ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

امکان واردات 40 کیلو بار بدون ثبت سفارش

با سلام
    قصد دارم 500 عدد led driver (مبدل AC/DC) که 4 کارتن به وزن 40 کیلو میشه ( به ارزش 3100 دلار + 500 دلار هزینه DHL ) رو از چین وارد کنم. حدود یکسال پیش که led با DHL یا EMS که جنس می اومد میرفتم گمرگ فرودگاه یا چهارراه لشگر و با استفاده از ترخیص کارهایی که اونجا بودن (با کارت بازرگانی اونها) کالا رو ترخیص می کردم. هیچ گونه ثبت سفارش و ایران کد و شبنم و گواهی بازرسی و استانداردی نبود. درصدها رو میدادم و کالا رو تحویل می گرفتم.
    ولی الان که جستجو کردم ظاهرا مراحل واردات بیشتر و پیچیده تر شده. اما سوالات :
    1- آیا باید قبل از واردات این نوع کالا با این حجم و ارزش باید ثبت سفارش بشه ؟ اگه ثبت سفارش نشه و کالا به ایران برسه برای ترخیص چکار باید کرد ؟
    2- نیازی به اخذ ایران کد هست ؟ استاندارد ؟ شبنم ؟
    3- آیا بهتره خودم که کارت بازرگانی ندارم، توی سایت این کارها رو انجام بدم (ثبت سفارش و ...) یا بدم به یه ترخیص کار ؟
    4- ظاهرا Aramex خودش ترخیص می کنه و درب خونه تحویل میده. آیا این راه به صرفه تره یا ترخیص توسط ترخیص کار ؟
    5- تعرفه ورودی این کالا رو کسی میدونه ؟ از یه واردکننده بازاری پرسیدم گفت 40 تا 60 درصد . توی سایت مربوطه چک کردم برای مبدل dc/dc نوشته 4% و سایر منابع تغذیه 30%.
    آیا میتونم توی پروفرما ادعا کنم که مبدل dc/dc هست ؟ ( آیا بعد از وارد شدن تست میشه ؟ )
    6- آیا غیر از روشهای ارسال با DHL یا آرامکس روشی ارزونتر دیگه ای رو میشناسید ؟ ( کارگو ماهان هم پرسیدم گفت کیلویی 12 دلار به اضافه 85 دلار هزینه های جانبی ) ؟

با تشکر از همه اساتید
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام ،بله راه دیگه ای هم وجود داره...که توی پیام خصوصی براتون نوشتم...
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اینجا مینوشتید دیگران هم استفاده می کردند !
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    mahsa جان شما درست میگید اما بنا به دلائلی ترجیح میدم بصورت خصوصی بگم،دوست من شما هم اگر سوالی در این زمینه داشتید با کمال میل در خدمتتم...
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    mahsa جان شما درست میگید اما بنا به دلائلی ترجیح میدم بصورت خصوصی بگم،دوست من شما هم اگر سوالی در این زمینه داشتید با کمال میل در خدمتتم...
    ای بابا بگویید ملت هم یاد بگیره این کار ها چی پنهان کاری برای چی مگه قاچاق می خواهد بیاد یا پارتی بازی گمرگ به بقیه هم بگویید من اشکالی در تجارت نمی بینم که اگر کسی چیزی یاد دارد ب دیگری هم یاد دهد
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ای بابا بگویید ملت هم یاد بگیره این کار ها چی پنهان کاری برای چی مگه قاچاق می خواهد بیاد یا پارتی بازی گمرگ به بقیه هم بگویید من اشکالی در تجارت نمی بینم که اگر کسی چیزی یاد دارد ب دیگری هم یاد دهد
    دوست عزیز زیاد سخت نگیرید...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع