ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: اعتراض

4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام به همه اهالی تاجربانک

از روز اول این تاپیک اعتراض حاجی رو دیدم، و در جریان اخراج این دوستان قرار گرفتم، هیچ حرفی نزدم تا ابتدا از موضوع اطلاع کامل بدست بیارم، تا بعد قضاوت کنم.
    من خودم به شخصه اعتراض رو دوست دارم، اعتراض یعنی اینکه به وقایع و اتفاق های اطرافمون بی تفاوت نیستیم. آدم معترض ، آدم بی تفاوتی نیست، و جناب حاجی چقدر اسم تاپیک رو خوب انتخاب کردن، اعتراض.
    ولی هر چی مطالب تاپیک رو خوندم، دیدم دوستان کمی عجولانه قضاوت کردن. و بعضا تهمت هایی زدن، که واقعا جای تاسف داره. به من عنوان مدیر خارج نشین دادن، که نشستم و مطلب سانسور میکنم. و سایت رو به سوء استفاده از اطلاعات کاربران متهم کردن، و کلاه برداری و ..... اینها تهمت هست و اگر مسلمون باشیم و یا نباشیم و انسان باشیم، همه میدونیم که تهمت بی جا نه از نظر اخلاق و نه از نظر قانون و نه عرف و نه دین و نه هیچ چیز دیگه ای درست نیست. اگر به دین اعتقاد داریم، تهمت گناه کبیره هست و اگر به اخلاق اعتقاد داریم، تهمت بی اخلاقی هست. البته من مطمئن هستم که دوستان بخ حاطر علاقه ای که به دوستانشون داشتن، این حرفها رو زدن،
    لپ مطلب رو دوست عزیزم سجاد گفت. هیچ کس نه ادمین و نه هیچ کس دیگه ای به پیامهای خصوصی افراد و کاربران ورود نمیکنه و حریم شخصی تمام افراد رعایت میشه. من به شخصه اگر روزی احساس کنم این حریم شکسته و رعایت نشده در این فروم دیگه فعالیت نخواهم کرد. ولی به شخصه به صداقت و تعهد و اخلاق ادمین اعتماد 100% دارم.

وقتی شخصی مطلبی منافی عفت عمومی و رکیک در سایت بنویسه، این مطلب در هرکجای سایت که باشه، به صورت اتوماتیک به ادمین ارسال میشه . ادمین به پیام خصوصی ورود نمیکنه. لطفا تهمت نزنین. جناب استوار که خیلی من دوستشون داشتم و دارم، با ای دی جدید که وارد شدن اتهامها و افتراهایی زدن، که واقعا ناراحتم کرد.
    این فروم در نهایت صداقت ؛ پایبندی به تمام اصول حرفه ای و اخلاقی و رعایت حریم خصوصی تمامی کاربران رو وظیفهء خودش میدونه و هیچ گاه از این اصول تخطی نمیکنه.
    راجع به محتوای مطالبی که دوستان نوشتن و باعث اخراج شده نمیخوام صحبت کنم. شرمم میاد.
    بگذریم.
    این فضا کاملا فضای علمی و تجاری و بازرگانی هست ، فرومهای زیادی وجود داره برای کارهای دیگه. اینجا جاش نیست. اینجا تاجربانک هست. پاتوق تجار.

اینجا حرفهای تجاری و اطلاعاتی تجاری رد و بدل میشه و همه در نهایت ادب و احترام با هم حرف میزنن.
    به هم احترام بگذاریم

پیروز باشین
    ویرایش توسط مرتضی : 04-03-2013 در ساعت 13:28
    124
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه. من در فرومهای زیادی بودم و هستم. همه جا همینه، من نمیدونم این دوستان اخراج شده چرا اخراج شدن، ولی اگر طبق گفتهء دوستان ، ادب رعایت نشده، جسارتا باید بگم که باید اخراج میشدن.
    بابا جان تو فروم های الکی دختر پسری هم ادب رعایت نشه، شوتت میکنن بیرون، چه برسه اینجا که کاملا فضا جدی هست. این فقط حق ادمین نیست، این حق منِ کاربر هم هست که در فضای امن اخلاقی کار کنم.
    یک چیز دیگه هم بگم، یاهو و جی میل و فیس بوک و همه و همه میتونن پیغامهای شما رو ببین، ولی هیچ وقت این کارو نمیکنن، اینجا هم همینه، ولی من به شخصه خودم حواسم به خودم هست.
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

از روز اول این تاپیک اعتراض حاجی رو دیدم، و در جریان اخراج این دوستان قرار گرفتم، هیچ حرفی نزدم تا ابتدا از موضوع اطلاع کامل بدست بیارم، تا بعد قضاوت کنم.
    من خودم به شخصه اعتراض رو دوست دارم، اعتراض یعنی اینکه به وقایع و اتفاق های اطرافمون بی تفاوت نیستیم. آدم معترض ، آدم بی تفاوتی نیست، و جناب حاجی چقدر اسم تاپیک رو خوب انتخاب کردن، اعتراض.
    ولی هر چی مطالب تاپیک رو خوندم، دیدم دوستان کمی عجولانه قضاوت کردن. و بعضا تهمت هایی زدن، که واقعا جای تاسف داره. به من عنوان مدیر خارج نشین دادن، که نشستم و مطلب سانسور میکنم. و سایت رو به سوء استفاده از اطلاعات کاربران متهم کردن، و کلاه برداری و ..... اینها تهمت هست و اگر مسلمون باشیم و یا نباشیم و انسان باشیم، همه میدونیم که تهمت بی جا نه از نظر اخلاق و نه از نظر قانون و نه عرف و نه دین و نه هیچ چیز دیگه ای درست نیست. اگر به دین اعتقاد داریم، تهمت گناه کبیره هست و اگر به اخلاق اعتقاد داریم، تهمت بی اخلاقی هست. البته من مطمئن هستم که دوستان بخ حاطر علاقه ای که به دوستانشون داشتن، این حرفها رو زدن،
    لپ مطلب رو دوست عزیزم سجاد گفت. هیچ کس نه ادمین و نه هیچ کس دیگه ای به پیامهای خصوصی افراد و کاربران ورود نمیکنه و حریم شخصی تمام افراد رعایت میشه. من به شخصه اگر روزی احساس کنم این حریم شکسته و رعایت نشده در این فروم دیگه فعالیت نخواهم کرد. ولی به شخصه به صداقت و تعهد و اخلاق ادمین اعتماد 100% دارم.

وقتی شخصی مطلبی منافی عفت عمومی و رکیک در سایت بنویسه، این مطلب در هرکجای سایت که باشه، به صورت اتوماتیک به ادمین ارسال میشه . ادمین به پیام خصوصی ورود نمیکنه. لطفا تهمت نزنین. جناب استوار که خیلی من دوستشون داشتم و دارم، با ای دی جدید که وارد شدن اتهامها و افتراهایی زدن، که واقعا ناراحتم کرد.
    این فروم در نهایت صداقت ؛ پایبندی به تمام اصول حرفه ای و اخلاقی و رعایت حریم خصوصی تمامی کاربران رو وظیفهء خودش میدونه و هیچ گاه از این اصول تخطی نمیکنه.
    راجع به محتوای مطالبی که دوستان نوشتن و باعث اخراج شده نمیخوام صحبت کنم. شرمم میاد.
    بگذریم.
    این فضا کاملا فضای علمی و تجاری و بازرگانی هست ، فرومهای زیادی وجود داره برای کارهای دیگه. اینجا جاش نیست. اینجا تاجربانک هست. پاتوق تجار.

اینجا حرفهای تجاری و اطلاعاتی تجاری رد و بدل میشه و همه در نهایت ادب و احترام با هم حرف میزنن.
    به هم احترام بگذاریم

پیروز باشین
    برای من خیلی جالبه که چرا هیچکدوم از مدیرای سایت جواب شبهه اصلی منو نمیدن و همش هی میگن ناسزا گفته!!!! خوب فرافکنی رو بلد هستید شیطونا!!!!
    ویرایش توسط n.tavana85 : 04-03-2013 در ساعت 14:53
    transporter
    مهمان
    جناب استوار اون کس که داره فرا فکنی میکنه خود شمایی.
    من مدت هاست در این فروم فعال هستم. تقریبا از زمان افتتاح این فروم و جز رفتار مودبانه و خالصانه از مدیران این فروم چیزی ندیدم.

این بچه بازی ها رو بزار کنار. واقعا به دنبال چی هستی؟ یا خیلی بیکاری یا دیدی کسی تحویلت نگرفته سوختی.
    خیلی سادس که بیای ای دی های جدید بسازی و به دیگران تهمت بزنی.
    از مدیران میخوان با ایشون اصلا بحث نکنن.
    با احترام
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

بگذریم.

به هم احترام بگذاریم

پیروز باشین
    سلام بر اقا مرتضي دوست عزيزم-بعضي دوستان كه از ابتداي تشكيل اين فروم با من اشنا هستند و دوست گلم اقامرتضي هم كه از نام واقعي و حضور من در كنفدراسيون صادرات كشور مطلع هستندوهم من و هم ايشون براي يكديگر احترام خاصي قايليم وامروز من رو به عنوان قاضي قرار دادند و جريان رو براي من بطور كامل توضيح دادند به نظرم مياد كه صرف نظر از تمامي اتفاقات افتاده بايد گفت هر دو طرفين گذشتشون رو زياد كنن و اتفاقاتي هم كه افتاده بايد به عنوان يك تجربه نگاه كرد-نميخوام بگم كه در اينجا كي مقصره خيلي هم ديگه مهم نيست ولي هميشه ميگن گذشت از بزرگان است-
    از همه دوستان هم ميخوام كه ديگه دنبال مقصر نباشن -چون اين موضوع هم دردي رو دوا نميكنه
    مدير هم ترتيبي براي ورودمشروط اين افراد طبق نظر اقا مرتضي در نظر بگيره كه فكر ميكنم اينطوري بهتره-به هر حال ما مسلمون هستيم و گذشت رو بايد از مولامون علي (ع) ياد بگيريم.
    Fobiran
    مهمان
    خوب خدا رو شکر داره ختم به خیر میشه.
    بنده هم از مدیران تقاضا دارم با توجه به تلاش های این دوستانمون، مجددا شاهد فعالیت این دوستان در انجمن باشیم.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بر اقا مرتضي دوست عزيزم-بعضي دوستان كه از ابتداي تشكيل اين فروم با من اشنا هستند و دوست گلم اقامرتضي هم كه از نام واقعي و حضور من در كنفدراسيون صادرات كشور مطلع هستندوهم من و هم ايشون براي يكديگر احترام خاصي قايليم وامروز من رو به عنوان قاضي قرار دادند و جريان رو براي من بطور كامل توضيح دادند به نظرم مياد كه صرف نظر از تمامي اتفاقات افتاده بايد گفت هر دو طرفين گذشتشون رو زياد كنن و اتفاقاتي هم كه افتاده بايد به عنوان يك تجربه نگاه كرد-نميخوام بگم كه در اينجا كي مقصره خيلي هم ديگه مهم نيست ولي هميشه ميگن گذشت از بزرگان است-
    از همه دوستان هم ميخوام كه ديگه دنبال مقصر نباشن -چون اين موضوع هم دردي رو دوا نميكنه
    مدير هم ترتيبي براي ورودمشروط اين افراد طبق نظر اقا مرتضي در نظر بگيره كه فكر ميكنم اينطوري بهتره-به هر حال ما مسلمون هستيم و گذشت رو بايد از مولامون علي (ع) ياد بگيريم.
    شما از بزرگان ما و این انجمن هستین حاجی. حرفتون حجتِ...
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من مخلصتم
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    درود
    ببخشید با توجه به اینکه دیدم نوشتید که در استفاده از این نرم افزار قدیمی هستید میخاستم بدونم چطور میشه درباره استفاده از این نرم افزار اطلاعات و مهارت کسب کرد؟سپاسگزارم

Sent from my LG-K520 using Tapatalk
صفحه 5 از 5 نخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)