ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 20 از 30 نخست ... 101819202122 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 298
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    اخه شما خودتون گفتين تو كامنتتون( اگه ما این جوری می کنیم به دلیل بازی هایی هست که تو این مدت تجربه کردیم...صحت خریدار مهم هست برای ما) و (اين نشانه ترسيدن از بازي خوردن و دور خوزدن هستش ) اما من دوست دارم بشناسمتون هم خودتون رو هم شركتتون رو و كارهاتو ميخوام بدونم چي هستش و در چه سطحي كار ميكنيد يه ادرس دادن و تلفن دادن و مشخصات دادن كه ديگه اين حرفا رو نداره داداش من انشالا 100تا معامله كره جنوبي انجام بدي اما من ازتون 2تا سوال كردم شما اونا رو جواب بدين يكي مشخصاتتون و ادرس و تلفن خودتونو شركتتونو و يا دفتر كاريتونو تو تهران يكي هم اين شرايط شركت نفت براي فروش محصولات نفتي رو كجا نوشته؟؟؟ اين كه ديگه ناراحت شدن نداره .من دوست دارم باهاتون بيشتر اشنا بشم لطفن بدون اينكه به حاشيه بپردازيد جواب منو بديد ممنون ميشم
    ویرایش توسط binalood2 : 07-05-2014 در ساعت 15:48
    227
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط NikApan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نمی دونم چرا انقدر راحت درباره نوع کار شرکت نفت نظر میدید...اینی که شما میگید شرکت نفت خودش اعلام میکنه مربوط به شرکت های بزرگ دنیا هست که خود وزارت با اون ها تماس برقرار میکنه در غیر این صورت شرکت نفت بدون درخواست رسمی هیچ اطلاعاتی به کسی که بگه مشتری دارم و بدون درخواست و اسم خریدار قیمت و آنالیز بخواد نمیده...این رو از نزدیک بودم میدونم
    کسی این جا زور نمیکنه بیایید با روش ما کار کنید...ما روشمون از روی وزارت هست چون معامله حبوبات نمی کنیم...هر کسی آزاده با روش خودش کار کنه و نباید بدون شناخت شروع به توهین کنه
    من یه بار دیگه روش کار رو میگم:

1. معتبر بودن خریدار
    2. درخواست رسمی : درخواست رو واسطه درجه اول میتونه تو جلسه اول شخصا به فروشنده بده نیازی نیست به واسطه دیگه ای بده
    3. برگزاری جلسه با حضور خریدار یا نماینده رسمیش...در صورت وجود شرایط میتونه دومین جلسه باشه

متاسفانه اسم این سایت با نوع کاربردش تفاوت زیادی داره
    سلام
    حدود یکی دو ماه پیش، یه درخواست خرید گازوئیل روس برای کشور غنا داشتیم ( منبع خریدار موثق بود و یک شرکت فنلادی)
    با شرکتی در ارتباط بودم که ازشون خواستم روند کار برای گازوئیل D2 ایران را توضیح دهند .
    گفتند باید درخواست رسمی به اسم شرکت نفت ایران بدین تا بتونیم استعلام قیمت بگیریم و اگر مورد تایید بود قراردادنهایی در شرکت نفت ایران بسته شود یعنی چیزی که آقای NikApan میگن.
    در رابطه با گازوئیل روس هم گفتند میتونیم از طریق شرکت نفت ایران بگیریم و به خریدار تحویل دهیم و ما فقط بروکری خودمون رو میگیریم!
    اما متاسفانه چندین درخواست ارسال کردیم و هیچ کدام مورد تایید شرکت زیرمجموعه قرار نگرفت و در نهایت به نتیجه ای نرسیدیم.
    اگر در مورد نحوه درخواست اطلاعی دارید لطفا توضیحاتی بفرمایید، در درخواست باید اسم شرکت زیرمجموعه را بعنوان نماینده خریدار معرفی گردد یا .... ؟
    با تشکر فراوان
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط NikApan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سطح تو در حد 1000 تن گازوئیل در سال به افغانستان بیشتر نیست...کلا تو عمرت یه واسطه تو کوچتون پیدا کردی فکر می کنی تاجر فراورده های نفت هستی
    ناراحت نشو...مشکل اول تو تهرانی بودن من هستش...مشکل دوم هم دسترسی نداشتنت به سطح بالاتر این تجارت هست
    ما بخیل نیستیم به 1000 تن در سالت برس و دلالی بازی های کوچیک و غیر حرفه ای...برو خوش باش کشف کردی من کی هستم...برو وزارت خبر رو بده
    خنده دار کارات...نه اسم خریدار نه درخواست نه جلسه هم قیمت باشه هم آنالیز هم سهم بچه محلتون و دوست دوران دبستان...برای کارهای بزرگ ساخته نشدی وقت ما رو هم نگیر به تجارت خودت برس
    اولا تو نه شما ادب داشته باش آقای نسبتا محترم
    شما اول برو یاد بگیر چطوری صحبت کنی بعد بیا تو محیط های عمومی مطرح کن.
    دوما شما مشخصه وضعیتت چطوریه اومدی اینجا تلککه و دودره بازی .حالا نمی تونی دارن می زنن تو پرت داری می زنی جاده خاکی .
    ربطی به تهران و جای دیگه نداره .این همه آدم اینجا دارن توضیح می دن شما نمی فهمی مشکلت جای دیگست
    از همه این ها گذشته شما اگر خیلی بزرگ بودی نمی یومدی اینجا دنبال خریدار بگردی .برو با همونایی که هندونه می دن زیر بغلت می گن دلال سوختی خوش باش .
    بچه محل های ما گنده تر از تو رو هم آدم حساب نمی کنن .
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ا1- این حرف ایشون راسته که شرکت نفت درخواست رسمی میخاد بعد بی سی ال میخاد بعد اگر تایید کرد جلسه حضوری.
    2 - اگر کسی خریدار واقعی برای گازوییل و هیدرو کربن داره که میخاد از شرکت نفت بخره و امکان ارایه سابقه مالی - سابقه کاری و شرکتی به شرکت نفت رو داره و امکان بار زدن از پالایشگاه برایش فراهم هست . ما میتونیم کارهاشو براش انجام بدیم. حداقل تناژ 15000 تن. فروش نقدی. معامله وتسویه با شرکت نفت. خریدار باید صلاحیت و تایید شرکت نفت رو بدست بیاره. ما فقط کارهای اداریش رو براش انجام میدیم و اگر معامله شد حق کارگزاری میگیریم .

3- گازوییل روسیه هم میشه جور کرد اگر خریدار واقعی باشه و دست اول ، البته نه از طریق شرکت نفت.

4 - فروشنده عراقی ما که آنالیز گازوییلش هم گذاشتم ، ادعا میکنه که آنالیزی که بعضی ها میدن و میگن ما اینو میدیم ، راست نیست . چون گازوییل عراق رو پالایشگاههاای خصوصی میزنن و اونجا در انالیزشون سولفور و اینا نیست و دانسیته روهم تو یک رنجی میشه مشخص کرد نه اینکه دقیقا عددی رو داد. چون اون پالایشگاهها این امکاناتش روندارن.
    در ضمن افغانی ها با مزه کردن و... خرید میکنن. محض اطلاع دوستانی که اصرار داشتن آنالیز دقیق بزارم.
    حرف شما درسته .نه تنها برای شرکت نفت که برای هر شرکت تامین کننده دیگه ای باید درخواست رسمی داده باشه .شرکت نفت قوانین خودش رو و مشخص هست . اما این آقا که خودش داره می گه ما شرکت نفت نیستیم و خصوصی هستیم ، ۴ تا دلال دور هم جمع شدن . پس نباید خودشون رو بچسبونن به شرکت نفت بگن ما مثل اون ها عمل می کنیم .
    شرکت این ذلال ها که از زیر مجموعه سوخت و انرژی آستان قدس بزرگتر و با برش بیشتر که نیست .شما یا هر کدام از دوستان بیان با هم می ریم پیش مدیر کلش اول همه شرایط رو می شینه بهت توضیح می ده .قیمت می ده بعد اگر خواستی می ری جلو.
    این بابا فکر می نه بقیه هم مثل دار و دسته خودش هستن .
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اخه شما خودتون گفتين تو كامنتتون( اگه ما این جوری می کنیم به دلیل بازی هایی هست که تو این مدت تجربه کردیم...صحت خریدار مهم هست برای ما) و (اين نشانه ترسيدن از بازي خوردن و دور خوزدن هستش ) اما من دوست دارم بشناسمتون هم خودتون رو هم شركتتون رو و كارهاتو ميخوام بدونم چي هستش و در چه سطحي كار ميكنيد يه ادرس دادن و تلفن دادن و مشخصات دادن كه ديگه اين حرفا رو نداره داداش من انشالا 100تا معامله كره جنوبي انجام بدي اما من ازتون 2تا سوال كردم شما اونا رو جواب بدين يكي مشخصاتتون و ادرس و تلفن خودتونو شركتتونو و يا دفتر كاريتونو تو تهران يكي هم اين شرايط شركت نفت براي فروش محصولات نفتي رو كجا نوشته؟؟؟ اين كه ديگه ناراحت شدن نداره .من دوست دارم باهاتون بيشتر اشنا بشم لطفن بدون اينكه به حاشيه بپردازيد جواب منو بديد ممنون ميشم
    آقای مقدم اینها ۴ تا دلال دور هم جمع شدن .اگر آدرس و شرکت درست و درمون داشتم که همون اول می یومد شرایط رو اعلام می کرد. من هم همکون اول همین رو پرسیدم گفتم شرایط رو اعلام کن اومده بد و بیراه می گه .
    این بره یاد بگیره گازوئیل رو چجوری می نویسن بعد بیاد بگه ما هم هستیم
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تجارتی که کسایی مثل این آقا می یان توش عرض اندام می کنن رو باید درش رو گل گرفت .
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سطح تو در حد 1000 تن گازوئیل در سال به افغانستان بیشتر نیست...کلا تو عمرت یه واسطه تو کوچتون پیدا کردی فکر می کنی تاجر فراورده های نفت هستی
    ناراحت نشو...مشکل اول تو تهرانی بودن من هستش...مشکل دوم هم دسترسی نداشتنت به سطح بالاتر این تجارت هست
    ما بخیل نیستیم به 1000 تن در سالت برس و دلالی بازی های کوچیک و غیر حرفه ای...برو خوش باش کشف کردی من کی هستم...برو وزارت خبر رو بده
    خنده دار کارات...نه اسم خریدار نه درخواست نه جلسه هم قیمت باشه هم آنالیز هم سهم بچه محلتون و دوست دوران دبستان...برای کارهای بزرگ ساخته نشدی وقت ما رو هم نگیر به تجارت خودت برس
    اخه برادر من چرا با بي منطقي جواب ميدي
    تجارت چه ربطي به تهراني بودن يا مشهدي بودن يا ترك بودن داره اخه؟ اين چه منطقي كه شما داري؟
    اين حرفت خيلي خنده دار بود ديگه
    47
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    حدود یکی دو ماه پیش، یه درخواست خرید گازوئیل روس برای کشور غنا داشتیم ( منبع خریدار موثق بود و یک شرکت فنلادی)
    با شرکتی در ارتباط بودم که ازشون خواستم روند کار برای گازوئیل D2 ایران را توضیح دهند .
    گفتند باید درخواست رسمی به اسم شرکت نفت ایران بدین تا بتونیم استعلام قیمت بگیریم و اگر مورد تایید بود قراردادنهایی در شرکت نفت ایران بسته شود یعنی چیزی که آقای NikApan میگن.
    در رابطه با گازوئیل روس هم گفتند میتونیم از طریق شرکت نفت ایران بگیریم و به خریدار تحویل دهیم و ما فقط بروکری خودمون رو میگیریم!
    اما متاسفانه چندین درخواست ارسال کردیم و هیچ کدام مورد تایید شرکت زیرمجموعه قرار نگرفت و در نهایت به نتیجه ای نرسیدیم.
    اگر در مورد نحوه درخواست اطلاعی دارید لطفا توضیحاتی بفرمایید، در درخواست باید اسم شرکت زیرمجموعه را بعنوان نماینده خریدار معرفی گردد یا .... ؟
    با تشکر فراوان
    اگه این شرکت زیر مجموعه میخواد که وزارت اون رو به رسمیت بشناسه و مذاکرات رو با اون ها پیگیری کنه باید شرکت اصلی در برگه ای زمیمه اون ها رو به عنوان نماینده رسمیش معرفی کنه در غیر این صورت این شرکت زیرمجموعه بروکر به حساب میاد و وزارت به راحتی اعتماد نمیکنه و درخواست رد میشه
    معرفی کردن نماینده باید از طرف خود خریدار اصلی انجام بشه و تا مدرک وجود نداشته باشه وزارت قبول نخواهد کرد
    اگه درخواست از طرف غنا باشه و از طریق شرکت فلاندی فرستاده بشه باید از این شرکت بخواید که برگه معرفی نمایندگیش رو از غنا بگیره و زمیمه درخواست کنه...
    یکی از دلایل رد شدن این درخواست ها اعتماد نکردن به رابطه میان بروکر و خریدار از طرف وزارت و به اصطلاح مشخص نبودن طرف حساب هست
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    با تشکر فراوان

- اگر کسی خریدار واقعی برای گازوییل و هیدرو کربن داره که میخاد از شرکت نفت بخره و امکان ارایه سابقه مالی - سابقه کاری و شرکتی به شرکت نفت رو داره و امکان بار زدن از پالایشگاه برایش فراهم هست . ما میتونیم کارهاشو براش انجام بدیم.
    حداقل تناژ 15000 تن. فروش نقدی. معامله وتسویه با شرکت نفت. خریدار باید صلاحیت و تایید شرکت نفت رو بدست بیاره. ما فقط کارهای اداریش رو براش انجام میدیم و اگر معامله شد حق کارگزاری میگیریم .

- گازوییل روسیه هم میشه جور کرد اگر خریدار واقعی باشه و دست اول ، البته نه از طریق شرکت نفت.

269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    ...

من اينجا اسم مشتريام كه براي قرارداد خريد گازوييل دارم رو ميگم و اگه موردي هم هماهنگ شد اين دوستان ميان

1: اقاي سلطاني و اقاي محمدي براي مرز ميل 78
    2: اقاي مير و اقاي محمدي براي مرز ميلك
    3: اقاي علوي وكيل التجار سركنسولگري افغانستان در مشهد براي هر 3مرز موجود
    هر كدوم از دوستان كه دسته اول گازوييل يا هيدروكربن داشتن من در خدمتشونم پيش يكي از اين 3تا مشتريم ميبرمشون
    اگه خواستن هم مستقيم شماره تلفن ميدم بهشون كه خودشون برن و مستقيم بهشون بار بدن و يا اينكه ادرس شركتتونو بدين هماهنگ ميكنم بيان دفترتون (البته بجز اقاي علوي كه معمولن جلسات رو توي سركنسولگري ميزارن )البته بعد مطمئن شدن از قيمت و دسته اول بودن . و البته خودم هم توانش رو دارم كه قرارداد ببندم و ضرر و زيان هم بزارم چون از مشتريام مطمئن هستم و هم اينكه بجز حمل و نقل و ترانزيت سوخت بقيه موارد صادرات و پالايش و ذخيره سازي سوخت در اساسنامه شركتم ذكر شده و مشكل هم ندارم براي اين كار)

هيچ ترسي هم ندارم چون دور نميخورم و از خريد مشتريام مطمئن هستم

هركسي توانش رو داشت بسم ال.....

- فروشنده عراقی ما که آنالیز گازوییلش هم گذاشتم ، ادعا میکنه که آنالیزی که بعضی ها میدن و میگن ما اینو میدیم ، راست نیست . چون گازوییل عراق رو پالایشگاهها ی خصوصی میزنن و اونجا در انالیزشون سولفور و اینا نیست و دانسیته روهم تو یک رنجی میشه مشخص کرد نه اینکه دقیقا عددی رو داد. چون اون پالایشگاهها این امکاناتش روندارن. در ضمن افغانی ها میان با مزه کردن و ... گازوئیل رو امتحان میکنن و مهم نمونه است .

آها ، قرار بود قیمت بدم: تو مرز میل 78، $880 بخاطر روی گل دوستان.

صفحه 20 از 30 نخست ... 101819202122 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)