ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

جذب سرمایه گذار

با سلام شرکت حبوبات چشمه رعنا با همکاری یک شرکت بازرگانی برای بسته بندی دو محصول انحصاری خود به نام پودر آلوئه ورا ولوبیا سفید آمریکای نیازمند 500میلیون سرمایه است
    لذا این شرکت در امر خرید وفروش میلگرد وخاموت به خاطر داشتن گارگاه تیرچه وبلوک ودوکار گروه پیمانکار در ایران استان فارس درحال کار است که به خاطر درخواست های خرید زیاد نیازمند سرمایه است از دوستانی که توان سرمایه گذاری در این بخش ها را دارند دعوت به عمل می آیددوستانی که مایلند سرمایه گذاری کنند تماس بگیرند
    با تشکر
    زارعی
    09178110564
    09388964563
    44
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    500 میلیون برای کارخانه بسته بندی !!
    فکر میکنم زیاد باشه لطفا توضیحات کامل و نحوه شراکت را بفرمایید
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parstrade [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    500 میلیون برای کارخانه بسته بندی !!
    فکر میکنم زیاد باشه لطفا توضیحات کامل و نحوه شراکت را بفرمایید
    پاسخ به صورت خصوصی ار سال شده است
    دوست گرامی
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    پاسخ به صورت خصوصی ار سال شده است
    دوست گرامی
    پاسخ داده شده:
    سلام دوست عزیز سال نو مبارک
    شرکت حبوبات چشمه رعنا یک شرکت با طیف وسیع کاری درخرید وفروش محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی وزراعی به صورت تازه وخشک و... است
    این 500 میلیلیون تومن فقط جهت خرید دستگاه های بسته بندی است
    برای مثال من فقط دوتا از این محصولات شرکت را به شما مثال می زنم
    1-حبوبات مثلا لوبیا مشتر های ما درخواست بسته بندی یک کیلوی تا 25 کیلویی دارند که دودستگاه نیاز دارد و دوتا بالا برنده و یک انیار بروی دستگاها این دستگاه که تصاویرش هم بروی وبلاگ حبوبات چشمه رعنا وهم در تاجر بانک قابل مشاهده است که قیمت سرو هم کرده دستگاه های نیمه اتوماتیکش چیزی حدود 150تا 120 میلیون برآورد شده است
    2-پودر آلوئه ورا که مشتر درخواست 450 گرمی تا 25 کیلویی صادراتی داریم
    که چیزی بالغ بر 200 میلیون دستگاهایش می شود
    برای پودر آلوئه ورا ازقوطی 450 گرمی استفاده می شود که باید با یک بروشور داخل یک جعبه کارتونی برود ودو دستگاه نیاز است
    در کنار این دستگاهها دستگاههای باید باشد که کیسه 1تا 25 کیلویی وکارتون کوچک برامون بزند
    همچنیین دستگاه لیبل زن
    دستگاه چاپ بروی کیسه ها ونایلون های کوچک
    دستگاه های لیفتراک برای جابه جای وبارگیری بارها
    ووووووو........
    شما می توانید پول بگذارید کار ازما تهیه مواد اولیه از ما به خاطر تاسیس شدن کارخانه درمیان مزارع کار را بسیار آسان کرده .
    شما به صورت درصدی به صورت توافقی در میزان فروش سود ما سهیم می توانید بشوید یا تاسیس کارخانه با شما کار با ما سود نصف
    حالا فهمیدید خیلی هزینه ها زیاد است
    راستی یک دستگاه وانت برای جمع آوری و ارسال بار نیاز است
    خیلی خورده ریز در بین کار است هزینه بیشتر از 500 میلیون است مااز خیلی دستگاه ها وسایر عوامل زده ایم که گفتیم 500 میلیون
    باتشکر
    زارعی
    مدیریت شرکت
    09178110564
    09388964536
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من کاملا باشما موافقم که قیمت 500 میلیون برای خط تولید و بسته بندی زیاده و من فکر میکنم آقای زارعی اصلا این کاره نیستن چون برای یه لیوان شیر که نیاز نیست گاو بخرید . لیفتراک و وانت بار برای بسته بندی به نظرم میرسه که میشه اول کار از نیروی دیگران استفاده برد مثلا با وانت بار برای حمل بار برای یکسال قرار داد بست و غیره من الان یک خط کامل بسته بندی رو به امید خدا در حال راه اندازی هستیم البته با مشاوره یه فرد بسیار محترم و کارشناش گرچه ایشون مخالف سرمایه گذاری بنده در ایران هستن
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط shapoor [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من کاملا باشما موافقم که قیمت 500 میلیون برای خط تولید و بسته بندی زیاده و من فکر میکنم آقای زارعی اصلا این کاره نیستن چون برای یه لیوان شیر که نیاز نیست گاو بخرید . لیفتراک و وانت بار برای بسته بندی به نظرم میرسه که میشه اول کار از نیروی دیگران استفاده برد مثلا با وانت بار برای حمل بار برای یکسال قرار داد بست و غیره من الان یک خط کامل بسته بندی رو به امید خدا در حال راه اندازی هستیم البته با مشاوره یه فرد بسیار محترم و کارشناش گرچه ایشون مخالف سرمایه گذاری بنده در ایران هستن
    آقا شاپور سلام
    حرف خوبی زدید لیئان شیرو گاو:
    شما فکرت کوچیک
    من فکرم بزگ چون مشتریم خریدش بالاست چون فروشم خوب چون محصولاتم وریزه کاریم زیاده
    من برا صادرات بسته بندی 200 کیلویی تسمه زده شده رو به چه کار گری سوار کامیون 20فوتی کنم؟
    ازاینها گذشته آدم اگر فقیرهم که نباشه اگر خرید می کنه باید یک بار خرید کنه وخوب هم خرید کنه حتی اگرنیاز باشه قرض کند
    به هرحال هرکسی شیوه مدیریتی خاص خودشو دارد
    من کارخانه رو می خواهم درروستا کنار مزراع احداث کنم
    اینجا سرکارکشاورزی که شروع می شود برای گارگر آدم از آدم آدم می تراشد طوری است که ازجنوب به خصوص اعراب فسای وکارگران فصلی میان برای خیار وکوجه ولوبیا وسیب و چغندرو
    و باغات کار می کنند.
    در فصل پاییزوزمستان به خاطر سرما وبارش برف وتک کشتی بودن مزارع مردم به شهر های گرمسیل مثل داراب وجهرم نقل مکان می کنند برای گذراندن زندگی و درآمد پس کار گر در برج 7تا12 درمنطقه نیست چه برسد به ماشینش باید بیاید ببینید در فصل بهار تابستان دراین منطقه چه خبر
    وسلام.
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اقا سلام.فکر نکنم کسی پیدا بشه ندیده و نشناخته بیاد پول بده تا شما سود کنید یا کلابرداری.اگه شما مشتاق به سود کردن هستید و ملک دارید یه سری به وزارت صنعت معدن بزنید و تقاضا وام کنید اونا هم اگه طرحت ردیف باشه بهت وام میدن شما هم کارتو میکنی.وگرنه اگه طرف تیلیاردر هم باشه هیچ وقت با یه پست روت سرمایه گذاری نمیکنه.پس دنبال کسی برو که بشناسه شما رو و روت سرمایه گذاری کنه اگه شما معتبر باشید سرمایه گذار پیدا میکنید وگرنه 1000 تومانم گیرت نمیاد.
    316
    کاربر فعال
    دوستانی که به دنبال سرمایه گذار خوب میگردند.لطف کنند یه سر به پایگاه اطلاع رسانی سرمایه گذاری ایران بزنن در اون سایت سرمایه گذاران زیادی هستن که به دنبال طرح های خوبی هستن تا بر روی طرح سرمایه گذاری کنن.
    316
    کاربر فعال
    دوستان در گوگل عبارت تایپ شده در بالا را تایپ نمایند تا به سایت مورد نظر هدایت شوند.
    115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    آقای زارعی
    میگم شما که این همه شم اقتصادی بالا داری چرا تا الان نتونسته ای حداقل چندتا کارگر ثابت برای خود داشته باشی تا این کارگران بنده خدا ییلاق وقشلاق نکن .بعد برادر من تو میخوای این پول بی زبون رو به منطقه ای ببری که از برج 7 تا 12 این پول تک و تنها اونجا بمونه که چی بشه بعد به سرمایه گذار بگی کارگر سردش سر کار نمیاد با ماشین تو اون آبادی پیدا نمیشه .روشهای بهتری برای بدست آوردن این پول بی زبان پیدا میکردی تا دوستان بیشتر تحریک بشن و از شیوه های مدیریتی شما بهتر حال کنن ودرسته تو این دوره الان پنج میلیارد تومان پول نیست چه برسه به 500 میلیون ولی برای بردن همین 500 تا به اونجا از برج 7 تا 12 که هیچ کس پیدا نمیشه فکری نکردی چه طور نه وانتی هست نه کارگری چه طور این پول باید از ماشین تخلیه بشه
    به امید طرحها و پروژه های جدید تون
    موفق وپیروز باشید
    ویرایش توسط shapoor : 09-04-2013 در ساعت 23:05
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع