ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و خسته نباشید به همه دوستان مخصوصا مدیر سایت واقن سایت خوبیه.....من تازه واردم ...
    من 17 سالمه و علاقه شدیدی به تجارت دارم اصن از کارش خوشم میاد ...به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی مسلط هستم ...و میخوام در دانشگاه در رشته اقتصاد تحصیل کنمووواگه میشه راحی جلوم بزارید ..مطمعنن خیلی خیلی تجربه دارید از کجا میتونم شرووع کنم ...ممنون میشم جوابمو بدید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    همین که زبان بلدی عالیه برای راه آموزش تجارت اول دانشگاه رشته بازرگانی انتخاب کن و برو تو شرکت های بازرگانی کار آموزی کن
    سن هم مهمه الان به جوون 17 ساله کسی کار بازرگانی نمیده بهترین راه برا شما خوب درس خوندن تو رشته های کسب و کار هست
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منم خیلی به تجارت علاقه دارم سن خیلی کمی هم دارم ولی رو درس خوندنم تمرکز خیلی زیادی دارم چون برای موفقیت بیشتر در اینده خیلی عالیه منم برای کسب اطلاعات بیشتر و تحقیق کردن اینجا عضو شدم .. برات ارزوی موفقیت دارم....
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    من میخوام به کشور های همسایه زعفران صادر کنم اما نمیدونم چطور مشتری پیدا کنم و از کجا شروع کنم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام شما خودتون تولید کننده زعفرونی؟فروش داخلی هم دارشتین؟کدوم شهر هستین؟ لطفا برام ایمیل کنین sahha42@yahoo.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. منم به خشکبار و زعفرون دسترسی دارم. اگه کسی خواست در خدمتم.
    vahid.m1221@gmail.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان و همکاران سلام

فروش عمده مرغ منجمد جهت صادرات و پخش داخلی با بهترین کیفیت و بسته بندی

مرغ منجمد
    وزن 1 تا 1.6، قیمت ۵۸۰۰ تومان — وزن 1.6 تا 2.2،قیمت۵۵۰۰ تومان
    هما مرغ اصفهان (نازلترین قیمت)

فروش نقدی و چکی حتی با ضمانت بانک

حواله از شرکت خصوصی (بدون واسطه و دلال)

09137549385 جزینی [MENTION=1839]mohammadj[/MENTION]a7
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان و همکاران سلام

🐓🐓فروش عمده مرغ منجمد جهت صادرات و پخش داخلی با بهترین کیفیت و بسته بندی

🐓🐓
    مرغ منجمد
    وزن 1 تا 1.6، قیمت ۵۸۰۰ تومان — وزن 1.6 تا 2.2،قیمت۵۵۰۰ تومان
    هما مرغ اصفهان (نازلترین قیمت)

🐓 فروش نقدی و چکی حتی با ضمانت بانک 💰 🐓

حواله از شرکت خصوصی (بدون واسطه و دلال)

09137549385 جزینی [MENTION=1839]mohammadj[/MENTION]a7
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قابل توجه بازرگانان و تاجران محترم!!!

دور دوم نشست تجاری ایران و روسیه با هدف افزایش سهم صادرات ایران به بازار روسیه در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد
    جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروههای کالایی و شرکتهای روس حاضر در نشست با شماره همراه 09363789889 تماس بگیرید
    زمانی

برخی از گزوه های کالایی:
    مواد غذایی
    خشکبار
    میوه،سبزیجات و صیفی جات تازه و خشک
    صنایع دستی و فرش
    پتروشیمی و مشتفات نفتی
    آهن و فلزات
    چوب و مواد اولیه
    سیمان
    و ...
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    متاسفانه من قادر به ایجاد تاپیک جدیدی نبودم و برای همین سوالم رو اینجا مطرح میکنم (از مدیر سایت تقاضا دارم اگر ممکنه این پست رو تاپیک جداگانه ای بفرمایند)

من مهندس الکترونیک هستم و کارم طراحی و ساخت وسایل الکترونیکی هست. قبلا کارهایی مثل ساخت pcb (همون بردهای سبز الکترونیکی) و خرید قطعاتی که باید روش مونتاژ بشن (مقاومت - خازن - IC ها و ...) رو از سایت های ایرانی و یا فروشگاه های فروش قطعات تو جمهوری انجام میدادم.

اما الان میخوام کارمو گسترش بدم و محصولی رو بصورت انبوه تولید کنم. با تحقیقاتی که کردم سفارش ساخت برد ها به کشور چین کیفیت، سرعت و قیمت بهتری داره به نسبت ایران. همچنین همه ی فروشگاه های ایرانی قطعات مدار (مقاومت-سلف - خازن و ...) رو از چین وارد میکنن. برای همین به ذهنم رسید برای کاهش هزینه ی تولید و افزایش کیفیت سفارش طرح خودم رو به کشور چین بدم و همچنین قطعات مورد نیازش رو نیز از چین وارد کنم.

اما چون سر رشته ای از تجارت ندارم ، نمیدونم چطور باید اینکارو انجام بدم. و سوالی که برام مطرح هست اینه که ، آیا ارزش اینو داره که من خودم برم دنبال کارت بازرگانی و این کارت رو به نام خودم یا شرکنم اخذ کنم و بعدشم خودم برم دنبال ترخیص کالای وارداتیم؟ چون من نمیخوام تاجر بشم و فقط میخوام محصولات مورد نیاز کار خودم (الکترونیک) رو وارد کنم.

میخوام ببینم چقدر میتونه تفاوت هزینه برای من ایجاد کنه (اینکه خودم کارت بگیرم و ترخیص کنم یا اینکه به شرکت ها و یا افراد فعال تو این زمینه بسپارم؟)

همچنین فرق کسی که کارت داره با کسی که ترخیص میکنه چیه؟ من در بعضی تاپیک ها دیدم انگار این ها دو مقوله جدا هستند و ممکنه کسی کارت بازرگانی داشته باشه ولی بازم کارش رو به ترخیص کار بسپاره! چرا چنین کاری میکنه؟! چرا خودش نمیره ترخیص کنه؟

همچنین من برای کارم ، اگر نخوام خودم ترخیص کنم، بازم به کارت بازرگانی نیاز دارم درسته؟ وگرنه باید برم به کسی که کارت بازرگانی داره کارمو بسپارم؟

ممنون میشم دوستان در این زمینه راهنماییم کنن و بگن اگر جای من بودن بهترین و بهینه ترین و کم هزینه ترین راه رو چه پیشنهادی میدادن؟

(البته ممکنه الان دوستان بیان بگن استفاده از کارت دیگران و یا ترخیص کار حرفه ای بهتر هست برای اول کار، ولی خب برای ادامه ی این فرایند چطور؟ چون ممکنه سالهای سال کار من این باشه و اگر وقت بذارم و یاد بگیرم در آینده خیلی به نفهم بشه؟!!)

پیشاپیش سپاس
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)