ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50

موضوع: اعتراض

4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    من تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خدا به همه این دوستان عقل بده.
    این خاله زنک بازی ها رو بزارید کنار. شاید تو هر فرومی از این بحث ها دیده میشد ولی اصلا فکر نمیکردم در این فروم این بحث ها مطرح بشه.
    میشینید واسه خودتون داستان تعریف میکنید.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خدا به همه این دوستان عقل بده.
    این خاله زنک بازی ها رو بزارید کنار. شاید تو هر فرومی از این بحث ها دیده میشد ولی اصلا فکر نمیکردم در این فروم این بحث ها مطرح بشه.
    میشینید واسه خودتون داستان تعریف میکنید.
    من هم توي هيچ فرومي نديدم كه مديراش انقدر خاله زنك و بيكار باشن كه بشينن پيام خصوصي افراد را بخونن
    در جواب بايد گفت كه خدا به همه ي عقلي بده
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    این دوستان میخواستن قوانین سایت رو رعایت کنن. الان هم بدون اونها هیچ مشکلی پیش نمیاد. هر کس تمایل داشت اینجا باشه هر کی هم که نخواست میتونه بره.

توهین اگر در پست های خصوصی هم رخ داده باشه کار درستی نیست و باید با هر کسی برخورد بشه.
    شما یک طرف قضیه رو میبینید و طبیعیه که یک طرفه به قاضی برید.

شرط اول در هر فضای مجازی اینه که به قوانین احترام گذاشته بشه، وگرنه پشت این چهره های مجازی، هر کسی میتونه راحت به هر کس دیگه تهمت بزنه و فحش و بد و بیراه بگه.
    البته من از ادمین خواستم که این تاپیک رو باز بزاره تا هر کس تمایل داشت بیاد نظرش رو اعلام کنه.

اگر یک شخصی بخواد خواهر و مادر یکی دیگه رو به ناسزا بگیره، هیچ جایی در این سایت نداره.
    لطفا به این بحث ها هم پایان بدید.
    اینجا فضایی بود که برای من به شخصه بسیار مفید بود. اطلاعات بسیاری رو از دوستان محترمی که فکرشون فقط افزایش اطلاعات و آگاهی و دانششون بود به دست آوردم. یک بار هم به مسایل حاشیه ای نپرداختن. این فضا 95 درصد یک فضای کاری هست. من موندم یه تاجر چقدر میتونه بیکار باشه که بیاد به دنبال مساحت ذوزنقه باشه و یا مسایلی از این قبیل. این چیزا چه سودی برای ایشان و یا سایر کاربران سایت. زمانی که تاپیکی کاملا بی مورد در تالار حمل و نقل ایجاد میشه و دوستان خودشون رعایت نمیکنن پس بهترین کار اینه که از این به بعد ایجاد تاپیک فقط و فقط با تایید مدیریت باشه.
    البته این یه مورد هست و کاربر گرامی به خودشون نگیرن.
    اگر به دنبال مسایل این چنینی هستید تالارهای دیگه ای هست.
    جناب حاجی من اگه میگم خاله زنک بازیه این بحث ها. واقعا همینطوره.
    جناب استوار اومده یه داستانی تعریف کرده که خداییش اگه بره رمان های جنایی بنویسه یه چی میشه واسه خودش. ادم از تعجب شاخ درمیاره.
    یعنی چی مدیر خارج نشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا اگر تلاش های بی مزد و منت اقا مرتضی نبود این سایت الان خوابیده بود.
    ناراحتی من از اینه که این دوستان فضا به جای اینکه به سمت یک فضای علمی و تجربی بره به سمت موارد بی مورد که هیچ دردی رو از کسی دوا نمیکنه رفته. دوستانی هم که اخراج شدن مسلم بدونید قوانین رو رعایت نکردن وگرنه هیچ ادمینی یوزر خودشو بی دلیل اخراج نمیکنه.
    الان هم باز میگن بزارید جو سایت به همون جو سابق برگرده انشالله افراد اخراج شده مجددا امکان فعالیت خودشون رو پیدا میکنن.
    از همه دوستان هم میخوام به این بحث ها پایان بدن
    با احترام
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اقا بهزاد اينكه گفتي فحش و بد و بيراه -ما كه چيزي از اين افراد در اشكار نديديم-اگر در پيام خصوصي اين افراد چنين چيزي مشاهده شده هيچكس حق تجسس در پيام خصوصي ديگران رو نداره و پيام خصوصي جزو حريم شخصي هست-اين موضوع هم نشان دهنده بي تجربگي ادمين هست-بر فرض كه مساحت ذوزنقه پرسيده شده باشه يعني اين علت اخراج اون كاربر هست؟؟؟؟؟يعني بخاطر همچين مساله پيش پا افتاده اي يك نفر اخراج ميشه-من كه فكر نميكنم-اين كاربران به من گفتند در پيام خصوصي ما مطالبي نوشتيم و بخاطر اين مساله ما رو اخراج كردند پس قيافه حق به جانب نگيريد -من هم يك طرفه به قاضي نرفتم و همه چيز رو ميدونم-من كاري به دوستم اقا مرتضي ندارم ايشون هم دارن در اين فروم زحمت كشيدن ولي شما اقا بهزاد با گردن كلفتي جلو همه بياستيد و همه رو محكوم كنيد وبگيد فقط من درست ميگم و به بحث پايان بديد-اين كه نشد منطق-
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    اقای حاجی شما که همه چیز رو میدونید، پس دیگه بحثی نمیمونه.
    اگر شما واقعا همه چیز رو میدونید پس باید به ادمین حق بدید.
    گردن من از مو هم باریک تره. بحث گردن کلفتی نیست. در هر فرومی این اتفاقات رخ میداد ادمین فکر نمیکنم تصمیم دیگری میگرفت.

باز هم میگم اجازه بدید اندکی زمان بگذره ایشالله همه چیز حل میشه.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ما هم صبر ميكنيم تا نتيجه
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مشخصه جناب بهزاد داره مظلوم نمایی میکنه. ولی آقا بهزاد خیلی دقت کن از حرف هایی که میزنید! طرفهای مقابل شما یکیشون کارخونه دار و تاجر چای هست و یکی دیگه شونم یه تاجر باسواد هست که نظرات جفتشونم برای همه کاربران سایت همیشه واضح و محترمانه و از اون مهمتر خیلی پخته بوده! و طبیعتا دوتا تاجر پخته در این سطح هیچوقت دست به حرکات ناشیانه نمیزنند و هر گامشون همیشه با سیاست هست! ولی با گردن کلفتی و این که اجازه ندید اونا این امکان که بتونن جواب حرفای حق یا نا حق شما رو بدن احترام خودتون رو زیر سوال نبرید! جملات تند شما که همراه با یه گردن کلفتی بچه گانه بود نشان از دستپاچگی شما در پاسخگویی به شبهات داره!
    اوژن
    مهمان
    می شه یک نفر از آقایون توضیح بده داستان چی بوده؟این شرلوک هلمز بازی، واقعا کاربران را به سایت و همدیگر بی اعتماد می کنه.چون این فروم یک فروم کاری هست و کاربران ممکنه در دنیای واقعی هم بخوان با هم کار بکنند ،این مسائل واقعا ایجاد بی اعتمادی می کنه.از جناب ادمین،آقا بهزاد،جناب حاجی و دوستانی که مطلع هستند تقاضا می کنم مطلب را روشن کنند.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    ببینید به نظر من به جای اینکه هر کسی یکی دیگه رو متهم کنه و دو دستگی ایجاد بشه و هر کسی یه موضع بگیره بیایم صبورانه منتظر توضیح ادمین باشیم و هیچ قضاوتی نکنیم.
    ما همه اومدیم اینجا که از تجربیات هم استفاده کنیم ولی اینجا تبدیل شده به یک میدون جنگ که به جای خویشتن داری همه به هم تهمت بزنن............
    خواهشن تموم کنید این بحثا رو...
    موفق باشید
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام حاجی

با عرض شرمندگی

شنیدم بهزاد گفته فحش خواهر و مادر تو سایت به کسی دادیم من خدا رو شاهد میگیرم اصلا فحش ندادم به کسی بعد این آفا که میگه اصلا من نبودم چه جوری فهمید که من فحش دادم پس بهزاد هم پیام خصوصی رو میخونه

متني كه بالا نوشتم ايميلي هست كه خشايار برام فرستاده
    گفتم دوستان هم بدونن
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)