ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 82
    41
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ثبت شرکت

سلام
    من امروز رفتم اداره صنعت ، معدن و تجارت و پرسیدم که واسه ثبت شرکت چه کارهایی باید انجام بدم..اونا هم گفتن برو اتاق بازرگانی ...رفتم.
    اونجا فقط ی خانومه بود که اونم گفت من اطلاعی درموردثبت شرکت ندارم و کارت یک وکیل داد که تو کار ثبت شرکت و این چیزاست...اونجا هم رفتم تعطیل بود.
    آدم از دور میشنوه فکر میکنه اتاق بازرگانی که بری چه خبره...همه جا اینجوریه ؟(من صبح رفتم)...(گنبدکاووس )
    خب حالا دقیقا باید چه کاری انجام بدم ؟ (واسه ثبت شرکت باید کجا برم و چکار کنم ؟)
    ما ی فامیل داریم که اقامت فنلاند رو داره و میره و میاد..حالا تابستون میخواد بره..اون گفت که با هم شرکت بزنیم و کار کنیم..از اونجایی که چند سال اونجا زندگی کرده و میره و میاد منم فکر کردم موقعیت خوبیه که در مورد صادرات یا واردات به این کشور ی کارایی بکنیم..این شد که قرار شد من برم دنبال شرکت و این حرفا ...
    در کل نظرتون چیه ؟
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    یک سری کلاس تحت عنوان چگونه بازرگانی را اغاز کنیم در سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] هست. به نظر خیلی کلاس های مفیدیه. می خوام نظر دوستان با تجربه رو راجع بهش بدونم. مرسی
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidTL [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    یک سری کلاس تحت عنوان چگونه بازرگانی را اغاز کنیم در سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] هست. به نظر خیلی کلاس های مفیدیه. می خوام نظر دوستان با تجربه رو راجع بهش بدونم. مرسی
    دوره خیلی مفیدیه. مدرسش جناب مسعودی هست. ایشون واقعا مدرس خوبی هستن.

یک دوره دیگه ای هم اتاق تهران برگزار میکنه به نام مدیریت خرید خارجی که مدرسش جناب آقای عباسیه. واقعا این کلاس در مقابل مبلغی که پرداخت میکنید مفته. البته بگم اگه الان ثبت نام کنید کلاستون میفته برای 3 یا 4 ماه بعد چون همیشه کلاس های ایشون پره.
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون بهزاد جان
    این کلاس که در اتاق تهران برگزار میشه رو باید کجا ثبت نام کنم؟به نظرتون تفاوت این دوتا کلاس چیه؟ ایا یکیش کافیه یا پیشنهاد می کنید جفتشو ثبت نام کنم؟
    مرسی
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط srahas [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من امروز رفتم اداره صنعت ، معدن و تجارت و پرسیدم که واسه ثبت شرکت چه کارهایی باید انجام بدم..اونا هم گفتن برو اتاق بازرگانی ...رفتم.
    اونجا فقط ی خانومه بود که اونم گفت من اطلاعی درموردثبت شرکت ندارم و کارت یک وکیل داد که تو کار ثبت شرکت و این چیزاست...اونجا هم رفتم تعطیل بود.
    آدم از دور میشنوه فکر میکنه اتاق بازرگانی که بری چه خبره...همه جا اینجوریه ؟(من صبح رفتم)...(گنبدکاووس )
    خب حالا دقیقا باید چه کاری انجام بدم ؟ (واسه ثبت شرکت باید کجا برم و چکار کنم ؟)
    ما ی فامیل داریم که اقامت فنلاند رو داره و میره و میاد..حالا تابستون میخواد بره..اون گفت که با هم شرکت بزنیم و کار کنیم..از اونجایی که چند سال اونجا زندگی کرده و میره و میاد منم فکر کردم موقعیت خوبیه که در مورد صادرات یا واردات به این کشور ی کارایی بکنیم..این شد که قرار شد من برم دنبال شرکت و این حرفا ...
    در کل نظرتون چیه ؟

دوست عزيز واسه ثبت شركت بايد اول بري اداره ثبت اسناد ، ثبت شركتها، اونجا درخواست نام بدي واسه شركتت...بعد از يك ماه جواب مياد بعد خودشون ميكن چيكار كني.....
    واسه كارت بازرگاني بايد بري اتاق بازرگاني....
    116
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از بابت اطلاعات.‏↳‏اقا من توی تحقیقات به یه موردی برخوردم.‏ یه سوال!‏چند روز پیش با یکی صحبت می کردم می گفت واسه حق العمل کاری اگه گمرک بفهمه جنس ماله تو نیست بازداشتت می کنه! راسته!؟اصلا امکان داره؟یه مقاله در مورد سحق العمل کاری داشتیم.‏ اما پیداش نمی کنم.‏ به یه سری اطلاعات جامع نیاز دارم.‏ ممنون میشم جواب بدید!‏
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidTL [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون بهزاد جان
    این کلاس که در اتاق تهران برگزار میشه رو باید کجا ثبت نام کنم؟به نظرتون تفاوت این دوتا کلاس چیه؟ ایا یکیش کافیه یا پیشنهاد می کنید جفتشو ثبت نام کنم؟
    مرسی
    دوره ای که در اتاق تهران برگزار میشه رو همون اتاق بازرگانی و صنایع معادن برگزار میکنه منتهی کلاس هاش تو ساختمون سابق هست همون که توی خیابون تخت طاووسه. این دوره 100 هزار تومنه و فقط هم در باره مدیریت خرید خارجی صحبت میشه. دوره اش جمع و جوره ولی خیلی خوبه و کلا 25 ساعته.
    برای اشنایی برید به این ادرس:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اگر دقت کنید دوره هاش پره همیشه.

اما دوره ای که تو مرکز آموزش های بازرگانی تشکیل میشه خیلی کامل تره و 72 ساعته.

از نظر محتوا هر دو دوره ای که معرفی کردم کاربردیه. فقط دقت کنید که اساتیدش جناب آقای عباسی و مسعودی هستند.
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راهنمایی و اطلاعات در مورد ثبت شرکت

دوستان من میخوام یک شرکت ثیت کنم در مورد بسته بندی زعفران و خشکبار.

اول از همه مراحل کارش چجوریه؟ هزینه و زمانی که میبره؟ و باید به کحا مراجعه کنم؟

دوم حتما باید یک مکان ثابت داشته باشم؟ یا فقط ثبت کافیه؟

سوم من چجوری میتونم بفهمم که اسم شرکتی که میخوام انتخاب کنم قبلا بوده یا نه؟ اصلا محدودیتی توی انتخاب اسم شرکت هست که مثلا چون اسمی که میخوام یکی دیگه ثبت کرده من نتونم؟ کلا چجوریه این؟

چهارم من چون کارم زیاد نیست و یجورایی پیشرفتم فعلا کند هست بگید مالیات رو چجوری حساب میکنن؟ من از این میترسم هر سال مالیات واسم بیاد در صورتی که درآمد من اونقدرا نیست.
    ویرایش توسط mrs.zare : 12-04-2013 در ساعت 14:10
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    برای ثبت شرکت شما کافیه به اداره ثبت اسناد شهرتون برید و مرحله اولش هم درخواست اسم شرکته که اونجا از نظر تشبه نام و غیره بررسی میشه
    زمانش بعد از اینکه اسم شرکتتون تایید شد اگه هر روز پیگیری کنید و شانستون خلوت باشه 10 تا 20 روز طول میکشه. هزینه زیادی برای ثبت نمیخواد ولی بستگی داره به نوع شرکتی که میخواین ثبت کنید در حدود 200 هزار تومانه البته غیر از اون مبلغی که باید برای افتتاح حساب به نام شرکت به بانک بریزید
    شما حتما باید یه مکانی رو برای دفتر شرکت اعلام کنید ولی میتونید مثلا یه مغازه از خونه خودتون رو بصورت اجاره نامه صوری تنضمین و اعلام کنید. البته دقت داشته باشید داخل اجاره نامه مبلغ اجاره رو کم بزنید که مالیاتی که مییاد زیاد نشه
    در مورد سوال آخرتون اولا که شما میتونید وقتی کارتون بصورت رسمی شروع شد شرکتتون رو ثبت کنید ولی اگر لازمه که ثبت بشه میتونید هر چند ماه یه بار به اداره دارایی مراجعه کنید و کتبا اعلام کنید که شرکتتون فعالی نداشته و اونها هم بررسی میکنن ولی حواستون باشه برای این کار نباید حساب بانکی که به نام شرکت باز کردین کار کرده باشه
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اول شما مطمعنین که حتما نیاز به دادن آدرس هست برای مکان شرکت؟

دوم پس این شرکت هایی که میگن ثبت شرکت با 50 تومن چیه؟

زمینه شرکت رو که گفتم بهتون.

سوم چجوری باید برم دارای و بگم که فعالیت نداشتم؟ اینکار رسمیه؟ و اگر اینکارو بکنم چقدر هر سال مالیات میدن؟
صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)