعراق دارد که آنها نیز درآن مناطق فعالند درصورت تمایل به همکاری میتوانید با شماره من در ایران 09132429310 ویا در گرجستان با شماره 00995555601881 تماس بگیرید
    با تشکر
    نخعی
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت عزیزان

بنده هم مقیم هند هستم ودر زمینه صادرات وواردات مواد غذایی (وصد البته خشکبار) فعالیت دارم

خرمای ایرانی در هند و بنگلادش خیلی خریدار داره فقط باید این نکته رو مد نظر داشته باشین که سطح درآمدهای هند وبنگلادش به 90% مردم اجازه خرید خرمای پیارم درجه یک رو که تو کشورای اروپایی تا 9000 دلار در تن هم فروش میره نمیده ... خرمای مطلوب اینجا ربی کبکاب وسایر ه البته زاهدی هم طرفدارانی واسه خودش داره ومضافتی هم میاد ولی حمل ونقل ونگهداریش سخته

واردات کشمش در بیشتر اوقات سال ممنوعه چون هند خودش تولید میکنه ... و واردکنندگان کشمش باید 101% مالیات بپردازند ... در مواقع عادی هم که وارداتش مانعی نداره بازهم کشمش قندهاری وکابلی وارد میکنن تا ایرانی یه جوری جا افتاده که واردکننده فقط کشمش قندهاری میخواد حالا شما هی بهش بهترین کشمش ایران رو هم نشون بده تو مغزش نمیره که ممکنه ایرانی بهتر فروش بره
    کشمش ایران تو هند بازار نداره ... فقط کاشمری رو میشه فروخت اونهم نه در تناژ بالا

ویرایش توسط FoodStuff : 27-05-2013 در ساعت 23:19
    148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط FoodStuff [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت عزیزان

بنده هم مقیم هند هستم ودر زمینه صادرات وواردات مواد غذایی (وصد البته خشکبار) فعالیت دارم

خرمای ایرانی در هند و بنگلادش خیلی خریدار داره فقط باید این نکته رو مد نظر داشته باشین که سطح درآمدهای هند وبنگلادش به 90% مردم اجازه خرید خرمای پیارم درجه یک رو که تو کشورای اروپایی تا 9000 دلار در تن هم فروش میره ندارن ... خرمای مطلوب اینجا ربی کبکب وسایر ه البته زاهدی هم طرفدارانی واسه خودش داره ومضافتی هم میاد ولی حمل ونقل ونگهداریش سخته

واردات کشمش در بیشتر اوقات سال ممنوعه چون هند خودش تولید میکنه ... و واردکنندگان کشمش باید 101% مالیات بپردازند ... در مواقع عادی هم که وارداتش مانعی نداره بازهم کشمش قندهاری وکابلی وارد میکنن تا ایرانی یه جوری جا افتاده که واردکننده فقط کشمش قندهاری میخواد حالا شما هی بهش بهترین کشمش ایران رو هم نشون بده تو مغزش نمیره که ممکنه ایرانی بهتر فروش بره
    کشمش ایران تو هند بازار نداره ... فقط کاشمری رو میشه فروخت اونهم نه در تناژ بالا

سلام
    دوست عزیز شما که مقیم هند هستی میتونی برام در مورد ورمی کمپوست هم راهنمایی کنی.می خواستم بدونم اونجا خریدار واسه این کود هست یانه.قیمت هاش چطوره.بعدش این مالیاتی که میگین شامل کود هم میشه یانه؟
    هر توضیح مفیدی هم در این مورد دارین بفرماین.
    با تشکر
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام آقا حمید
    والله الان نمیتونم در مورد این کود و تعرفه وارداتش هیچ اطلاعاتی بهتون بدم چون اصلا زمینه فعالیت تو این بخش رو ندارم ... ولی در کل محصولات ایران مثل مواد شیمیایی پتروشیمیایی خشکبار میوه تازه مثل سیب وانار واین جور چیزا تو هند خیلی خریدار داره
    شما یکی دو روز وقت بدین مپرسم وبهتون خبر میدم

148
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط FoodStuff [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلام آقا حمید
    والله الان نمیتونم در مورد این کود و تعرفه وارداتش هیچ اطلاعاتی بهتون بدم چون اصلا زمینه فعالیت تو این بخش رو ندارم ... ولی در کل محصولات ایران مثل مواد شیمیایی پتروشیمیایی خشکبار میوه تازه مثل سیب وانار واین جور چیزا تو هند خیلی خریدار داره
    شما یکی دو روز وقت بدین مپرسم وبهتون خبر میدم

سلام عزیز
    لطفا در مورد خشکبار هم بپرسین
    بعدش در مورد حمل و نقل کدوم راه بهتره هوایی یا زمینی؟برای خشکبار که فکر کنم هوایی بهتر باشه ولی تعرفه هاش رو نمیدونم.مثلا بخوای 100 کیلو بفرستی همون تعرفه 1 تن رو بدی یا نه به میزان وزن بستگی داره.
    من میخواستم یک نمونه خشکبار حدودا 2 کیلو هستش از طریق پست بفرستم میشه؟

بعدشم یک سوال اساسی :
    هند کشوره گرمیه و خشکبار مثل آجیل و خرما و .......... که من قصد فرستادنش رو دارم طبع گرم داره به نظرتون خریدار خواهد داشت اونجا یا نه؟

متشکرم از عنایت دوستان.
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام وعصر به خیر

خشکبار رو خودم کار میکنم حمید جان
    هند بزرگترین بازار خشکباره اصلا هندی ها شام ونهار نخورن مساله ای نیست ولی بدون خشکبار دووم نمیارن

در مورد حمل ونقل بستگی به حجم محموله داره ... مطمئناً اگه حجم بالایی باشه باید از طریق دریایی بیاد بندر ناوا شیوا (یا جواهر لعل نهرو) در ماهاراشترا

یه کانتینر 20 فوت با 350 دلار از بندرعباس میاد تا همین بندر

تعرفه حمل ونقل هوایی رو با ماهان صحبت کنین .. من آخرین قیمتی رو که دارم که اونهم مال حدود 10 ماه پیشه کیلویی 40 سنت بود خودتون به تومن حساب کنین
    البته این نرخی بود که به همکار هندی ما داده بودن همون موقع یکی از همکاران از داخل ایران استعلام کرده بودن وشرکت ماهان یه قیمت بالاتر بهشون داده بود .. ولی در همین حول وحوشه زیاد فرقی نداره

نه هر چقد بارتون سنگین تر باشه قیمت حمل پایین تر میاد

شما چرا از طریق آرامکس این دو کیلو رو نمیفرستین ؟ آرامکس هم ارزونه هم سریع ... با پست هم میشه ولی دقت کنین اون کسی که بسته پستی رو در هند تحویل میگیره مجوز واردات مواد غذایی داشته باشه وگرنه بسته رو ترخیص نمیکنن حتی اگه 100 گرم هم باشه

یعنی شما اگه دارین واسه شرکتی میفرستین خودشون مسوولیت ترخیص رو برعهده میگیرن ولی اگه دوست وآشنایی هست که میخوایین براش نمونه بفرستین تا مطمئن نشدین مجوز واردات داره یا نه هیچ چی نفرستین چون گمرک فرودگاه خیلی سخت گیره واصلا همکاری نمیکنن

شما هم باید مجوز اداره بهداشت وگواهی مبدا محصول رو به همراه پروفرما و همه مدارکی که برای صادرات الزامی هست بفرستین وگرنه بسته تون میمونه اینجا ماه ها خاک میخوره آخرشم به دست گیرنده نمیرسه ما اینقد دویدیم دنبال ترخیص نمونه ها خسته شدیم

خیر الان چون فصل گرماست پسته وخرما خریدار نداره ... خرما واسه مصرف مسلمونا تو ماه رمضون خریدار داشت که اونام یکی دوماهی هست آخرین سفارشها رو گرفتن وانبارها رو پر کردن
    قیصی وتوت خشک وانجیری که تو ایران به طرز سنتی خشک میشه هم اینجا طرفدار نداره البته خریدار هست ولی حجم معامله پایینه
    کشمش رو نمیشه وارد کرد هم سخته هم کشمش قندهاری میخرن ... کشمش کاشمر طرفدار داره ولی واردکننده کمه چون تعرفه مالیاتی خیلی بالاست
    پسته خیلی بازارش خوبه که اونم موند واسه فصل جدید
    خرما هم بازارش خیلی خوبه منتهی تو زمستون
    فندق رو که اصلا نصف ملت هند نمیدونن چیه اصلا ههههههه
    به زرشک میگن انار دانه !!!! اونم واردات نداره
    انجیری که وارد میشه از افغانستان میاد واصطلاحا بهش میگن سکه ای یا رشته ای

ویرایش توسط FoodStuff : 28-05-2013 در ساعت 20:21
    157
    کاربر جدید
    کاربر جدید

یادم رفت بگم آلو بخارای خشک از دو نوع ملس وشیرین هم خریدار زیاد داره
    زعفران هم میشه کار کرد ولی خیلی تخصصیه من شخصا وارد نشدم

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع