ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    تناژ پایین منظورتون نامفهوم 20 تن 20تن می دهد؟
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تناژ پایین (22تن)هم کار می کنی؟
    316
    کاربر فعال
    بله لطف کنید سوال کنید بار تحویل تهران هزینش کیلوئی چند میفته و شرط خریدمون هم روئیت بار و سپس میریم پای قرارداد و بعد از اون انبار بلوکه میشه شما سعی کن از مدارک گمرکی بار مطمئن بشی میشه بفرمائید واسط نفر چندم هستید آیا امکانش وجود داره ما را مستقیم به فروشنده اصلی ارتباط بدید.
    316
    کاربر فعال
    چنانچه بار موجود بود و مدارکم خود شما مشاهده کردی لطف کنید به این شماره ها پیغام بده چون من کمتر به این تاپیک سر میزنم فقط یه لطفی کن ما با فروشنده مستقیم رو در رو بشیم و الکی اذییت نشیم چون به دلیل اینکه الان برنجم مافیائی شده کمتر پیش میاد کسی دستش به برنج های تناژ بالا برسه.
    316
    کاربر فعال
    همراه بنده:09194082671
    09125287438
    naseer2263@yahoo.com
    jalal13
    مهمان
    سلام دوستان کسی برنج خاطره نداره اگر هست حداقل و حداکثر تناژ قابل خرید و قیمت هم بدید.
    با تشکر
    djmahdi
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kishe Mehr [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یکی از دوستان برنج هندی توی بندرعباس تحویل میده کیلویی حدود 3000 تومن. هر کدوم از دوستان خواستند تا بهشون اطلاعات بیشتر بدم و وصلشون کنم بهشون. حدود 250000 تن هست که میشه در تناژهای پائین هم ارائه کرد...
    سلام
    میخواستم بدونم 300 تن میدن یا تناژ بالا؟
    69
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز..

با این دوستم صحبت کردم گفتند فقط در تناژهای 50000 تن هست. با ارز دولتی و معاف از مالیات هستش که مجوز قانونی داره
    برای رؤیت جنس میشه توی دفتر تهران مشاهده کنید. اگر مورد پسند واقع شد قرارداد بسته میشه و 40 روز بعد توی بندر تحویل داده میشه

البته این امکان هم هستش که وارد کشور نشه و از اونجا به یک کشور دیگه ری اکسپورت کرد و هزینه هایی که توی بندر میشه رو از قیمت جنس کم کرد که این هزینه ها چیزی در حدود 200 تومن هستش

ارسال به تهران و شهرهای دیگه هم انجام میشه ولی خب هر هزینه ای داشته باشه روی جنس کشیده میشه
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kishe Mehr [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان عزیز..

با این دوستم صحبت کردم گفتند فقط در تناژهای 50000 تن هست. با ارز دولتی و معاف از مالیات هستش که مجوز قانونی داره
    برای رؤیت جنس میشه توی دفتر تهران مشاهده کنید. اگر مورد پسند واقع شد قرارداد بسته میشه و 40 روز بعد توی بندر تحویل داده میشه

البته این امکان هم هستش که وارد کشور نشه و از اونجا به یک کشور دیگه ری اکسپورت کرد و هزینه هایی که توی بندر میشه رو از قیمت جنس کم کرد که این هزینه ها چیزی در حدود 200 تومن هستش

ارسال به تهران و شهرهای دیگه هم انجام میشه ولی خب هر هزینه ای داشته باشه روی جنس کشیده میشه
    سلام
    این 40 روز رو که میگه یه کم بوی کلاه برداری میا یا اینکه میگه می فرستم یه کشور دیگه هزینه اش کم میشه من حدود یکماه تهران می رفتم ازاین دفتر به اون دفتر همه واسطه بودند وجنسی هم وجود نداشته می خواستم مردم رو تلکه کنند
    خلاصه برنج هندی در ایران ماجراش زیاد
    بعد هم اگر بارز دولتی است که به کل غیر قانونی جابه جای آن وباید خود شرکت صنایع ومعادن وتجارت یعنی خود دولت یکی رو مسئول خرید می کند وخودشون قانونی با قیمت ارز دولتی به مردم می دهند
    دوستان در امر خرید برنج هندی بسیار بسیا مراقب باشند
    چون صدرصد 100% تعزیرات حکومتی وبعدش هم میان میگن ما فقط به صورت تناژ بالا خرید وفروش می کنیم وحساب یا پول میلیاردی تقاضا می کنند
    بعد نکته جالب اینجاست که وقتی می گویید اسکن مدارک گمرگی و برگ سبز رو ایمیل یا فکس کن می گوین کلاه برادری می شود درصورتی که خودشان کلاه بردارند و با یه برگ سبز اسکن شده یا فکس شده که به صورت سیاه وسفید می افتد نمی شود کلاه برداری کرد مراقب حقه هایشان باشید هرکس که گفت من برنج هندی دارم اول برگ سبز وفیش های ترخیص باز ارز گمرگ را تقاضا کنید بعد بروید برای معامله
    در هر صورت سرتونو درد نیارم برنج ارگوئه من خودم دارم اگر کسی خواست درب انبارش تحویل می دهم
    کیسه 10 کیلویی هر کیلو 2850 تومن
    کیسه 50 کیلوی هر کیلو 2750 تومن
    همراه من
    989178110564+
    989388964536+
    مهندس زارعی هستم بچه شیراز
    مدیریت شرکت حبوبا ت چشمه رعنا
    لوبیا چیتی و قرمز وچای سبز موجود است
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام دوستان عزیز..

سلام
    این 40 روز رو که میگه یه کم بوی کلاه برداری میا یا اینکه میگه می فرستم یه کشور دیگه هزینه اش کم میشه من حدود یکماه تهران می رفتم ازاین دفتر به اون دفتر همه واسطه بودند وجنسی هم وجود نداشته می خواستم مردم رو تلکه کنند
    خلاصه برنج هندی در ایران ماجراش زیاد
    بعد هم اگر با ارز دولتی است که به کل غیر قانونی جابه جای آن وباید خود شرکت صنایع ومعادن وتجارت یعنی خود دولت یکی رو مسئول خرید می کند وخودشون قانونی با قیمت ارز دولتی به مردم می دهند
    دوستان در امر خرید برنج هندی بسیار بسیار مراقب باشند
    چون صدرصد 100% تعزیرات حکومتی وبعدش هم میان میگن ما فقط به صورت تناژ بالا خرید وفروش می کنیم وحساب یا پول میلیاردی تقاضا می کنند
    بعد نکته جالب اینجاست که وقتی می گویید اسکن مدارک گمرگی و برگ سبز رو ایمیل یا فکس کن می گوین کلاه برادری می شود درصورتی که خودشان کلاه بردارند و با یه برگ سبز اسکن شده یا فکس شده که به صورت سیاه وسفید می افتد نمی شود کلاه برداری کرد مراقب حقه هایشان باشید هرکس که گفت من برنج هندی دارم اول برگ سبز وفیش های ترخیص باز ارز گمرگ را تقاضا کنید بعد بروید برای معامله
    در هر صورت سرتونو درد نیارم برنج ارگوئه من خودم دارم اگر کسی خواست درب انبارش تحویل می دهم
    حداقل تناژ فروش4تن حداکثر هرچه قدر توان خرید مشتری باشد
    درضمن برنج مال خودم نیست ومال همکارم هست ودر امر فروش کمکش می کنم جنس هم اصفهان است
    کیسه 10 کیلویی هر کیلو 2850 تومن
    کیسه 50 کیلوی هر کیلو 2750 تومن
    همراه من
    989178110564+
    989388964536+
    مهندس زارعی هستم بچه شیراز
    مدیریت شرکت حبوبا ت چشمه رعنا
    لوبیا چیتی و قرمز وچای سبز موجود است

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)