ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: اعتراض

14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده جواد استوار این متن رو جهت روشن شدن دلیل اخراج اینجانب و جناب خشایار و روشدن بعضی از نیت ها یا به قولی رو شدن بعضی از دست ها برای تجاری که به سایت تاجربانک مراجعه میکنند میگذارم. البته اگه جناب بهزاد (البته آقا بهزاد تقریبا زرنگ وبه اصطلاح مرد روزهای طوفانی گروه مدیریتی سایت) به جای جواب مستقیم، به قول معروف"با دست پیش گرفتن" و فیلمنامه اعلام کردن متن زیر ضمن بی احترامی به بنده وجناب خشایار و شعور کاربران سایت اگه دوست داشتند به نتیجه گیری بنده جواب بدهند شاید با جواب شما نتایج پررنگتر یا کمرنگتر بشه!
    تقریبا یک ماه پیش بود که به آقای خشایار یه ایمیل زدم وگفتم که مواردی هست که نیاز به دقت و توجه داره به ایشون اعلام کردم احساس میکنم توی سایت داره یه سری اتفاقای جالب میفته. من الان برای اینکه بهتر مطلب رو متوجه بشید دقیقا متنی که برای خشایار گذاشتم رو برای شما هم اینجا آوردم:

جالبه که ما توی سایت چند گروه از افراد رو میبینیم.

گروه اول: مدیران سایت هستند که به ظاهر سود و منفعت مادی از کارشون نمی برند!!!
    گروه دوم: یه سری افراد هستند که بیشتر اومدن تو این سایت که تاجر شدن رو یاد بگیرند و اغلب مواقع سرمایه نقدی یا کالایی دارند که دوست دارند یکی در صادرات و وارداتش کمکشون بکنه
    گروه سومی هم هست که میبینیم افرادی هستند که تو سایتهیچگاه نظری مثل افرادی مثل بنده و جنابعالی برای راهنمایی کاربران نمیگذارند وفقط مشغول تبلیغ مستقیم فعالیت شرکت خودشون هستند و جالبه هروقت تاپیکی برای اینکارشون درست میکنند به طرز مشکوکی از تاپیکای تبلیغاتی که ما گهگاهی درست میکنیم جلوتره! و مشکل هم اینجاست که برای من چند بار پیش اومده که یه متن تبلیغاتی بذارمو ببینم که نیست! جدای از این موضوعات من دیدم که هر تاپیکی که آخرین سوال و جوابرو داشته باید بیاد تو صفحه اصلی و بالای تاپیکای دیگه، اما بعضی مواقع اینجورینیست!
    گروه چهارم: افرادی مثل بنده جنابعالی و بعضی دیگه ازکاربرای سایت هستند که فعالیت اصلیشون تجارت و صادرات و واردات بوده و هست که یهسری اطلاعات بازرگانی رو بین کاربران گروه دوم پخش میکنند.
    تا اینجای کار خیلی منو حساس نکرده اما بعد از بدبینی نسبت به اینکه شاید ارتباط معنا داری بین گروه اول و سوم باشه یه احتمالاتی در شرایط بدبینانه برام پیش آورده بود که با یه مثالب رای شما هم توضیح میدم:
    اول باید ببینیم چه اطلاعاتی تو این سایت رد و بدل میشه وارزش اونا چقدره. مثلا اینجوری حساب کن: شما که یه تاجر 40ساله چای با تجربه ای بیشتر از 20سال در این تجارت هستی با یه تاجر حرفه ای دیگه مثل خودت تو این سایت آشنا بشین و شروع به رد و بدل کردن اطلاعات بکنید. طبیعیه که ارزش این اطلاعات میتونه بیش از چندصد میلیون تومان باشه و خیلی متفاوته از اون اطلاعات تجاری اولیه و عمومی که هرکدوم از کاربران که تو گروه دوم قرار گرفتند از شما میخوان و شما هم خیلی راحت و با احترام دراختیارشون قرار میدید . برای اینجور ردوبدل شدن اطلاعات ما میبینیم که مدیرای سایت اومدن یه بخش دیگه به نام پیام های خصوصی تو سایت قراردادن و تا به حال من دیدم که تمام پیشنهادهای کاری تو این بخش بین کاربران ردوبدل شده که هرکدومش میتونه ارزش بالایی رو داشته باشه! مثلا زمانیکه شما به من گفتید دنبال مشتری برای فروش 3000تن چای هستی و من میخواستم شماره تلفن 8تا از تاجرای چای از هند رو بهت بدم و بجز اون میخواستم مشتریان خشکبار خودم تو عراق رو بهت بدم!!! از اونجا که این صحبتا تو قسمت پیام های خصوصی شروع شده بود، شما انتظارداشتید که من این لیست رو تو همین بخش بهتون تحویل بدم!!! ولی وقتی من این اطلاعاتو برات با ایمیل شخصی ارسال کردم، شما خیلی تعجب کردید که چرا من این اطلاعاتو با همون پیامای خصوصی نفرستادم!!!
    حالا حساب کن اگه کسی مرتب بیاد این موضوعاتو چک بکنه خیلی راحت میتونه بدون هیچ هزینه ای بعد از یه مدت بزرگترین و کاربردی ترین بانک اطلاعاتی رو از تجار محصولات مختلف که هر کدوم از ما با هزینه های زیاد بدست آوردیم داشته باشه .
    یعنی نظر من اینه که از 100درصد شما فقط 1درصد احتمال بده که یه نفر (و نه همه گروه مدیریت سایت) این هدفو داشته باشه و یا حتی بعدا این هدف روپیدا کنه که بخواد یه سرکی به این اطلاعات شخصی بکشه و از اونا به نفع خودش در تجارت استفاده کنه! مثلا اطلاعات و شماره تماس های مربوط به مشتریان چای رو تو پیغامای خصوصی که قرار بود بین ما ردو بدل بشه ببینه و بعدا بره و این اطلاعاتو به یه تاجر چای دیگه بفروشه و پورسانت عالی دریافت کنه!!! مگه هر روز ما شاهد تبلغات مختلف تو سایتای مختلف برای فروش اطلاعات تجارت با کشورهای مختلف و لیست برخی از تجار محصولات مختلف تو این کشورها نیستیم؟!!؟!
    وقتی بنده این مطالب رو به جناب خشایار گفتم ایشون درجواب با لحنی مسخره آمیز دقیقا جمله زیر رو گفتند:
    "ما جنبش 99درصدی هستیم و شما خیلی نسبت به اون یک درصد حساس نشو"

من که بیخیالی ایشونو دیدم گفتم حاضرم باهمدیگه شرط ببندیم که این محیط میتونه چقدر خطرناک باشه!!
    و یه رقم 1000000 تومانی رو برای نفر برنده مشخص کردم.هرچند جناب خشایار وقتی این حساسیت جدی منو متوجه شدند گفتند شرط بندی رو بیخیال و بیا برنامه ای برای آزمایش این موضوع بچینیم.
    برنامه به این شکل بود:
    ما در بخش پیغام های خصوصی شروع به گفتن جملات هجو کردیم همچنین در پایان هر متن دقیقا جمله زیر رو مینوشتیم:
    "هرچند میدونم ادمین و مدیرای دیگه سایت این متنو میخونن!!!اما برای اینکه .........نش کش بیاد ..............................."
    و جملاتی بسیار بیرحمانه تر و سنگینتر که اگه واقعا ما درست حدس زده بودیم و کسی از مدیرای سایت دنبال پیغامای خصوصی بین تجار بود واقعا ..........نش میسوخت و حتما اقدامی میکرد و اگرم که کسی دنبال استفاده از اطلاعاتی که بین دوتا تاجر شناخته شده ی سایت ردوبدل میشد نبود هیچ اتفاقی نمیافتاد! هدف ما دقیقا مشخص کردم این موضوع بود که آیا مدیران سایت دنبال ایجاد محیطی برای ردوبدل کردن اطلاعات بین افراد بودند یا اینکه در پس پرده، اطلاعات مذاکره بین تجار که میتونه بسیار گرانبهاباشه قرار بوده بوسیله این تیم مدیریتی ویا افرادی از این تیم دزدیده بشه!!!!!!!

و چیزی که ما دنبالش بودیم این بود که اگه کسی از مدیرای سایت به پیغام های خصوصی سرک میکشه با خوندن این جمله آخریه خونش به جوش بیاد وعکس العمل خودش که حتی میتونست اخراج از سایت باشه رو نشون بده! چون دسترسی به پیامای خصوصی برای هردو ما معنی خطر لو رفتن اطلاعات بازارهامون رو داشت که میدونید که باچه هزینه هایی این اطلاعات کسب شده و قیمت هرکودوم چقدر میتونه باشه!!!!

با حرکت بچه گانه ادمین در اعلام اخراج ما از سایت چیزی که به ما ثابت شد اینه که خوندن پیغام های خصوصی که بین دو تاجر رد و بدل میشه حتما میتونه برای مدیرای سایت سودی داشته باشه!!!!!! که شایدبشه گفت این سود همون سوء استفاده از اطلاعات و خرید و فروش احتمالیاین اطلاعات همون جوری که قبلا هم گفته بودم باشه!!!!

در پایان بازهم از مدیران سایتدعوت میکنم که گردن کلفتی و "سیاست بگذار زمان بگذره تا آبا از آسیاب بیفته" رو کنار بگذارند و به سوال (یا سوتی یا هرچی که خودشون اسمشو میگذارند) ایجاد شده جواب درست و قانع کننده بدهند.
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ضمنا جناب بهزاد شما سعی کن کمی محترمانه تر درباره دو تا تاجر که تا به حال شخصیت خودشونو تو جمع حفظ کردند، در یک محیط عمومی صحبت کن! سعی کن حداقل مثل بقیه شریکات یا ساکت باشی یا اگرم حرفی میزنی بدونی طرف مقابلت کی هست! درسته که شاید شیطون گول هرکسی بزنه و اون فرد احساس گردن کلفتی بهش دست بده ولی باید خونسردی خودشو حفظ کنه و اقدامی که باعث پشیمانی خودش و بقیه در جمع بشه انجام نده! پس لطفا مودب باش گل پسر!!!
    اینو گفتم چون اون حرف هایی که شما تو جمع گفته بودید "ناسزا گفتن ما به خواهر و مادر یه شخص خاص" خیلی زشت بود. لطفا ادب رو در محیط های عمومی سایت حفظ کنید!
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید

بازم به مرغ طوفان شب اعلام میکنم!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خدا به همه این دوستان عقل بده.
    این خاله زنک بازی ها رو بزارید کنار. شاید تو هر فرومی از این بحث ها دیده میشد ولی اصلا فکر نمیکردم در این فروم این بحث ها مطرح بشه.
    میشینید واسه خودتون داستان تعریف میکنید.
    من جواد استوار از خداوند برای شما آقا بهزاد گل (مرغ طوفان شب)طلب ادب و برای شرکای شما در این سایت (که در اینجا بهشون مدیران سایت گفته میشه) که تا الآن محکوم به سرقت اطلاعات تجار هستند طلب انسانیت دارم.
    میشنید واسه خودتون نقشه میکشید فکر میکنید سرهمه رو میتونید کلاه بذارید؟

آقا بهزاد بازم به شما به نمایندگی از مدیران سایت تاکید میکنم لطفا به جای گردن کلفتی اگه دفاعی از خودتون دارید اعلام کنید تا اگه درصدی هم احتمال داشته باشه برداشت ما اشتباه بوده باشه حقی از شما و دوستانتون به گردن ما نمونه!
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این دوستان میخواستن قوانین سایت رو رعایت کنن. الان هم بدون اونها هیچ مشکلی پیش نمیاد. هر کس تمایل داشت اینجا باشه هر کی هم که نخواست میتونه بره.

توهین اگر در پست های خصوصی هم رخ داده باشه کار درستی نیست و باید با هر کسی برخورد بشه.
    شما یک طرف قضیه رو میبینید و طبیعیه که یک طرفه به قاضی برید.

شرط اول در هر فضای مجازی اینه که به قوانین احترام گذاشته بشه، وگرنه پشت این چهره های مجازی، هر کسی میتونه راحت به هر کس دیگه تهمت بزنه و فحش و بد و بیراه بگه.
    البته من از ادمین خواستم که این تاپیک رو باز بزاره تا هر کس تمایل داشت بیاد نظرش رو اعلام کنه.

اگر یک شخصی بخواد خواهر و مادر یکی دیگه رو به ناسزا بگیره، هیچ جایی در این سایت نداره.
    لطفا به این بحث ها هم پایان بدید.
    اینجا فضایی بود که برای من به شخصه بسیار مفید بود. اطلاعات بسیاری رو از دوستان محترمی که فکرشون فقط افزایش اطلاعات و آگاهی و دانششون بود به دست آوردم. یک بار هم به مسایل حاشیه ای نپرداختن. این فضا 95 درصد یک فضای کاری هست. من موندم یه تاجر چقدر میتونه بیکار باشه که بیاد به دنبال مساحت ذوزنقه باشه و یا مسایلی از این قبیل. این چیزا چه سودی برای ایشان و یا سایر کاربران سایت. زمانی که تاپیکی کاملا بی مورد در تالار حمل و نقل ایجاد میشه و دوستان خودشون رعایت نمیکنن پس بهترین کار اینه که از این به بعد ایجاد تاپیک فقط و فقط با تایید مدیریت باشه.
    البته این یه مورد هست و کاربر گرامی به خودشون نگیرن.
    اگر به دنبال مسایل این چنینی هستید تالارهای دیگه ای هست.
    جناب حاجی من اگه میگم خاله زنک بازیه این بحث ها. واقعا همینطوره.
    جناب استوار اومده یه داستانی تعریف کرده که خداییش اگه بره رمان های جنایی بنویسه یه چی میشه واسه خودش. ادم از تعجب شاخ درمیاره.
    یعنی چی مدیر خارج نشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا اگر تلاش های بی مزد و منت اقا مرتضی نبود این سایت الان خوابیده بود.
    ناراحتی من از اینه که این دوستان فضا به جای اینکه به سمت یک فضای علمی و تجربی بره به سمت موارد بی مورد که هیچ دردی رو از کسی دوا نمیکنه رفته. دوستانی هم که اخراج شدن مسلم بدونید قوانین رو رعایت نکردن وگرنه هیچ ادمینی یوزر خودشو بی دلیل اخراج نمیکنه.
    الان هم باز میگن بزارید جو سایت به همون جو سابق برگرده انشالله افراد اخراج شده مجددا امکان فعالیت خودشون رو پیدا میکنن.
    از همه دوستان هم میخوام به این بحث ها پایان بدن
    با احترام
    بابا این چرت و پرتا چیه اینجا برای کاربرا سرودی؟ ما داریم میگیم چرا برای شما کسانی که این سایت رو راه انداختند، سر کردن تو مذاکره خصوصی دوتا تاجر و برداشتن اطلاعاتشون انقدر جذاب میتونه باشه که حاضر هستید تمام پبغام های خصوصی افراد رو بدون اعلام به خودشون بخونید! حالا شما اومدی اینجا داری میگی ما به خواهر و مادر کسی ناسزا گفتیم؟
    یا شدیدا در اشتباه هستی و یا شدیدا زبلی! آخه .......... تو که خودت نوشته های مارو دیدی چرا درست دقت نکردی (شایدم خودتو به اون راه میزنی! که این احتمالش بیشتره!) ما که هرجا تو پیغامای خصوصیمون با خشایار خواستیم به ادمین چیزی بگیم قبلش حتما جمله " میدونم که ادمین داره خودش این متنو میخونه ولی ...." رو گفتیم! حتی من تو مطالب هجو آخری یه چیز خیلی بامزه تر هم نسبت به ادمین گفتم که نمیشه اینجا گفت!
    میبینید که بدجوری بازی خوردید و کاری که نباید میشد دیگه شده! سری بعد حتما قبل از هر اقدامی یه کم سنجیده تر ..... مثلا اگه ادمین وقتی پیغامای خصوصی ما رو داشت میخوند دقت بیشتری میکرد متوجه میشد که این وسط یه چیزایی باهم هماهنگ نیست و احتمالا یکی میخواد ببازیش بده! اونوقت این رسوایی بزرگ براتون به بار نمیومد که مجبور بشید به دروغ بگید بهمون فحش خواهر و مادر دادند!
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط n.tavana85 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بنده جواد استوار این متن رو جهت روشن شدن دلیل اخراج اینجانب و جناب خشایار و روشدن بعضی از نیت ها یا به قولی رو شدن بعضی از دست ها برای تجاری که به سایت تاجربانک مراجعه میکنند میگذارم. البته اگه جناب بهزاد (البته آقا بهزاد تقریبا زرنگ وبه اصطلاح مرد روزهای طوفانی گروه مدیریتی سایت) به جای جواب مستقیم، به قول معروف"با دست پیش گرفتن" و فیلمنامه اعلام کردن متن زیر ضمن بی احترامی به بنده وجناب خشایار و شعور کاربران سایت اگه دوست داشتند به نتیجه گیری بنده جواب بدهند شاید با جواب شما نتایج پررنگتر یا کمرنگتر بشه!
    تقریبا یک ماه پیش بود که به آقای خشایار یه ایمیل زدم وگفتم که مواردی هست که نیاز به دقت و توجه داره به ایشون اعلام کردم احساس میکنم توی سایت داره یه سری اتفاقای جالب میفته. من الان برای اینکه بهتر مطلب رو متوجه بشید دقیقا متنی که برای خشایار گذاشتم رو برای شما هم اینجا آوردم:

جالبه که ما توی سایت چند گروه از افراد رو میبینیم.

گروه اول: مدیران سایت هستند که به ظاهر سود و منفعت مادی از کارشون نمی برند!!!
    گروه دوم: یه سری افراد هستند که بیشتر اومدن تو این سایت که تاجر شدن رو یاد بگیرند و اغلب مواقع سرمایه نقدی یا کالایی دارند که دوست دارند یکی در صادرات و وارداتش کمکشون بکنه
    گروه سومی هم هست که میبینیم افرادی هستند که تو سایتهیچگاه نظری مثل افرادی مثل بنده و جنابعالی برای راهنمایی کاربران نمیگذارند وفقط مشغول تبلیغ مستقیم فعالیت شرکت خودشون هستند و جالبه هروقت تاپیکی برای اینکارشون درست میکنند به طرز مشکوکی از تاپیکای تبلیغاتی که ما گهگاهی درست میکنیم جلوتره! و مشکل هم اینجاست که برای من چند بار پیش اومده که یه متن تبلیغاتی بذارمو ببینم که نیست! جدای از این موضوعات من دیدم که هر تاپیکی که آخرین سوال و جوابرو داشته باید بیاد تو صفحه اصلی و بالای تاپیکای دیگه، اما بعضی مواقع اینجورینیست!
    گروه چهارم: افرادی مثل بنده جنابعالی و بعضی دیگه ازکاربرای سایت هستند که فعالیت اصلیشون تجارت و صادرات و واردات بوده و هست که یهسری اطلاعات بازرگانی رو بین کاربران گروه دوم پخش میکنند.
    تا اینجای کار خیلی منو حساس نکرده اما بعد از بدبینی نسبت به اینکه شاید ارتباط معنا داری بین گروه اول و سوم باشه یه احتمالاتی در شرایط بدبینانه برام پیش آورده بود که با یه مثالب رای شما هم توضیح میدم:
    اول باید ببینیم چه اطلاعاتی تو این سایت رد و بدل میشه وارزش اونا چقدره. مثلا اینجوری حساب کن: شما که یه تاجر 40ساله چای با تجربه ای بیشتر از 20سال در این تجارت هستی با یه تاجر حرفه ای دیگه مثل خودت تو این سایت آشنا بشین و شروع به رد و بدل کردن اطلاعات بکنید. طبیعیه که ارزش این اطلاعات میتونه بیش از چندصد میلیون تومان باشه و خیلی متفاوته از اون اطلاعات تجاری اولیه و عمومی که هرکدوم از کاربران که تو گروه دوم قرار گرفتند از شما میخوان و شما هم خیلی راحت و با احترام دراختیارشون قرار میدید . برای اینجور ردوبدل شدن اطلاعات ما میبینیم که مدیرای سایت اومدن یه بخش دیگه به نام پیام های خصوصی تو سایت قراردادن و تا به حال من دیدم که تمام پیشنهادهای کاری تو این بخش بین کاربران ردوبدل شده که هرکدومش میتونه ارزش بالایی رو داشته باشه! مثلا زمانیکه شما به من گفتید دنبال مشتری برای فروش 3000تن چای هستی و من میخواستم شماره تلفن 8تا از تاجرای چای از هند رو بهت بدم و بجز اون میخواستم مشتریان خشکبار خودم تو عراق رو بهت بدم!!! از اونجا که این صحبتا تو قسمت پیام های خصوصی شروع شده بود، شما انتظارداشتید که من این لیست رو تو همین بخش بهتون تحویل بدم!!! ولی وقتی من این اطلاعاتو برات با ایمیل شخصی ارسال کردم، شما خیلی تعجب کردید که چرا من این اطلاعاتو با همون پیامای خصوصی نفرستادم!!!
    حالا حساب کن اگه کسی مرتب بیاد این موضوعاتو چک بکنه خیلی راحت میتونه بدون هیچ هزینه ای بعد از یه مدت بزرگترین و کاربردی ترین بانک اطلاعاتی رو از تجار محصولات مختلف که هر کدوم از ما با هزینه های زیاد بدست آوردیم داشته باشه .
    یعنی نظر من اینه که از 100درصد شما فقط 1درصد احتمال بده که یه نفر (و نه همه گروه مدیریت سایت) این هدفو داشته باشه و یا حتی بعدا این هدف روپیدا کنه که بخواد یه سرکی به این اطلاعات شخصی بکشه و از اونا به نفع خودش در تجارت استفاده کنه! مثلا اطلاعات و شماره تماس های مربوط به مشتریان چای رو تو پیغامای خصوصی که قرار بود بین ما ردو بدل بشه ببینه و بعدا بره و این اطلاعاتو به یه تاجر چای دیگه بفروشه و پورسانت عالی دریافت کنه!!! مگه هر روز ما شاهد تبلغات مختلف تو سایتای مختلف برای فروش اطلاعات تجارت با کشورهای مختلف و لیست برخی از تجار محصولات مختلف تو این کشورها نیستیم؟!!؟!
    وقتی بنده این مطالب رو به جناب خشایار گفتم ایشون درجواب با لحنی مسخره آمیز دقیقا جمله زیر رو گفتند:
    "ما جنبش 99درصدی هستیم و شما خیلی نسبت به اون یک درصد حساس نشو"

من که بیخیالی ایشونو دیدم گفتم حاضرم باهمدیگه شرط ببندیم که این محیط میتونه چقدر خطرناک باشه!!
    و یه رقم 1000000 تومانی رو برای نفر برنده مشخص کردم.هرچند جناب خشایار وقتی این حساسیت جدی منو متوجه شدند گفتند شرط بندی رو بیخیال و بیا برنامه ای برای آزمایش این موضوع بچینیم.
    برنامه به این شکل بود:
    ما در بخش پیغام های خصوصی شروع به گفتن جملات هجو کردیم همچنین در پایان هر متن دقیقا جمله زیر رو مینوشتیم:
    "هرچند میدونم ادمین و مدیرای دیگه سایت این متنو میخونن!!!اما برای اینکه .........نش کش بیاد ..............................."
    و جملاتی بسیار بیرحمانه تر و سنگینتر که اگه واقعا ما درست حدس زده بودیم و کسی از مدیرای سایت دنبال پیغامای خصوصی بین تجار بود واقعا ..........نش میسوخت و حتما اقدامی میکرد و اگرم که کسی دنبال استفاده از اطلاعاتی که بین دوتا تاجر شناخته شده ی سایت ردوبدل میشد نبود هیچ اتفاقی نمیافتاد! هدف ما دقیقا مشخص کردم این موضوع بود که آیا مدیران سایت دنبال ایجاد محیطی برای ردوبدل کردن اطلاعات بین افراد بودند یا اینکه در پس پرده، اطلاعات مذاکره بین تجار که میتونه بسیار گرانبهاباشه قرار بوده بوسیله این تیم مدیریتی ویا افرادی از این تیم دزدیده بشه!!!!!!!

و چیزی که ما دنبالش بودیم این بود که اگه کسی از مدیرای سایت به پیغام های خصوصی سرک میکشه با خوندن این جمله آخریه خونش به جوش بیاد وعکس العمل خودش که حتی میتونست اخراج از سایت باشه رو نشون بده! چون دسترسی به پیامای خصوصی برای هردو ما معنی خطر لو رفتن اطلاعات بازارهامون رو داشت که میدونید که باچه هزینه هایی این اطلاعات کسب شده و قیمت هرکودوم چقدر میتونه باشه!!!!

با حرکت بچه گانه ادمین در اعلام اخراج ما از سایت چیزی که به ما ثابت شد اینه که خوندن پیغام های خصوصی که بین دو تاجر رد و بدل میشه حتما میتونه برای مدیرای سایت سودی داشته باشه!!!!!! که شایدبشه گفت این سود همون سوء استفاده از اطلاعات و خرید و فروش احتمالیاین اطلاعات همون جوری که قبلا هم گفته بودم باشه!!!!

در پایان بازهم از مدیران سایتدعوت میکنم که گردن کلفتی و "سیاست بگذار زمان بگذره تا آبا از آسیاب بیفته" رو کنار بگذارند و به سوال (یا سوتی یا هرچی که خودشون اسمشو میگذارند) ایجاد شده جواب درست و قانع کننده بدهند.
    اقاي استوار و خشايار من هم بخاطر همين موضوع از شما دفاع ميكردم چون ميدونستم مدير توي پيام هاي خصوصي سرك ميكشه
    مدير هم كه نيومد پاسخگو باشه ايرادي هم نداره ما هم دراينجور مواقع از كانال هاي ديگه وارد عمل ميشيم
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Angry

آقا بهزاد من فکر کنم شما به واسطه تجارت های زیادی که انجام میدین علی الخصوص با تجار روس سری هم به آنتونی چه خوف زدید که در در تخیلات و حاشیه پردازی و داستان نویسی این تجربه گرانبها رو از روسها بیشتر از استوار استاد تر هستید چون لزومی نداشت که پای جناب مرتضی خان با معرفت و انسان وارسته رو بواسطه همکار بودن با شما به وسط بکشین چون منظور آقای استوار فکر کنم خوده شما بودین که عاشق روسیه هستین و عشق یقه گیری در ضمن ،لطفا در ابتدا ورود کاربران سایت در بخش قوانین سایت بنویسید من بهزاد گردن کلفت سایت هستم هرکی پیام خصوصی بذاره بامن طرفه هرکی میخواد بیاد هر کی میخاد هری هرکی هم میخواد ........................ این ادبیات ها منو یاد بعضی از افراد تو گمرک میندازه که در امورجابجا کردن بار تخصص دارن . بهزاد خان امیدوارم که از انتقادهای من ناراحت نشده باشید هرچند احساس میکنم که چهرتان بعد از خواندن این مطلب قرمز خواهد شد و دوباره شروع به دستور دادن ادمین ((((((آقا مدیر))) میکنید که این کار رو بکن واون کار رو بکن درضمن به جای محاسبه وقت تجار که چقدر بیکارن که سوال ریاضی طرح میکنن شما زیاد وقتتون رو برای خوندن وجواب دادن به سوالات ریاضی نگیرد که از روس ها جا نمونید
    خواهر گل شما روستایی
    ویرایش توسط n.roustaei303 : 04-03-2013 در ساعت 08:37
    217
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام متاسفم برای همتون ، خدا رو شکر خدا نشدید ، خانوم روستایی چرا بجایی اینکه اوضاع ارومتر کنم تنش ایجاد میکنی

این چه وضعیه توی این فروم همه به کار هم کار دارند .
    شرمنده ام که این فروم چنین کاربرهایی داره

و حالا داره مشخص میشه
    که چرا ادمین بیچاره خودشو کنار کشیده

عزیزان حقیقت همیشه اون چیزی نیست که ما می بینیم (خانوم روستایی شما که بلدی پشت سر پستم بگو ما هم پیغام خصوصی این بندگان خدا رو خوندیم و ادامونو دربیار )
    انقدر قضاوت تند و صریح نکنید

اگر مشکلی هست بین خودشونه و باهم حل میکنند
    بجای اینکه اتیش بیار معرکه بشید کمک کنید موضوع حل بشه

نه اینکه بگین این اینو گفته و اون اونو گفته
    ماشااله

اینجا همه برا خودشون کاراگاهن
    خوشحالم که اینجا کاربرهایی رو که فکر میکردم کارشون درسته رو شناختم که چه جور ادمهایی هستند
    حرف نزده رو همیشه میشه زد

پس انقدر به هم بی احترامی نکنید بی احترامی به بقیه یعنی بی احترامی به خودتون
    حالا هر چقدر میخواین بزنین توی سر کله هم و تهمت و ناروا بگین والسلام
    ویرایش توسط پسر شجاع : 04-03-2013 در ساعت 10:55
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط پسر شجاع [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام متاسفم برای همتون ، خدا رو شکر خدا نشدید ، خانوم روستایی چرا بجایی اینکه اوضاع ارومتر کنم تنش ایجاد میکنی

این چه وضعیه توی این فروم همه به کار هم کار دارند .
    شرمنده ام که این فروم چنین کاربرهایی داره

و حالا داره مشخص میشه
    که چرا ادمین بیچاره خودشو کنار کشیده

عزیزان حقیقت همیشه اون چیزی نیست که ما می بینیم (خانوم روستایی شما که بلدی پشت سر پستم بگو ما هم پیغام خصوصی این بندگان خدا رو خوندیم و ادامونو دربیار )
    انقدر قضاوت تند و صریح نکنید

اگر مشکلی هست بین خودشونه و باهم حل میکنند
    بجای اینکه اتیش بیار معرکه بشید کمک کنید موضوع حل بشه

نه اینکه بگین این اینو گفته و اون اونو گفته
    ماشااله

اینجا همه برا خودشون کاراگاهن
    خوشحالم که اینجا کاربرهایی رو که فکر میکردم کارشون درسته رو شناختم که چه جور ادمهایی هستند
    حرف نزده رو همیشه میشه زد

پس انقدر به هم بی احترامی نکنید بی احترامی به بقیه یعنی بی احترامی به خودتون
    حالا هر چقدر میخواین بزنین توی سر کله هم و تهمت و ناروا بگین والسلام
    بازم که ما داریم فرافکنی میبینیم!!! جناب پسر شجاع ما داریم میگیم یکی جواب ما رو بده که چرا اطلاعات مذاکره خصوصی تجار دزدیده میشه!!! شما شرمنده باش از این بابت! واقعا که خیلی دارین با تجربه عمل میکنید!
    222
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بعد از مدتها دوباره وارد این سایت شدم، و اولین مطلب داغ که انگار خیلی مشتری داره رو خوندم. حالم یه جورایی بد شد. چقدر همه به هم تهمت زدن، و چقدر با ادبیات خوب و مادبانه !!!!! واقعا فکر کنم اگه کمی فضا بازتر بود کار به فحش و فحش کاری هم میکشید.
    نه کارِ ادمین رو تایید میکنم در مورد خوندن پیامهای خصوصی
    نه کار دوستانی که اینجا تهمتهای سنگینی به همدیگه زدن
    نه کار این آقایی که فکر کنم از همون کاربرهای اخراج شده هستند و با آی دی جدیدی اومدن بنام جواد استوار، ماشالا همه رو از لب تیغ گذروندین جناب استوار
    سجاد
    مهمان
    سلام به همه دوستان و همکاران عزیز

تا به حال مطلبی در این تاپیک و بحث اخراج 3 همکار از فروم ننوشتم تا مثل بقیه دچار پیش داوری نشم . باید عرض کنم که هر فرومی قسمت فیلترینگ کلمات داره تا به ادمین در مدیریت فروم کمک کنه. در قسمت فیلترینگ یک سری کلماتی که هیچ ارتباطی به مباحث سایت نداره و سایت رو به حاشیه می بره و یا یک سری الفاظ رکیک در نظر گرفته میشه و در صورت استفاده کاربران از این الفاظ و کلمات در کامنت ها و پیغام ها ، کامنت نوشته شده به ادمین گزارش می شود تا ادمین بتواند در مورد آن کامنت ویرایش و یا حذف و یا .... را اعمال کند.

همکاران ما متاسفانه برای چندمین بار از این الفاظ استفاده کرده اند و بر اساس قوانین سایت مبنی بر استفاده الفاظ رکیک و ... ادمین هم صلاح دیده تا این دوستان برای مدتی از سایت اخراج شوند.

لطفا بحث خواندن پیغام های خصوصی و .... رو وسط نکشین و اخراج این دوستان برای جلوگیری از به حاشیه رفتن سایت و احتمالا برخوردهای قضایی و فیلترینگ با فروم هستش.

در پایان از دوستان تقاضا می کنم که برای حفظ فضای علمی فروم و ادامه روند عادیش از پیش داوری و ادامه این بحث خودداری کنند.

کاشکی اینقدر که این موضوع مهم بود کمی مشارکت در فروم هم مهم بود
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)