ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Exclamation صادرات اتانول 96% ، اتیلیک ، و متیلیک ( نحوه صادرات الکل صنعتی و طبی )

با سلـامـ و عرض ادبــ به دوستان گرامی و گرانقدر
    صادقی هستم و در صنعت پخش الکل طبی و صنعتی فعال هستم
    چند وقتی هست مشتاق شدم الکل به کشور های دیگه صادر کنم ( اونم دلیلش اینه دوستانه دیگه ای با من تماس میگیرن و تهیه میکنن برای صادرات ) خوب من هم دوست دارم اگر بتونم و از عهده من خارج نباشه در این حوزه فعالیت کنم
    خوشحال میشم ببینم کسی از دوستان در ضیمنه محصولات پزشکی فعالیت میکند یا خیر ؟!
    به جز الکل محصول دیگه ای میتونم عرضه بکنم البسه یکبار مصرف پزشکی هست

ممنون میشم کمی راهنمایی کنید چطور محصول به کشور عراق عرضه بکنم

با تشکر
    ارادتمند
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام جناب صادقی
    اتفاقا حوزه ای که شما انتخاب کردید یکی از بهترین بخش های کالایی است که می توان از ایران به کشورهای همسایه صادر کرد.
    من اینجا درمورد چند مورد از سوالات شما جداگانه توضیح میدم.
    اتفاقا چندی پیش منم داشتم بر روی صادرات الکل از ایران به کشورهای همسایه مطالعه میکردم چون اطلاعات شرکت های خریدار الکل رو تو کشورهایی مثل امارات، کویت، قطر، عمان،عراق و روسیه و دیگر کشورهای آسیای میانه مثل قزاقستان و ... رو داشتم. خصوصا مشتریان اماراتی تاکید زیادی برای خرید الکل از ایران داشتند. اما شخصی به من گفت که صادرات این محصول در انحصار یه گروه از بچه خوبا (که اسمشو اینجا نمیشه آورد) هست و به شما مجوز داده نمیشه ولی ما که باور نکردیم و ادامه تحقیقاتو پیش بردیم. بعدا مشخص شد که مجلس تصویب کرده که صادرات موارد کالایی که احتمال داره خارجی ها ازش آب شنگولی درست کنند ممنوع است. اتفاقا همین الان هرچی تو سایت سازمان توسعه تجارت دنبال اون مورد که کاملا این موضوع رو توضیح داده بود گشتم که برات بفرستم پیدا نکردم اما تا یک ماه پیش رو سایت بود. اما من نمیدونم دقیقا این الکل های شما هم جزو اون گروه هستند یا نه. ان شالله که نباشه!
    اما در مورد البسه یکبار مصرف بیمارستانی شک به دلت راه نده که اتفاقا همین کشورهای همسایه بهترین مشتریانت هستند. حتی اگه دوست داشته باشی میتونیم با هم همکاری داشته باشیم. ضمنا تقریبا سه ماهه من دارم روی بازار و بازاریابی سرنگ و نیدل و تیغ جراحی(فکر کنم شما میگید نایف)تو کشورهای اطراف خودمون مطالعه میکنم کشورهای خریدار و از اون مهمتر شرکت های واردکننده و توزیع کننده لوازم پزشکی رو هم تو این کشورها مشخص کردم که میمونه فقط مذاکره های نهایی و تخصصی با اونها. چیزی هم که ما مطمئن هستیم دقیقا اینه که شرکت هایی که از ما سرنگ و نیدل بخرند حتما کالاهایی مثل البسه یکبار مصرف هم نیاز دارند.

درباره عراق هم خدمتت عرض کنم ما اونجا دفتر داریم و از همه مهمتر اینکه شرکای عراقیمون ارتباطات قوی و مناسبی در بخش دولتی عراق دارند و این ارتباطات در عقد قراردادهای قبلی ما بسیار تاثیرگذار بوده و طبیعتا میتونه در انعقاد قراردادهای حوزه بهداشت و درمان هم تاثیر گذار باشه.

درپایان برای شما، کادر شرکت دیاکو و همه جوونای سربلند و پرتلاش ایران زمین آرزوی توفیق روزافزون دارم.
    44
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام

من به این دو قلم اتیل الکل در صورتیکه از ملاس نیشکر تهیه شده باشد و بی بو باشد نیاز دارم

1. Ethyl Alcohol ENA min 96.4%
    2. Ethyl Alcohol 99.8% min.

250Litres new blue hdpe drums. 80drums x 250Litres = 20,000Litres per 20'container.

kaveh.ac@gmail.com

لطفا قیمت درب کارخانه را به ایمیل ارسال کنید
    با تشکر

2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام جناب صادقی
    اتفاقا حوزه ای که شما انتخاب کردید یکی از بهترین بخش های کالایی است که می توان از ایران به کشورهای همسایه صادر کرد.
    من اینجا درمورد چند مورد از سوالات شما جداگانه توضیح میدم.
    اتفاقا چندی پیش منم داشتم بر روی صادرات الکل از ایران به کشورهای همسایه مطالعه میکردم چون اطلاعات شرکت های خریدار الکل رو تو کشورهایی مثل امارات، کویت، قطر، عمان،عراق و روسیه و دیگر کشورهای آسیای میانه مثل قزاقستان و ... رو داشتم. خصوصا مشتریان اماراتی تاکید زیادی برای خرید الکل از ایران داشتند. اما شخصی به من گفت که صادرات این محصول در انحصار یه گروه از بچه خوبا (که اسمشو اینجا نمیشه آورد) هست و به شما مجوز داده نمیشه ولی ما که باور نکردیم و ادامه تحقیقاتو پیش بردیم. بعدا مشخص شد که مجلس تصویب کرده که صادرات موارد کالایی که احتمال داره خارجی ها ازش آب شنگولی درست کنند ممنوع است. اتفاقا همین الان هرچی تو سایت سازمان توسعه تجارت دنبال اون مورد که کاملا این موضوع رو توضیح داده بود گشتم که برات بفرستم پیدا نکردم اما تا یک ماه پیش رو سایت بود. اما من نمیدونم دقیقا این الکل های شما هم جزو اون گروه هستند یا نه. ان شالله که نباشه!
    اما در مورد البسه یکبار مصرف بیمارستانی شک به دلت راه نده که اتفاقا همین کشورهای همسایه بهترین مشتریانت هستند. حتی اگه دوست داشته باشی میتونیم با هم همکاری داشته باشیم. ضمنا تقریبا سه ماهه من دارم روی بازار و بازاریابی سرنگ و نیدل و تیغ جراحی(فکر کنم شما میگید نایف)تو کشورهای اطراف خودمون مطالعه میکنم کشورهای خریدار و از اون مهمتر شرکت های واردکننده و توزیع کننده لوازم پزشکی رو هم تو این کشورها مشخص کردم که میمونه فقط مذاکره های نهایی و تخصصی با اونها. چیزی هم که ما مطمئن هستیم دقیقا اینه که شرکت هایی که از ما سرنگ و نیدل بخرند حتما کالاهایی مثل البسه یکبار مصرف هم نیاز دارند.

درباره عراق هم خدمتت عرض کنم ما اونجا دفتر داریم و از همه مهمتر اینکه شرکای عراقیمون ارتباطات قوی و مناسبی در بخش دولتی عراق دارند و این ارتباطات در عقد قراردادهای قبلی ما بسیار تاثیرگذار بوده و طبیعتا میتونه در انعقاد قراردادهای حوزه بهداشت و درمان هم تاثیر گذار باشه.

درپایان برای شما، کادر شرکت دیاکو و همه جوونای سربلند و پرتلاش ایران زمین آرزوی توفیق روزافزون دارم.
    با سلام خدمت شما دوست گرامی
    والــا دوستان دیگه ای هستند که دارن صادرات الکل انجام میدن و میدونم به گروهـ خاصی وابسته نیست
    بابت موضوعی که فرمودین جهت موضوع خوراکی .... من اون لینکی که شما میفرمایید و مطالعه کردم و چون این الکل حاوی بتریک ( تلخ کننده ) هست و خود شرکت تولید کننده مجوز فروش و تولید از وزارت بهداشت داره مشکلی جهت صادرات نیست >>>> البته صادرات تا اونجایی که من اطلاع دارم به صورت فله اجازه نمیدن و باید حتما در شیشه های 1 لیتری یا 2.5 لیتری کهربایی باشه که اصلا بابت این موضوع من محدودیت کالا ندارم
    چند وقت پیش یه بنده خدایی الکل خرید فرستاد روسیه ، گرجستان هم من با فروختم ولی اینکه خودم مستقیم این کارو بکنم خیر ... !!!

الکل هایی هم که میتونم تهیه و عرضه بکنم >>>> اتانول 96% ، الکل اتیلیک ( همون اتانول یا طبی هست چون برای شرب استفاده نشه بهش رنگ اضافه میشه که در خلوص متفاوت عرضه میشه >>>> 96% ، 90% و 70% داره ، و الکل متلیک یا متانول ( که توی همه سوپر مارکت ها پیدا میشه ) الکل سمی هست و جهت آتشزایی و ضد عفونی و پاک کردن سطوح استفاده میشه ..... البته یک سری الکل های دیگه هم میتونم عرضه کنم به نام اسپری الکل و محصولات ضد عفونی پایه الکلی

**
    بابت البسه یکبار مصرف هم میتونم با قیمت مناسب با گراماژ 35 و 50 گرمی تهیه و عرضه کنم و بازم محدودیت بابت این موضوع نیست

بابت محصولات تزریقی >>>> سرنگ 2،2.5،5 هم با چند تا تولید کننده مطرح دارم همکاری میکنم البته بعد از عید فقط تمرکز خودمو روی یکی از اونا میذارم اگر بتونم در این ضمینه هم میتونم همکاری داشته باشم باهاتون
    ولی بقیه محصولات تزریقی ست سرم ، میکروست و ست خون و آنژیوکت و غیره ... ( یورین بگ و غیره ) چون محصول وارداتی هست نمیدونم فایده داره صادرات مجدد یا خیر !!!

البته این دسته تولیدات ایرانی هم داره که باید بابت این موضوع اطلاعات قیمتی بدست بیارم

من برای شما هم آرزوی سلامتی دارم و موفقیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parstrade [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام

من به این دو قلم اتیل الکل در صورتیکه از ملاس نیشکر تهیه شده باشد و بی بو باشد نیاز دارم

1. Ethyl Alcohol ENA min 96.4%
    2. Ethyl Alcohol 99.8% min.

250Litres new blue hdpe drums. 80drums x 250Litres = 20,000Litres per 20'container.

kaveh.ac@gmail.com

لطفا قیمت درب کارخانه را به ایمیل ارسال کنید
    با تشکر

با سلام
    دوست عزیز شما الکل مطلق به صورت فله نیاز دارید .... مجوز خرید دارید ؟! اگر مجوز خرید داشته باشید فروش به شما بلامانع هست و خوشحال میشیم با شما همکاری داشته باشیم
    الکل 96% قابلیت عرضه الکل نور زکریا رازی ، جهان طب الکل اراک ، و کیمیا الکل را دارم
    خودم به شخصه رازی و ترجیح میدم به علت قیمت پایین تر ( هر سه مدل الکلی که به شما معرفی کردم از ملاس چغندر قند هست و بی بو )
    به صورت فله و شیشه های یک لیتری کهربایی تحویل میدم
    اگر نیاز دارید مشخصات خاصی داشته باشه الکل شما میتونید اعلام فرمایید تا بیشتر راهنمایی کنم

Site: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    E-mail: Vhd.sadeghi@gmail.com
    Mob : 9194501457
    Tell & Fax : 08112651640

ارادتمند شما
    وحید صادقی
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    مرسی از اطلاعاتتون شاید ما در آینده نزدیک مشتریتون بشیم.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

همكاري

سلام
    دوست عزيز اگر بخواهيد مي توانيم با هم شروع كنيم و كمك كنم تا خودتان صادر كنيد بشرطي كه جنس به ما هم بدهيد نه اينكه كارتان راه افتاد علي علي...
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر خواستيد تماس بگيريد
    nebeshteh@gmail.com
    09127823409

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)