ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    36
    کاربر جدید
    کاربر جدید

اطلاعاتی در مورد تولید کنندگان معتبر قطعات خودرو مخصوصاً باتری ماشین دارید؟

با سلام خدمت دوستان عزیز و با تشکر از اقا مرتضی!
    دوستان من یک سوال دارم.یه مدتیه با یه تولید کننده تو هنگ کنگ مکاتبه کردم و قراره یه مقدار نمونه برام بفرسته با پست هوایی (speedpost by a Hong Kong government organization - Hong Kong Post ) به وزن 3.5 کیلو گرم که 13 مدل به ارزش حدود 200$. مسلمآ این نمونه ها میاد پست تهران. می خواستم بدونم پست با این نمونه ها چه برخوردی می کنه؟ راحت ترخیص میکنه بدون سلسله مراتب و تعرفه گمرکی و ... ؟
    ممنون میشم یه خورده روشنم کنید که داستان چه جوریه؟
    با تشکر.
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزيز m.akbari
    ترخيص راحت وسخت تو گمرك پست خونه بستگي به نوع كالاي شما داره البته اينو اضافه كنم كه داشتن آشنا و دونستن قلق ها از نوع كالاتون بيشتر اهميت داره!!
    اگر كالا ساده باشه كه نتونن خيلي روش مانور كنن و گير بدن فكر نميكنم زياد مشكلي داشته باشه.
    من هم يك نمونه داشتم كه با ارسال هوايي اومده بود تهران خود كالا 600 دلار بود و حدودا 400000 هم واسه ترخيص هزينه شد كه جمعا 1000000 تومان آب خورد. البته اينو بگم كه يكي از ترخيص كاراي حاضر در گمرك ترخيصش كرد. شايد اگر خودم اقدام ميكردم نميشد.
    128
    a1e
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوشاكو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزيز m.akbari
    ترخيص راحت وسخت تو گمرك پست خونه بستگي به نوع كالاي شما داره البته اينو اضافه كنم كه داشتن آشنا و دونستن قلق ها از نوع كالاتون بيشتر اهميت داره!!
    اگر كالا ساده باشه كه نتونن خيلي روش مانور كنن و گير بدن فكر نميكنم زياد مشكلي داشته باشه.
    من هم يك نمونه داشتم كه با ارسال هوايي اومده بود تهران خود كالا 600 دلار بود و حدودا 400000 هم واسه ترخيص هزينه شد كه جمعا 1000000 تومان آب خورد. البته اينو بگم كه يكي از ترخيص كاراي حاضر در گمرك ترخيصش كرد. شايد اگر خودم اقدام ميكردم نميشد.
    /
    سلام، یعنی مبلغ ترخیص یک درصدی از قیمت کالاس یا فرمول دیگری دارد؟ مثلا اگر دوستی از خارج یک وسیله الکتریکی بفرسته که قیمتش حدوداً 500 دلاره چقدر هزینه سربار در گمرک لحاظ میشود؟ سوال دیگر اینکه اگر این وسیله نو و آکبند باشه آیا بازش می کنند یا خیر؟ ببخشید که سوالات زیاد شد پیشاپیش ممنون از کمکتون
    transporter
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.akbari [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت دوستان عزیز و با تشکر از اقا مرتضی!
    دوستان من یک سوال دارم.یه مدتیه با یه تولید کننده تو هنگ کنگ مکاتبه کردم و قراره یه مقدار نمونه برام بفرسته با پست هوایی (speedpost by a Hong Kong government organization - Hong Kong Post ) به وزن 3.5 کیلو گرم که 13 مدل به ارزش حدود 200$. مسلمآ این نمونه ها میاد پست تهران. می خواستم بدونم پست با این نمونه ها چه برخوردی می کنه؟ راحت ترخیص میکنه بدون سلسله مراتب و تعرفه گمرکی و ... ؟
    ممنون میشم یه خورده روشنم کنید که داستان چه جوریه؟
    با تشکر.
    روند کار به این صورته که معمولا شرکت های پست هوایی کالا رو در اونجا تحویل میگیرن و اینجا ترخیص شده با محاسبه تمام هزینه ها تحویل میدن که به این حالت اصطلاحا door to door میگن.
    مثلا اگر این کالا رو اونجا تحویل پست بدید آدرس گیرنده رو دقیق ازتون میگیرن. مثل پست دی اچ ال که میاره کالا رو به ادرسی که گفتید تحویل میده.

اینکه بار نمونه هست یا کالای تجاری به تشخیص گمرکه.
    transporter
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط a1e [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    /
    سلام، یعنی مبلغ ترخیص یک درصدی از قیمت کالاس یا فرمول دیگری دارد؟ مثلا اگر دوستی از خارج یک وسیله الکتریکی بفرسته که قیمتش حدوداً 500 دلاره چقدر هزینه سربار در گمرک لحاظ میشود؟ سوال دیگر اینکه اگر این وسیله نو و آکبند باشه آیا بازش می کنند یا خیر؟ ببخشید که سوالات زیاد شد پیشاپیش ممنون از کمکتون
    این که شما میفرمایید چقدر هزینه گمرکی داره بستگی به نوع کالا و تعرفه اش داره و بر این اساس حداقل 4 درصد هست. مثلا گوشی تلفن همراه 25 درصد تعرفه داره.
    امکان باز شدنش هست. ولی اگر اتفاقی براش بیفته شرکت حمل کننده مسئولشه. مسئولیت تا زمانی که نمونه کالا به دست شما برسه بر عهده شرکت حمل کننده هست.
    128
    a1e
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط transporter [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این که شما میفرمایید چقدر هزینه گمرکی داره بستگی به نوع کالا و تعرفه اش داره و بر این اساس حداقل 4 درصد هست. مثلا گوشی تلفن همراه 25 درصد تعرفه داره.
    امکان باز شدنش هست. ولی اگر اتفاقی براش بیفته شرکت حمل کننده مسئولشه. مسئولیت تا زمانی که نمونه کالا به دست شما برسه بر عهده شرکت حمل کننده هست.
    با تشکر از پاسخ سریعتون، در مورد تعرفه کالاها در گمرک مرجع خاصی هست که قبل از ارسال برای محاسبه قیمت تمام شده استفاده کنیم؟
    36
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام تعرفه رو می تونید از سایت گمرک چک کنید.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ویرایش توسط m.akbari : 05-05-2012 در ساعت 17:17
    36
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط transporter [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    روند کار به این صورته که معمولا شرکت های پست هوایی کالا رو در اونجا تحویل میگیرن و اینجا ترخیص شده با محاسبه تمام هزینه ها تحویل میدن که به این حالت اصطلاحا door to door میگن.
    مثلا اگر این کالا رو اونجا تحویل پست بدید آدرس گیرنده رو دقیق ازتون میگیرن. مثل پست دی اچ ال که میاره کالا رو به ادرسی که گفتید تحویل میده.

اینکه بار نمونه هست یا کالای تجاری به تشخیص گمرکه.
    شما درست می فرمایید transporter عزیز اما این در صورتیه که ارزش کالا از حدی که مشخص کردن کمتر باشه. تا اونجایی که یادمه قدیما چیزی در حدود 50$ بود.فکر نکنم اینی که شما گفتین شامل حال من بشه و پست بیاره در خونه؟!
    ویرایش توسط m.akbari : 05-05-2012 در ساعت 17:16
    36
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوشاكو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزيز m.akbari
    جوشاکو عزیز می تونم بپرسم نمونه شما چی بود؟
    128
    a1e
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Exclamation باتری خودرو

سلام

در مورد تولید کنندگان معتبر قطعات خودرو مخصوصاً باتری ماشین از دوستان کسی هست که اطلاعاتی داشته باشه؟ در حال حاضر امکان تامین قطعات یکی از خودروسازا فراهم شده و الان به دنبال تولید کننده مناسب هستیم. اولویت اول تامین باتری ماشینه ولی قطعات دیگری هم هست که لیست آنها را اتچ کردم. از کمک همه دوستان خیلی خیلی تشکر می کنم.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)