ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Post دریافت حق دلالی

با سلام
    من تونستم برای چند تا شرکت بزرگ به وسیله ی دوستانم تو روسیه مشتری پیدا کنم ، حالا چطور حق دلالی خودمو بگیرم؟
    و چطور معامله رو انجام بدم که 2 طرف منو دور نزنن و حق دلالی خودمو بگیرم؟
    برای دریافت وجه چطور عمل کنم؟
    ممنون از راهنماییتون!!!!
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خيلي سفت نگير-اگر اون شركت كارش درست باشه ميدن در غيراينصورت هر چي محكم كاري هم كني دورت ميزنن-پس زياد به خودت زحمت نده
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کاملا با حاجی موافقم
    52
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام پیمان جان من تو استارا لب مرز زندگی میکنم به افرادی چون شما برای بازاریابی میوه و سبزی از جمله کیوی تو روسیه نیاز شدید دارم اگه مایل باشی باهات قرارداد هم میبندم .بای
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    من تونستم برای چند تا شرکت بزرگ به وسیله ی دوستانم تو روسیه مشتری پیدا کنم ، حالا چطور حق دلالی خودمو بگیرم؟
    و چطور معامله رو انجام بدم که 2 طرف منو دور نزنن و حق دلالی خودمو بگیرم؟
    برای دریافت وجه چطور عمل کنم؟
    ممنون از راهنماییتون!!!!
    سلام
    مختصر و مفیدش رو حاجی گفت، یعنی لپ کلام رو گفت. وقتی خریدار و فروشنده در 2 طرف هستن، و شما فقط واسطه ای، یا باید خودت جنس رو بخری و بدون حضور فروشنده ( تولیدکننده) بفروشی به خریدار یا اینکه از همون اول بری تو فازِ نمایندهء انحصاری و این جور چیزا.
    که هر کدوم از اینها هم دنگ و فنگ خودش رو داره و راه و چاه خودش رو میطلبه.
    اگه این کارها رو نکنی، بار اول هم اگه دورت نزنه، بار دوم دور میزنه. مگر اینکه به قول حاجی خودش بخواد که حق واسطه رو بده
    25
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    اره دیگه، فقط کافیه بدونن دلالی ! دیگه کارت تمومه
    25
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    همیشه یه دلال شرایط رو به نفع خودش باید تنظیم کنه
    که البته بضی وقتا قدرت مالی لازمه
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    مختصر و مفیدش رو حاجی گفت، یعنی لپ کلام رو گفت. وقتی خریدار و فروشنده در 2 طرف هستن، و شما فقط واسطه ای، یا باید خودت جنس رو بخری و بدون حضور فروشنده ( تولیدکننده) بفروشی به خریدار یا اینکه از همون اول بری تو فازِ نمایندهء انحصاری و این جور چیزا.
    که هر کدوم از اینها هم دنگ و فنگ خودش رو داره و راه و چاه خودش رو میطلبه.
    اگه این کارها رو نکنی، بار اول هم اگه دورت نزنه، بار دوم دور میزنه. مگر اینکه به قول حاجی خودش بخواد که حق واسطه رو بده
    یه راه دیگش اینه باید بلد باشی رد پای خودتو توی اسناد تجاری باز کنی که نتونن دورت بزنن.( خیلی سربسته)
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کمک اضطراری

با سلام
    من یک شرکت صادرات واردات تاسیس کردم.
    از یک شرکن شیلیایی تونستنم کالایی و بقیمت مناسب نهیه کنم.
    و مشتری اونو توی ویتنام دارم.
    شرکت شیلیایی درخواست TT 30 درصد در عوص اغاز تولید و ارسال کپی مدارک و بار گیری و پس از اخد 70 درصد اصل مدارک را DHl کند و دوروز طول میکشد که بدست من برسد.
    من میخوام همین 30 درصد رو از طرف خریدار دریافت کنم و کپی مدارک رو بدم و بعد از رد و بدل شدن 70 درصد جنس رو تحویل بگیره خریدار.
    من با هر دو طرف قرار داد امضا میکنم/
    چنتا سوال؟

1- من چطور میتونم کپی مدارک شامل پروفرما و رو بفرستم برای خریدار با نام شرکت خودم ؟ بنام کردن اصل مدارک چقد طول میکشه؟نمیخام ردی از شرکت تولید کننده وحود داشته باشه
    2-ایا راه بهتری هم هست؟توان خرید مالیم پایینه و اولین بار دارم به این شکل معامله میکنم.
    نمیخام دلالی باشه میخوام این خرید و فروش تو سابقع شرکتم ثبت بشه
    3- ایا همراه بار مدرکی به مقصد ارسال میشه؟یا تمام آن فقط به پرداخت کننده تحویل میشه؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کمک اضطراری

با سلام<br>من یک شرکت صادرات واردات تاسیس کردم.<br>از یک شرکن شیلیایی تونستنم کالایی و بقیمت مناسب نهیه کنم.<br>و مشتری اونو توی ویتنام دارم.<br>شرکت شیلیایی درخواست TT &nbsp;30 درصد در عوص اغاز تولید و ارسال کپی مدارک &nbsp;و بار گیری و &nbsp;پس از اخد 70 درصد اصل مدارک را DHl &nbsp;کند و دوروز طول میکشد که بدست من برسد.<br>من میخوام همین 30 درصد رو از طرف خریدار دریافت کنم و کپی مدارک رو بدم و بعد از &nbsp;رد و بدل شدن 70 درصد جنس رو تحویل بگیره خریدار.<br>من با هر دو طرف قرار داد امضا میکنم/<br>چنتا سوال؟<br><br>1- من چطور میتونم کپی مدارک &nbsp;شامل پروفرما و رو &nbsp;بفرستم برای خریدار با نام شرکت خودم ؟ بنام کردن اصل مدارک چقد طول میکشه؟نمیخام ردی از شرکت تولید کننده وحود داشته باشه<br>2-ایا راه بهتری هم هست؟توان خرید مالیم پایینه و اولین بار دارم به این شکل معامله میکنم.<br>نمیخام دلالی باشه میخوام این خرید و فروش تو سابقه شرکتم ثبت بشه<br>3- ایا همراه بار مدرکی به مقصد ارسال میشه؟یا تمام آن فقط به پرداخت کننده تحویل میشه؟<br><br><br><br>
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع