ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تقاضای حواله دلار به یک حساب بانکی در هندوستان

سلام

قصد حواله به مبلغ 480 دلار به بانکی در هند رو دارم ، آیا اینکار از طریق صرافی انجام می شود ؟

خودم دلار را در اختیار دارم ، چند صرافی در قم سوال کردم ، اونها گفتند که به بانک حواله نمی کنیم فقط طرفی که قراره پول رو دستش برسونی می تونه بیاد از دفتر صرافی هند بگیره ، این کار کمی پیچیده هست من ترجیح می دهم پول رو به بانک هندی حواله کنم ، سال 2010 اینکار رو از طریق بانک تجارت انجام دادم ، اما دیگه امکانش نیست.

چه صرافی یا کسی می تونه این کار رو برای من انجام بدهد ؟ کارمزد این کار چقدر می شود ؟ از اون جایی که صرافی قم این کار رو انجام نمی دن ، صرافی اگر تهران باشد ، به صورت غیر حضوری امکانش هست ؟

بعد از حواله پول آیا برگه بانک صادر کننده در اختیار من قرار داده می شه ؟ چون بعد از حواله باید برگه رو برای شرکتی که قراره پول به حسابشون بره ایمیل کنم !

چه مدارکی لازم است ؟

اگر صرافی یا کسی می تونه این کار را برای من انجام بده ، لطفا شرایط رو اعلام کنه.

با تشکر
    فرصت
    مهمان
    با سلام
    دوست عزیز امکان انتقال از بانک وجود ندارد دیگه ما سویفت یا یا ایبانی نداریم وضعیت تحریمی فقط صرافی را دیکته میکند با یک صراف مطمن کارتان را انجام دهید الان همه اینکار را میکنند
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Locker [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

قصد حواله به مبلغ 480 دلار به بانکی در هند رو دارم ، آیا اینکار از طریق صرافی انجام می شود ؟

خودم دلار را در اختیار دارم ، چند صرافی در قم سوال کردم ، اونها گفتند که به بانک حواله نمی کنیم فقط طرفی که قراره پول رو دستش برسونی می تونه بیاد از دفتر صرافی هند بگیره ، این کار کمی پیچیده هست من ترجیح می دهم پول رو به بانک هندی حواله کنم ، سال 2010 اینکار رو از طریق بانک تجارت انجام دادم ، اما دیگه امکانش نیست.

چه صرافی یا کسی می تونه این کار رو برای من انجام بدهد ؟ کارمزد این کار چقدر می شود ؟ از اون جایی که صرافی قم این کار رو انجام نمی دن ، صرافی اگر تهران باشد ، به صورت غیر حضوری امکانش هست ؟

بعد از حواله پول آیا برگه بانک صادر کننده در اختیار من قرار داده می شه ؟ چون بعد از حواله باید برگه رو برای شرکتی که قراره پول به حسابشون بره ایمیل کنم !

چه مدارکی لازم است ؟

اگر صرافی یا کسی می تونه این کار را برای من انجام بده ، لطفا شرایط رو اعلام کنه.

با تشکر

اگر یه ایرانی مقیم خارج رو پیدا کردید

از طریق صرافی پول رو برای اون حواله کنید تا اونم براتون به حساب بانک واریز کنه

اما من تو تهران بدون مشکل پول رو از طریق صرافی به بانکها حواله میکنم

اگر خواستید شماره صرافم رو بهتون بدم
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط moaqfe [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر یه ایرانی مقیم خارج رو پیدا کردید

از طریق صرافی پول رو برای اون حواله کنید تا اونم براتون به حساب بانک واریز کنه

اما من تو تهران بدون مشکل پول رو از طریق صرافی به بانکها حواله میکنم

اگر خواستید شماره صرافم رو بهتون بدم
    خارج ایران آشنا دارم ، قبلا هم چند بار برام پول حواله کردن ، فعلا نمی تونم پیداش کنم.
    اگر به صورت غیر حضوری صرافی حواله انجام می ده ممنون می شم شمارشو بهم بدید.
    من تا حالا از طریق صرافی پول به خارج حواله نکردم ، ممنون می شم بفرمایید ، مراحلش به چه صورت هست ؟ به عنوان مثال مشخصات و شماره طرف هندی رو باید براشون ایمیل کنم ؟ چون نمیشه تلفنی داد ! آیا اون بانک خارجی که قراره حواله رو به بانک مقصد ارسال کنه رسید یا برگه ای رو در اختیار من قرار میده تا برای اون شرکت هندی بفرستم ؟ چه طور باید ثابت کنم که من حواله رو براشون فرستادم ! البته من به بهشون گفتم که حواله رو از خارج ایران ارسال می کنم.
    صرافی چقدر کارمزد میگیره ؟ من می خوام 480 دلار حواله کنم ، نباید موقع رسیدن حواله کارمزد ازش کم بشه ، باید دقیقا 480 دلار برسه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Locker [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

چه مدارکی لازم است ؟

با تشکر
    سلام من دونفر آشنا درهند دارم یکی دانشجوی دکترا ودیگری تاجر فقط از طریق صراف می توانی بزنید به حسابش از هند هم دوستم واریز می کند به حساب طرف هندی شما
    در ایران فعلا از طریق صراف کار راحت است
    خواستید تماس بگیرید
    09178110564
    09388964536
    زراعی
    ایمیل:
    zarei301@gmail.com
    مسینجر:
    zarei301
    وبلاگ:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    امروز مبلغ رو حساب به یک صرافی در تهران واریز کردم تا دلار رو برام حواله کنه ، 25 دلار هم هزینه کارمزد شد ، امیدوارم به زودی برسه. اما یک سوال برام پیش اومده ، دوستان به نظرتون امکان داره یکی از بانک ها مثلا مبدا یا بانک مقصد کمی پول بابت کارمز از روی 480 دلار برداره ؟ اینطوری پول ناقص میرسه و مشکل ایجاد می کنه.
    44
    mhe
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بچه ها یک صراف خوب و مطمئن معرفی کنید که با مبلغ های کم مثلا 500 دلار کار کنه.ممنون میشم کسی اگه سراغ داره برام پی ام کنه من چندین بار پولم توسط صراف خورده شده به قران دیگه از بابامم میترسم و بهش شک دارم.
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    امروز مبلغ رو حساب به یک صرافی در تهران واریز کردم تا دلار رو برام حواله کنه ، 25 دلار هم هزینه کارمزد شد ، امیدوارم به زودی برسه. اما یک سوال برام پیش اومده ، دوستان به نظرتون امکان داره یکی از بانک ها مثلا مبدا یا بانک مقصد کمی پول بابت کارمز از روی 480 دلار برداره ؟ اینطوری پول ناقص میرسه و مشکل ایجاد می کنه.
    اولا" صراف منصفی بوده, چون خیلی از صرافها برای حواله50دلار میگیرن دوم اینکه بله , بعضی از بانکهای دریافت کننده وجه هم بعنوان هزینه واریز چیزی بین 25 تا 50 دلار از پول رو ور میدارن که عموما" این هزینه گردن دریافت کننده حواله هست ولی گاهی اوقات دریافت کننده با اعلام این مبلغ به ارسال کننده اونو گردن ارسال کننده میندازه برای همین اگر دریافت کننده موضوع رو به ارسال کننده اعلام نکنه این هزینه دیگه قطعا" گردن خودشه
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhe [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بچه ها یک صراف خوب و مطمئن معرفی کنید که با مبلغ های کم مثلا 500 دلار کار کنه.ممنون میشم کسی اگه سراغ داره برام پی ام کنه من چندین بار پولم توسط صراف خورده شده به قران دیگه از بابامم میترسم و بهش شک دارم.
    احتمالا" طرف صراف نبوده وگرنه صراف برای جابجایی به شما رسید معتبر میده و اگر کار رو انجام نده , با شکایت شما ضمن عودت وجه , احتمال داره جوازشم باطل کنن
    abbas.joudaki
    مهمان

انتقال دلار به حسابهای خارجی شما و گرفتن ریال در ایران بخشی از تخصص ماست

دوست عزیز. ما طلب داریم از کشورهای خارجی میتوانیم کار شما را انجام دهیم هر چند خیلی مبلغ کمی است. ولی چون عضو تاجر بانکی .میتونید تماسی بگیرید 09165198836گروه بازرگانان بین المللی عج.
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)