ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    آرزو خانوم
    میبینم با این که خواهر شما هم که یه کار آفرین نمونه هست از تولید واشتغال زایی در حال فرار .خب خدارو شکر تا الان که همه باهم هم نظر بودیم..اومیدوارم که روزی واقعا تولید ایرانی مثل صنعت المان و ژاپن براش سرو دست بشکنن حالا هر تولییدی میخواد باشه که هرکس در تجارت فقط بفکر صادرات محصول ایرانی با این جمله باشه Madin Iran یعنی همون آقایی که دردنیا داشتیم بهمون برگرده نه................
    شاد باشید
    آقای خشایار راستش اشتغال زایی هایی که خواهرم داشتن هم به نوعی یک سمتش به تجارت منتهی میشه ...ولی مسئله کارخونه و تولید ریسک بیشتری میخواد که ما ترجیح میدیم این ریسکو انجام ندیم....آرزوی قلبی هر ایرانی هست که بتونه توی دنیا حرفی برای گفتن داشته باشه.بهرحال منم با شما موافقم...
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    به نظر من کار تجارت بهتره اما به شرط اینکه در یک زمینه باشه و یک شبه نخوای ره 100ساله رو بری. راه اندازی کارخونه توی موقعیت اقتصادی امروز ریسک خیلی بالایی رو میطلبه و باید حداقل 8برابر سرمایه ثابت، سرمایه در گردش داشته باشی
    اما توی تجارت به نظر من تجارت خشکبار خیلی خوبه، چون اصلا ضرر نداره و مکان مخصوصی برای نگهداری نمیخواد، اما ریسک نگه داشتن برنج یه مقدار بالا هست، اگر شته یا کخ بیوفته کل داراییت میره روی هوا.
    در کل به نظر من دور کارای تولیدی رو خط بکش و سرمایه بیخودی توی این کار نریز، چون توی شهر ما و شهر های اطراف 60% کارخونه های تولیدی یا تعطیل شدن یا در حال تعطیل شدن هستن. اگر هم میخوای میتونم به صورت خصوسی برات مثال بزنم که یه کارخونه با 18میلیارد سرمایه ثابت درحال تعطیل شدن هست
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

Talking

سلام
    آرزو خانوم
    منم با اینکه اشتغال زایی یه سمتش به تجارت منتهی میشه کاملا موافقم .چه موقع تولید در ایران ریسک نداشت رو برام اگر ممکنه شرح بدین با طرح های توجیع اقتصادی . و اخرم آرزوی منه تکرار میکنم آرزوی قلبی هر ایرانی هست که بتونه توی دنیا حرفی برای گفتن داشته باشه . آرزوی من این است که دنیا به صنعت و تلاش ایرانی احترام بگذارد . We Love Iran
    ارادتمند شما
    خشایار
    ویرایش توسط خشایار : 30-04-2013 در ساعت 22:34
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkorosh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر هم میخوای میتونم به صورت خصوسی برات مثال بزنم که یه کارخونه با 18میلیارد سرمایه ثابت درحال تعطیل شدن هست
    با تشکر از تمامی دوستان که تا به حال نظر دادند منتظر نظرات باقی دوستان هم هستم
    ممنون می شم برام بگید
    با تشکر فراوان
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkorosh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به نظر من کار تجارت بهتره اما به شرط اینکه در یک زمینه باشه و یک شبه نخوای ره 100ساله رو بری. راه اندازی کارخونه توی موقعیت اقتصادی امروز ریسک خیلی بالایی رو میطلبه و باید حداقل 8برابر سرمایه ثابت، سرمایه در گردش داشته باشی
    اما توی تجارت به نظر من تجارت خشکبار خیلی خوبه، چون اصلا ضرر نداره و مکان مخصوصی برای نگهداری نمیخواد، اما ریسک نگه داشتن برنج یه مقدار بالا هست، اگر شته یا کخ بیوفته کل داراییت میره روی هوا.
    در کل به نظر من دور کارای تولیدی رو خط بکش و سرمایه بیخودی توی این کار نریز، چون توی شهر ما و شهر های اطراف 60% کارخونه های تولیدی یا تعطیل شدن یا در حال تعطیل شدن هستن. اگر هم میخوای میتونم به صورت خصوسی برات مثال بزنم که یه کارخونه با 18میلیارد سرمایه ثابت درحال تعطیل شدن هست
    در قسمت محل سکونت شما دیدم که در بیرجند ساکن هستید و ظاهرا هم شهری هستیم
    اما در منطقه ای که ما زندگی میکنیم سنگبریها خیلی خوب جواب داده و بسیار سود بالایی دارن البته به همون دلایلی که در قسمت بالا عرض کردم. اگر شما یه سری به سنگبریهای بیرجند بزنید میبینید که نه تنها در حال ورشکستگی نیستند بلکه با این اوضاع دلار خیلی هم سود میبرند. درسته با قرونی دلار هزینهاشون بالا رفته ولی فروش صادراتی شون بیشتر از 100 درصد رشد کرده.البته این صحبت من به طور مشخص در مورد کارخونه های سنگبری بیرجنده و به تولیدیها در زمینه های دیگه تعمیم نمیدم
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    آرزو خانوم
    منم با اینکه اشتغال زایی یه سمتش به تجارت منتهی میشه کاملا موافقم .چه موقع تولید در ایران ریسک نداشت رو برام اگر ممکنه شرح بدین با طرح های توجیع اقتصادی . و اخرم آرزوی منه تکرار میکنم آرزوی قلبی هر ایرانی هست که بتونه توی دنیا حرفی برای گفتن داشته باشه . آرزوی من این است که دنیا به صنعت و تلاش ایرانی احترام بگذارد . We Love Iran
    ارادتمند شما
    خشایار
    سلام.جناب خشایار منم موافقم که کار تولید همیشه ریسک پذیری بالایی میخواد اما منظورم این بود که الان نسبت به گذشته با توجه به کم ارزش شدن پولمون برای تهیه مواد اولیه و ... ریسک پذیری خیلی بالایی میخواد.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    خانوم آرزو
    کاملا حق باشماست و ارزش پولمون در حال افت شدیده و این همون آفتی که اقتصاد را نابود میکنه ومن خوشحالم ازاین که تا اینجا همه باهم هم نظریم
    شاد باشید
    ارادتمند
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع