ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در مورد گیاهان دارویی خیلی مطلب ( به صورت تئوری ) جمع کردم ، با دو سه نفر هم مشورت کردم ، اطلاعات گرفتم ، ولی بهم گفتن فعلا اصن اقدام نکن ، تا دو سه ماه دیگه صبر کن
    ویرایش توسط azam_sh : 14-04-2013 در ساعت 00:33
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در مورد آرام آرام وارد شدن ، شکی نیست که درست میفرمایید ، نمیشه بی گدار به آب زد ، ایشالا شما هم موفق باشید
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    در مورد گیاهان دارویی فکر کنم ایده ای خیلی خوبی هست ولی من فقط یه نکته اضافه کنم اگر تو این راه بخوای با هرکشوری ارتباط برقرار کنی باید بصورت بسته بندی های شکیل تو بازارشون وارد بشی و هزینه بشته بندی چاپ جعبه و این تشکیلات با توجه به شرایط اوضاع گرون تموم میشه و اگر بصورت فله هم صادر یا کار کنی باید استاندارد و پروانه بهداشت رو که گرفتی اونور مشتری داشته باشی تا مفت خری نکن .البته گیاهان دارویی در خود ایران بنظرم میاد بازار خوبی داره .من یه پیشنهاد دارم براتون بررسی کنید اگه دیدید خوب بود زمینه این کار رو یواش یواش برای خودتون فراهم کنید.پیشنهاد من اینه که دارهایی گیاهی رو بصورت تی بگ (مثل چای کیسه ای) بسته بندی کنید که سریعا دمنوش هم هست و با اضافه کردن طعم های طبیعی مثل لیموترش خشک شده ونظیر اینها میتوان داروها رو خوش طعم تر کرد
    همیشه شاد باشید
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مرسی اقا نوید تاپیک خوبی بود از اقای زینال زاده شماره تماس یا ایمیلی دارید؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak316i [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مرسی اقا نوید تاپیک خوبی بود از اقای زینال زاده شماره تماس یا ایمیلی دارید؟
    یه دوره یک روزه اومده بود بیرجند من شمارشو داشتم اگر تونستم تو کاغذام پیدا کنم میذارم همین جا
    45
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    میخواستم بگم این کلاسهایی که اتاق بازرگانی برگزار میکنه کاملا تئوریکال هستند و جنبه کاربردی ندارند.
    در واقع فقط میخوان بودجه ای که برای آموزش بهشون اختصاص دادن رو یکجوری حروم کنن !

با تشکر
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط دریا شاه [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    میخواستم بگم این کلاسهایی که اتاق بازرگانی برگزار میکنه کاملا تئوریکال هستند و جنبه کاربردی ندارند.
    در واقع فقط میخوان بودجه ای که برای آموزش بهشون اختصاص دادن رو یکجوری حروم کنن !

با تشکر
    البته که تجارت رو باید عملی یاد گرفت و درگیرش بود، مثل رانندگی، تا پشت فرمون نشینی، راننده نمیشی، هرچقدر هم که راجع بهش بخونی، ولی تمام این مباحث تئوریک که در کلاسهای اتاق بازرگانی تدریس میشه، بدرد بخور هست، البته قبول دارم که شاید جامع و کامل نباشه، ولی برای شروع کلاسهای خوبی هستن، من در ابتدای شروع به کار تجارت بعضی از این کلاسها رو شرکت کردم و واقع برام مفید بود،
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

45
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    البته که تجارت رو باید عملی یاد گرفت و درگیرش بود، مثل رانندگی، تا پشت فرمون نشینی، راننده نمیشی، هرچقدر هم که راجع بهش بخونی، ولی تمام این مباحث تئوریک که در کلاسهای اتاق بازرگانی تدریس میشه، بدرد بخور هست، البته قبول دارم که شاید جامع و کامل نباشه، ولی برای شروع کلاسهای خوبی هستن، من در ابتدای شروع به کار تجارت بعضی از این کلاسها رو شرکت کردم و واقع برام مفید بود،
    البته صحبت شما کاملا درسته.برای کسی که تازه علاقمند شده ولی هیچ اطلاعاتی نداره و فقط دورادور یه چیزایی میدونه خوبه که اصلا ببینه واقعا علاقه داره یا نه.
    اما چیزی نیست که کسی که در این کلاسها شرکت کنه بتونه تو شرکتی جایی بره و مثلا بگه من به حوزه گمرک یا تجارت بین الملل و ...اشنایی دارم.
    ای کاش کلاس هایی بود که کاربردی و عملی، مباحث رو اموزش بدن
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مرسی haman ممنون میشم واقعن
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak316i [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مرسی haman ممنون میشم واقعن
    خواهش میکنم خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
    دکتر زینال زاده 09122144918
    موفق باشید
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)