ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    56
    در انتظار تایید ایمیل

شراکت در تجارت! بلی یا خیر؟! مسئله این است!

سلام خدمت دوستان تاجر بانکی!

راستش با یه بنده خدای همشهری (شیرازی ) اشنا شدم، که میگن میخوام به روسیه مواد غذایی صادر کنم. اقلام صادراتیش هم خشکبار و چای و گردو و رب گوچه و کنستانتره میوه و از این جور اقلام هستش!
    ایشون میگن دارم دنبال شریک سرمایه گذار میگردم که هم کارخانه سورتینگ وبسته بندی مواد غذایی راه بندازم و هم اینکه این اقلام رو صادر بکنم. که البته در مرحله ی اول فعلا میخوام روی صادرات کار بکم و بعدا روی کارخونه اقدام بکنم. مقدار سرمایه ای هم که میخوام از 200 میلیون تا 2 میلیارد تومنه ( فکر میکنم اینطور که گفت حداقلش 200 میلیونه! ) . گفتم در قبلا سرمایه ی ما چی بهمون ضمانت میدی؟ گفت کارت بازرگانی که اینجا هست و اینجا منو می شناسن و چک و سفته و همچنین اگه بخواهید اسناد ملک و زمین و... رو می تونم در رهن شما قرار بدم.
    از سود کار و نحوه ی مشارکت که پرسیدم، گفتن سودش نصف نصف هست. و هر مرحله ی صادرات هم حدود 2 ماه ( حالا ده روز کم و زیاد ) طول میکشه

حالا سوال من اینه که ایا با این اقا شراکت بکنم؟ نکنم؟ با چه شرایطی شریک بشم؟ البته چون در این زمینه کم تجربه و یا بهتره بگم بی تجربه هستم از خواستم نظرات شما دوستان عزیز رو جویا بشم...

با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان تاجر بانکی. ارادتمند شما مجتبی!
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    مجتبی جان من قبلا هم تو تاجر بانک مطلبی رو نوشتم و اگه خونده باشی هم به طنز نوشتم هم نقل قول اگر اون مطالب رو بخونی حتما دستت میاد اگر هم که اظهار نظر صریح از من میخوای اونم بعد بهت خواهم گفت
    56
    در انتظار تایید ایمیل
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مجتبی جان من قبلا هم تو تاجر بانک مطلبی رو نوشتم و اگه خونده باشی هم به طنز نوشتم هم نقل قول اگر اون مطالب رو بخونی حتما دستت میاد اگر هم که اظهار نظر صریح از من میخوای اونم بعد بهت خواهم گفت
    ممنون خشایار جان. خب قبل از هر کاری باید همه ی جوانب رو سنجید . البته تنها هدفم کسب تجربه از شما دوستان عزیز هستش...
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    آخه برادر من این آقا که دنبال شریک میگرده همه جور ضمانت به تو میده چرا با دارا بودن ملک با این پشتوانه ملک خاشو در گروه بانک نمیذاره و با بانک شریک نمیکنه
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    کارت بازرگانی هم شد ضمانت یا چک و سفته تو بازار ایران یک ريال این نشان حاکم بزرگ احترام بگذارید
    56
    در انتظار تایید ایمیل
    تشکر خشایار شاه گل. راستش هدف من از گذاشتن این تاپیگ همین بود که از شما دوستان عزیز راهنمائی بطلبم. اتفاقا سوال خودمم بود که مگه بانک به صادر کننده ها تسهیلات پرداخت نمی کنه؟ یا از جای دیگه ای نمی تونه استقراض کنه؟ اونم با این سودی که میگه! البته ایشون گفتن که مرحله ی اول محموله رو دارم می فرستم! ولی مرسی از راهنمائی تون
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آخه برادر من این آقا که دنبال شریک میگرده همه جور ضمانت به تو میده چرا با دارا بودن ملک با این پشتوانه ملک خاشو در گروه بانک نمیذاره و با بانک شریک نمیکنه
    سلام
    شاید اینجا سوال مرتبط نباشه ها ولی مدتی هست می خواهم یه وام بگیرم از بانک به صورتی که خانه را هم بزارم در رهن بانک به عنوان ضمانت ! به نظر شما با چه عنوانی وام بگیرم که سود بانکی و شرایط پرداختش مناسب تر باشه و اصلا از چه راهی باید برم جلو ؟
    بانک می گه باید حساب جاری که پیش ما داری گردش داشته باشه و گواهی کسب بیاری و ....
    راهی مناسب سراغ دارید ؟
    با تشکر فراوان
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قبل از همه توضیحات یه سوال اساسی: بچه شیرازم مگه باید کار کنه!!!!!
    موشی جون اگه یه اشتباه تو زندگیت بکنی شراکت با یه آدمه که انقدر خودشو زرنگ حساب بکنه که درجواب سوالات درباره ضمانت بگه کارت بازرگانیم!!!! حرفش خیلی مسخره هست!!!
    من سه سال کارم مشاوره های اقتصادی و بازرگانی و کسب و کار بود و به اقتضای کارم بایستی سر توی کسب و کارهای زیادی میکردم که خیلی هاشونم شراکتی بود. به جای اینکه 200 میلیون پول بدی تا تو یه تجارت شریک بشی، حداکثر 5میلیون خرج کن خودت یه تجارت با کلاس و امن رو یاد بگیر و با 195میلیون دیگه تجارت کن. ببخشید برای شما و خوانندگان دیگه تاپیک سوء تفاهم پیش نیاد من نمیگم پولتو بده به یکی مثل من تا یادت بدم! منظورم اینه که اگه شما بخوای دانش و تجربه شروع یک تجارت رو کسب کنی با یه هزینه 5تومنی میتونی مطالعه اولیه و بازار سنجی اولیه رو داشته باشی و با بقیه پولت سرمایه گذاری اصل کار رو انجام بدی. مثلا همین سنجش بازار روسیه و اسیای میانه و قفقاز هزینه زیادی نداره خودت میتونی استارتشو با پولی که داری بزنی!!! مشکل شما و بقیه جوونای دیگه اینه که حاضرین 200 میلیون رو تو یه شراکت که مثل قمار هست از دست بدید ولی حتی 200هزار تومن هم خرج مطالعه یه کسب و کار که میتونه همون کسب و کاری باشه که میخواید 200 میلیون توش پول بذارید، نکنید!!!
    البته خودت میدونی که بچه شیراز نباید کار کنه ............ باید عضلات تحتانی رو گ.......د بگیره و ریلکس!

ببخش موشی جون اگه تند و سنگین برات نوشتم ولی بعضی از حرفها رو که به دوستت میزنی که به زندگی و آیندش ربط داره باید بهش تند و سنگین بگی!!! تو هم دوست خوب من هستی و احساس میکنم به دوستم تذکر دادم!!!
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    سلام
    این تاپیک رو من امروز دیدم. از اونجا که تجربه کار با روس ها رو دارم باید خدمتتون عرض کنم که این ایده ای که ایشون مطرح کردن یه مقدار خام هستش.
    ببینید فرمودید که دستگاه سورتینگ میخواهید بگیرید. الان قیمت یک دستگاه سورتینگ میوه جات حداقل 250 میلیون تومنه.
    حالا شما فکر میکنی میوه تره بار چقدر سود داره مگه؟ شما برای اینکه این پولت برگرده حداقل باید 50 تا ماشین بزنی بره تا اصل پولت برگرده.
    دوما الان سورتینگ کسی نمیکنه. یه سر بزن آستارا ببین چقدر انبار کنار جاده زدن با چهار تا چوب و یه مشما و 50 تا کارگر که ریختن توشون دارن میوه (خیار، پرتقال، کیوی، نارنگی، سبزیجات، کلم و هویج) سورت میکنن بسته بندی میکنن میفرستن روسیه.
    چرا؟ چون سرمایه گذاری در این زمینه با توجه به فصلی بودن میوه جات توجیح نداره. همه از کارگرهای فصلی برای سورتینگ استفاده میکنن و اگه شما بخوای دستگاه بخری عملا برات بلا استفادس.
    بنابراین من اصلا به شما توصیه نمیکنم دستگاه سورتینگ بخری.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    رب گوجه و کنسانتره میوه خیلی طرفدار داره اونجا، چای خوب نیست، گردو هم به درد نمیخوره چون گردوی ایرونی گرچه بهترین گردوی دنیاست اما گرونه و صادراتش صرف نمیکنه. کشمش و پسته و خرما توی خشکبار بیش از همه میره اونجا. تو میوه ها کیوی پرتقال، نارنگی و توی سیفیجات کلم رتبه اول رو در صادرات به روسیه داره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)