ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    225
    کاربر جدید
    کاربر جدید

اعتماد به ترخیص کالا یا نه

توي پغام خصوصي از يكي از دوستان اين سوالات رو پرسيدم :
    اي كاش دستمزدي كه بهش دادين هم مي*گفتين تا يه قيمت حدودي دستم باشه و اينكه مرز زميني بوده يا دريايي؟
    طبق گفته شما من كه از كارت بازرگاني حق*العمل كار براي صادرات استفاده مي*كنم نياز نيست بهش وكالت بدم تا اينجا مسئله اي نيست فقط من چون با روال كار زياد آشنا نيستم ميخوام ببينم اين بنده خدا امكانش هست بتونه بار ما رو براي خودش برداره و بگه تمام مدارك و كارت براي منه بار هم براي من است؟
    البته من قبلش استعلام اين آدم رو از انجمن حق العمل كاري گرفتم اونا تائيد كردنش فقط واسه راحت شدن خيال خودم مي*پرسم.
    اگر اطلاع داشتين به اين سوال منم جواب بدين: توي باربري ها موقعي كه بارنامه صادر ميشه يه مهري ميزنند كه اين بارنامه طبق بيمه فلان شركت بيمه گرديده است حالا نميدونم با وجود اين بيمه باز هم نياز است كالا رو بطور جداگانه بيمه كنم يا نه ؟
    اينم سوال آخرم توي پيغام خودتون گفتين 8 تا پروانه شما رو براي خودش برداشته، مي*تونم بپرسم چي و به كجا صادارت داشتين !؟

ايشون جواب دادن:
    salam dooste aziz
    inha soalate besyar khoobi hastan. ye pishnehad daram. lotfan soallatetoon ro da bakhshe kafe bazargan matrah konin va man ham dar unja tajrobehamo minevisam. injoori digar doostan ham estefade mikonan

motmaennam ke in soalat va javab ha be darde baghiye doostan ham mikhore.

pas man montazere neveshteye shoma da kafe bazargan hastam. dar unja tajrobehamo khaham nevesht.

paydaro movafagh bashin
    منم ديدم حرف حساب جواب نداره دقيقا كاري كه ايشون گفتن رو انجام دادم.
    222
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط irminishny [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    توي پغام خصوصي از يكي از دوستان اين سوالات رو پرسيدم :
    اي كاش دستمزدي كه بهش دادين هم مي*گفتين تا يه قيمت حدودي دستم باشه و اينكه مرز زميني بوده يا دريايي؟
    طبق گفته شما من كه از كارت بازرگاني حق*العمل كار براي صادرات استفاده مي*كنم نياز نيست بهش وكالت بدم تا اينجا مسئله اي نيست فقط من چون با روال كار زياد آشنا نيستم ميخوام ببينم اين بنده خدا امكانش هست بتونه بار ما رو براي خودش برداره و بگه تمام مدارك و كارت براي منه بار هم براي من است؟
    البته من قبلش استعلام اين آدم رو از انجمن حق العمل كاري گرفتم اونا تائيد كردنش فقط واسه راحت شدن خيال خودم مي*پرسم.
    اگر اطلاع داشتين به اين سوال منم جواب بدين: توي باربري ها موقعي كه بارنامه صادر ميشه يه مهري ميزنند كه اين بارنامه طبق بيمه فلان شركت بيمه گرديده است حالا نميدونم با وجود اين بيمه باز هم نياز است كالا رو بطور جداگانه بيمه كنم يا نه ؟
    اينم سوال آخرم توي پيغام خودتون گفتين 8 تا پروانه شما رو براي خودش برداشته، مي*تونم بپرسم چي و به كجا صادارت داشتين !؟

ايشون جواب دادن:
    salam dooste aziz
    inha soalate besyar khoobi hastan. ye pishnehad daram. lotfan soallatetoon ro da bakhshe kafe bazargan matrah konin va man ham dar unja tajrobehamo minevisam. injoori digar doostan ham estefade mikonan

motmaennam ke in soalat va javab ha be darde baghiye doostan ham mikhore.

pas man montazere neveshteye shoma da kafe bazargan hastam. dar unja tajrobehamo khaham nevesht.

paydaro movafagh bashin
    منم ديدم حرف حساب جواب نداره دقيقا كاري كه ايشون گفتن رو انجام دادم.
    سلام آقای [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ما برای انجام کارای ترخیص محموله مون حدود 175000 تومان پرداخت میکردم که در واقع خودمون حضور نداشته باشیم و کارامون رو اونجا انجام بده.
    در مورد اینکه آیا میتونه ادعای مالکیت بار رو داشته باشه یا نه؟ آره میتونه . ما در واقع اعتماد میکردیم .
    بار ما بخاری بود و به مقصد روسیه
    در مورد بیمه هم باید بگم که اگر بارتون ارزش بالایی داره بهتره که با شرکتهای بیمه صحبت کنین. چون این بیمه که شما گفتین خیلی کلی هست و خیلی از آسیبها و خطرات رو شامل نمیشه
    225
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط semin ;
    در مورد اینکه آیا میتونه ادعای مالکیت بار رو داشته باشه یا نه؟ آره میتونه . ما در واقع اعتماد میکردیم .
    ممنون از جوابتون فقط اين بخش پست "ما در واقع اعتماد ميكرديم" برام خيلي قابل هضم نيست!

تقريبا حداقل 50 مليون ارزش هر محموله ميشه حالا اگه مسئله اي پيش بياد و دست آدم به جائي بند نباشه خب يكم منطقي نيست، درست نميگم!؟
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز درست می فرمائید ولی باید بپرسم کجای اقتصاد و تجارت ما منطقیه که این یکی باشه و شما دنبال منطق می گردید؟ در حال حاضر اگر این اعتماد ها نباشد 70 درصد تجارت ایران در این شرایط تعطیل می شود هر چند با شما موافقم و ریسک زیاد دارد ولی در بعضی مواقع ناچارید اعتماد کنید.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط irminishny [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون از جوابتون فقط اين بخش پست "ما در واقع اعتماد ميكرديم" برام خيلي قابل هضم نيست!

تقريبا حداقل 50 مليون ارزش هر محموله ميشه حالا اگه مسئله اي پيش بياد و دست آدم به جائي بند نباشه خب يكم منطقي نيست، درست نميگم!؟
    بهترین حالت در تجارت زمانی ایجاد میشه که طرفین به شناختی از هم دست پیدا کنن که بینشون اعتماد ایجاد کنه, زمان میبره ولی خیال هر دو طرف رو آسوده میکنه اگر اعتماد ایجاد بشه. ولی قاعدتا زمان لازم هست تا این میوه شیرین تجارت رسیده بشه. به همین خاطر بهتره در بارهای ابتدایی تمام و کمال اصول رعایت بشه.
    باهاش (ترخیص کار) قرارداد ببندید و برای دفعات اول خودتون هم بالای سر بارتون باشین. فکر میکنم با 100 تومن هم بتونین هزینه های ترخیص رو جمع کنین
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    شرکت پخش ما در حال اقدام برای واردات زغال مصرفی خود است
    از تمامی ترخیص کاران با سابقه در امر زغال چوبی زغال پرسی دعوت به همکاری مستمر می کنم
    در صورت تمایل خوشحال می شویم با ما در ارتباط باشید و برای شما پرفورما را ارسال کنیم برای تعیین قیمت ها ترخیص
    ساسان : 09392349266
    187
    کاربر فعال
    سلام والله ما با تهرونیا کار میکنیم بارش بعضی موقع ها به میلیاردم ارزشم پیدا میکنه شاید باورتون نشه ولی تاحالا خودش منو به عینی ندیده فقط یبار کارمندش اومد مدارکو دادو رفت اونم دفعه اول بود و یبار. نه پیششونم چکی سفته ای چیزی دارم . پس مهترین رکن بازار اعتماد و دستکاری است و بس. در ضمن عمده کارمونم تو سعدی جنوبیه ک کارشون الکتروموتور پمب ابو گیربکس و چیزای صنعتیه خلاصه . و ترخیص موزم واسه ارجمندیها هم انجام میدیم ارجمندیها رو که میشناسین دیگه بزرگای میوه
    58
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام ،
    سلام ،
    دوست عزیز تجارت ایران الان همش بیمه حضرت ابوالفضله ، میرم چین نمایشگاه ، یه بابایی رو توی غرفه اش میبینم ، یه کاتالوگ میگیرم میام ایران ، یه پروفرم مثلا 70.000 دلاری ازش میگیرم ، میگه 30% اول ، 70% قبل از حمل تسویه بشه.
    یعنی اصلا قبل از اینکه باری راه بیفته همه پول رو باید تسویه کنی !
    بعد قربون اون شکل ماهت برم ، راجع به اعتماد صحبت میکنی ؟ من اصلا نمیدونم این چینه کیه که دارم حول و حوش 210.000.000 تومن پولو واریز میکنم به حسابش.
    ولی شما چاره دیگه ایی هم بنظرت میرسه ؟ چاره ایی جز اعتماد نیست.
    ولی یه نکته رو هم عرض کنم که نباید ندید گرفت ، چینی ها و اروپایی ها مسلمون نیستن ، نماز هم نمیخونن ، روزه هم نمیگیرن ، مثل ما بهشت هم نمیرن ولی به اونها بیشتر از یه هموطن مسلمون نمازخون میشه اعتماد کرد ! اینون همیشه یادت باشه !
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash6142 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام ،
    سلام ،
    دوست عزیز تجارت ایران الان همش بیمه حضرت ابوالفضله ، میرم چین نمایشگاه ، یه بابایی رو توی غرفه اش میبینم ، یه کاتالوگ میگیرم میام ایران ، یه پروفرم مثلا 70.000 دلاری ازش میگیرم ، میگه 30% اول ، 70% قبل از حمل تسویه بشه.
    یعنی اصلا قبل از اینکه باری راه بیفته همه پول رو باید تسویه کنی !
    بعد قربون اون شکل ماهت برم ، راجع به اعتماد صحبت میکنی ؟ من اصلا نمیدونم این چینه کیه که دارم حول و حوش 210.000.000 تومن پولو واریز میکنم به حسابش.
    ولی شما چاره دیگه ایی هم بنظرت میرسه ؟ چاره ایی جز اعتماد نیست.
    ولی یه نکته رو هم عرض کنم که نباید ندید گرفت ، چینی ها و اروپایی ها مسلمون نیستن ، نماز هم نمیخونن ، روزه هم نمیگیرن ، مثل ما بهشت هم نمیرن ولی به اونها بیشتر از یه هموطن مسلمون نمازخون میشه اعتماد کرد ! اینون همیشه یادت باشه !
    به نظرم این مسایل رو به مسلمون بودن یا نبودن ربط ندیم. منم کلی تاجر مسیحی کلاهبردار دیدم. همه جا خوب و بد هست. خدا که فقط مال ادم خوبا نیست.
    من با چینی ها کار کردم، با روس ها کار کردم. اقا به جرات میگم که ما ایرانی ها خیلی کار درست تریم. شما تو چین اگه ببعی باشی در عرض سه سوت سرت کلاه میزارن. ولی تو بزینس ایران کلاهبرداری کمتر دیدم. شاید چون اینجا دستم بازتره و کمتر میتونن سرم کلاه بزارن.
    کلا حرفم اینه که حواسمون باید جمع باشه و در بزینس به دین و ایمون طرف کار نگاه نکنیم که بخوایم قضاوت کنیم.
    187
    کاربر فعال
    تو ایران کلاهبردار کمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)