ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: اعتراض

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    بچها یه ذره آرومتر.....
    بذارین ببینیم چی شده چرا اینقدر عجله میکنید؟
    اصلا چرا میگید اخراج شدن؟
    شاید ادمین هنوز این تاپیک رو ندیده بذارید ببینیم چی میگن اون موقع ادامه بدیم.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من خودم ديدم ادمين توي چت باكس گفت اين كاربران اخراج شدن-ضمنا شما روي نام كاربري خشايار كليك كن توي صفحشون نوشته شده كه اخراج شدن
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مگه میشه؟
    شاید مولتی اکانت کردند
    عجیبه
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    آره دیدم اخراج شدن
    تا فردا صبر کنیم ببینیم چی میشه و ادمین چه توضیحی داره...
    69
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هنوز منتظر پاسخ ادمین هستیم
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    طبق ايميلي كه خشايار بهم فرستاده گفته كه مدير سايت وارد پيام هاي خصوصي شده وطبق اون خشايار و بقيه رو اخراج كرده-دوستان مطلع باشن
    ضمنا خشايار از همه تشكر كرد بخاطر نظراتشون
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منم منتظره نظره ادمین هستم.
    چون تا به امروز در هیچ فرومی یک همچین حرکت تندی از ادمین ندیدم.
    شاید هم دلیلی داشته باشه که بهتره ادمین توضیح بدهد.
    jalal13
    مهمان
    سلام
    adminکه جواب نمیده!!!
    حداقل از آقا مرتضی که همیشه به دوستان کمک کردند و مدیر ارشد هم هستند می خواهیم در صورت امکان به این سوال دوستان جواب بدند که چرا این دوستان بسیار فعال از سایت اخراج شدند؟؟؟!!!!!
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید

جواب جالب و گیج کننده آقای استوار به تصمیم مدیران سایت مبنی بر اخراج ایشان و جناب خشایار و خلیج!

من بالاخره تونستم با آقای استوار تماس بگیرم و موضوع رو بهشون بگم. (چون ایشون شرکت نیستند و با توجه به اینکه شرکای عراقیشون تشریف آورده بودند ایران و برنامه خرید سنگ داشتند، برای جلوگیری از برخورد با تعطیلات عید نوروز برنامه فشرده ای داشتند و چند روزه دائم در حال سفر هستند.) وقتی به ایشون موضوع اخراج از سایت رو گفتم خندیدن و گفتن :
    "بالاخره تجربه ما تو تجارت جواب داد و من و خشایار سیاستمون و زرنگیمون رو کامل به اون به اصطلاح مدیرای سایت که خیلی فکر میکنند زرنگ هستند نشون دادیم!!! این وسط ادمین و بقیه مدیرای سایت بدجور بازی خوردند که مطمئنم بعدا که دلیلشو واضحتر بگم حسابی شاخشون درمیاد و متوجه میشن از خودشون زرنگتر خیلی زیاده!!!"

بعد از شنیدن این جمله منم شکه شدم و اصلا نفهمیدم منظور آقای استوار از یه سری جملات مثل //سیاست و زرنگیمون رو به مدیرای سایت نشون دادیم// ، //مدیرای سایت بدجوری بازی خوردند// و ... چیه!
    وقتی مجدد پرسیدم که لطفا واضحتر توضیح بدید که من هیچی نفهمیدم، مجددا با خنده گفتند:
    "الان بهتره من چیزی نگم. چون با توجه به اینکه شما گفتید این تصمیم باعث حساسیت کاربران سایت شده، مطمئنم اگه براتون توضیح بدم، میرید همین امشب تو سایت اعلام میکنید و از امشب تا فردا صبح شاید بخشی از بازی لو بره. چون نحوه حضور مدیرای سایت طوریه که یکیشون که توی چین هست (با توجه به تفاوت ساعت حدود 4ساعت با ایران) صبح زود قبل از همه کاربران وارد سایت میشه و حرکات ساعات پایانی شب گذشته رو چک میکنه و طبیعتا با دیدن خیلی توضیحات........ قبل از اینکه کسی از کاربران سایت متوجه موضوع بشن متنو سانسور میکنه و واضحه که با توجه به اینکه اولین کاربرای سایت تقریبا ساعت 10 صبح وارد سایت میشن تا اون موقع یه سناریو برای پوشش موضوع طراحی میشه."

راستشو بخواید تا اینجای جریان رو منم نفهمیدم که منظور آقای استوار چیه! فقط با توجه به شناختی که از آقای استوار دارم چیزی که درک کردم اینه که موضوع خیلی پیچیده ای بین آقایان استوار و خشایار و خانم خلیج از یه طرف و مدیرای سایت از طرف دیگه بوده! چون آقای استوار روی جمله "بازی خوردن مدیرای سایت" و "اونا بدجور بازی خوردن" خیلی تاکید داشتند! ضمنا وقتی ازشون پرسیدم آیاجریان سیاسی بوده؟ خندیدند و گفتند "اصلا این وسط سیاست چی میخواد؟ اصلا این موضوعاتی که من گفتم کدومش ارتباطی به سیاست داشت؟؟؟؟؟"

نکته آخرهم اینکه ایشون گفتند احتمالا فردا تقریبا ساعت 11:30 صبح کل مطلب روشن بشه!

خواهش میکنم اگه کسی از کاربرای سایت چیزی از این گفته ها درک کرده یا فهمیده برای بقیه هم توضیح بده تا بقیه هم متوجه بشن موضوع چیه!

1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بله خانم روستايي-مدير سايت گاف بزرگي داده كه الان جمع و جور كردنش براي خودش و مديراي به اصطلاح زرنگش سخت شده
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)