ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 84
    0
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عزیزم به این سایت مراجعه کن
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    حداقل سن برای آقایان چقدر است؟و اینکه سابقه کیفری و سابقه ورشکستگی چه تاثیری دارد؟
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
    2
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای انجام پروژه های بزرگ عمرانی صنعتی كشاورزی وجود شركتهای بزرگ لازم و ضروری است اینگونه شركتها سرمایه های اندك قالب سهام عمومی مردم واگذار می شود موسسین یا مدیران با اداره شركت سرمایه حاصله را جریان گردش صحیح اقتصادی قرار می دهند و اثر این عمل دو منفعت حاصل می گردد مرحله اول سودی از سرمایه گذاری یا انجام فعالیت های عمرانی نصیب سهامدار می شود و مرحله دوم رونق و آبادانی را برای كشور ارمغان می آورد. شركت سهامی عام نوع بخصوص ومنحصر بفرد شركت های بزرگ می باشد كه اجازه فروش سهام عموم مردم را دارد و مردم می توانند هنگام اعلام پذیره نویسی شعب بانك اعلام شده مراجعه و ورقه تعهد سهم را امضا و وجوه معینه را حساب شركت واریز نمایند. ذیلا توضیحات مختصری خصوص این نوع شركت با استفاده از مفاد لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان می گردد. شركت هایی كه موسسین آنها قسمتی از سرمایه شركت را از طریق فروش سهام مردم تامین می كنند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] سهامی عام نامیده می شود و باید بلافاصله قبل یا بعد از نام شركت عبارت سهامی عام كلیه اوراق و اطلاعیه ها و اگهی های شركت بطور روشن و خوانا قید شود (مستفاد از ماده 4 ل.ا.ق.ت) و سرمایه موقع تاسیس شركتهای سهامی عام نباید از پنج میلیون ریال كمتر باشد و صورتی كه بنا موجباتی سرمایه شركت سهامی عام هر زمان كمتر از مبلغ مذكور شود باید ظرف یك سال از طریق افزایش سرمایه - سرمایه شركت حد مقرر برسد و صورت عدم حصول شركت سهامی عام باید انواع شركت های دیگر مصرح قانون تجارت تبدیل شود و غیر این صورت هر ذینفع ( سهامدار) می تواند انحلال شركت سهامی عام را از دادگاه صلاحیتدار تقاضا نماید.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    Alireza Mansouri, [15.06.16 22:32]
    کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
    پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
    پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
    رزرو آنلاین هتل های خارجی
    رزرو مستقیم پروازهای خارجی
    پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
    و.......

کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون -
    خدمات پرداخت اینترنتی
    خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
    پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
    پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
    رزرو آنلاین هتل های خارجی
    رزرو مستقیم پروازهای خارجی
    پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
    و.......
    2
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه ی دوستان عزیزم
    بچه ها یه در خواستی دارم هر کسی مقاله پر و پیمونه در باره ([Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] خارج از کشور )دارد به جی میلم ارسال کنه شدیداااا نیاز دارم

viona02188203204@gmail.com
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام ،ممنونم از راهنمایهای مفیدتون.
    میخواستم بدونم که یه شرکت بازرگانی همزمان میتونه هم تجهیزات پزشکی وارد کنه هم لاستیک خودرو؟
    گویا هر کدام نیاز به مجوز و تاییدیه های مخصوص دارن؟ممنون میشم بنده رو در این زمینه راهنمایی کنید. با سپاس
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فروش پرفکت مانی با قیمت مناسب
    7
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام و خسته نباشید
    دوستان تصمیم به ثبت شرکت بازرگانی دارم منتها برای ثبت شرکت در اساسنامه باید موضوعات شرکت ثبت شود لطفا تاجرانی که در این کار تخصص کافی رو دارند اعلام کنند چه موضوعاتی درج شود که بعدا به مشکل برخورد نکنم مثلا صادرات و واردات - خرید و فروش و...
صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)