ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    با این اوصاف ک همه شما بزرگواران فرمودید پس برای دریافت پول از یک کشور خارجی باید از طریق صرافی اقدام کرد؟
    میشه لطفا توضیح بفرمایید صرافی ها چطور کار می کنند؟ من اولین بار هست که به صرافی نیازمند شدم.
    مثلا الان ک من قصد دارم پولی از کشور هند دریافت کنم باید چه اقداماتی انجام بدم؟ آیا صرافی کارمزدی از من میگیره؟ یا فقط از پول ارسال شده کسر میکنه؟
    باتشکر
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sn22 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    با این اوصاف ک همه شما بزرگواران فرمودید پس برای دریافت پول از یک کشور خارجی باید از طریق صرافی اقدام کرد؟
    میشه لطفا توضیح بفرمایید صرافی ها چطور کار می کنند؟ من اولین بار هست که به صرافی نیازمند شدم.
    مثلا الان ک من قصد دارم پولی از کشور هند دریافت کنم باید چه اقداماتی انجام بدم؟ آیا صرافی کارمزدی از من میگیره؟ یا فقط از پول ارسال شده کسر میکنه؟
    باتشکر
    شما اول یه صرافی معتبر رو پیدا میکنید مثلا من صرافی اعتماد رو پیشنهاد میکنم. خودم تاحالا بیش از 50 هزار دلار باهاشون کار کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده. بدون کارمزد هم کار میکنن. کارمزدی که به شما میخوره فقط شامل حواله های بین المللی میشه.
    بعد که با صرافی صحبت کردید اونا شماره حساب بانکشون تو مالزی رو بهتون میدن
    بعد شما به دوستتون میگید از هند با Swift بزنه به حسابه این صرافی تو مالزی
    بعد به صرافی اطلاع میدید. تا پول دستشون اومد یکی دو روز بعدش پولتون رو به ریال میزنن به حسابتون

نکته: برای انتقالات swift به حساب های صرافی ها, برای دریافت پول تو ایران, حتما یک refference تو پرداخت خود قرار بدید. چون واسه صرافی ها پول زیاد میاد امکان داره اشتباه بشه.
    نکته2: همیشه با صرافی ها خورد خورد کار کنید. یهو همه پولاتون رو ندید به صرافی که حواله بزنه یا دریافت کنه. درسته که اکثرا معتبرن. اما بعضیاشون مثله همین صرافی جلالی امکان داره کلاهبردار در بیان. صرافی جلالی بیش از 100 میلیارد از پولای مردم رو بالا کشید.
    ویرایش توسط cyber : 10-02-2015 در ساعت 19:49
    12
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    شما می تونین برای این کار از ویزاکارت بین المللی به نام خودتون استفاده کنین.
    ویزا کارت ویزیکی بوده و به نام خودتون صادر میشه و دائمیه.
    در هرجای دنیا هم میتونین پول به حساب خودتون بریزین و هم می تونین برداشت کنین.
    ویزا کارت سه نوعه و هزینه زیادی هم نداره.
    اگر مایل به دریافت ویزا کارت هستید با من تماس بگیرید:
    09184247383 کنجوری
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    Bitcoin چیست؟ مبانی توضیح داده شده

بیتکوین چیست؟
    Bitcoin یک ارز مجازی است که در سال 2009 ایجاد شده است. بازارهایی به نام "مبادلات بیتکوین" به افراد اجازه می دهد تا با استفاده از ارزهای مختلف بتنی ها را خریداری یا فروش کنند.

Bitcoin یک ارز جدید است که در سال 2009 توسط شخص ناشناخته ایجاد شده است که از نام مستعار Satoshi Nakamoto استفاده می کند. معاملات غیرقانونی انجام می شود - به این معنی هیچ بانک! Bitcoin می تواند برای رزرو هتل در Expedia، خرید مبلمان در OverStock و خرید بازی های Xbox استفاده شود. اما کسب ثروت از طریق تجارت، نقطه اصلی آن است. قیمت بیت کوین در سال 2017 به شدت افزایش یافت.

چرا بیتکوین؟
    Bitcoins می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید کالا به صورت ناشناس. علاوه بر این، پرداخت های بین المللی آسان و ارزان هستند زیرا بیت کوین ها به هیچ کشوری وابسته نیستند و یا تحت نظارت هستند. بنگاه های کوچک ممکن است آنها را دوست داشته باشند زیرا هزینه های کارت اعتباری وجود ندارد. بعضی از مردم بیت کوین ها را به عنوان سرمایه گذاری می فروشند، امیدوارند که ارزش خود را بالا ببرند.

خرید بیت کوین

بسیاری از بازارها به نام "مبادلات بیتکوین" به مردم اجازه می دهند تا با استفاده از ارزهای مختلف بیت کوین را خریداری یا فروش دهند. Localbitcoin:
    Buy and sell bitcoins in Iran, Islamic Republic of, with cash and online مثال پیشرو در ایران است.

معدن بیت کوین

بیت کوین ها با استفاده از رایانه هایی که پازل های پیچیده ریاضی را حل می کنند، استخراج می شوند. این چگونه بیت کوین ها ایجاد می شوند. برندگان با تقریبا هر 10 دقیقه با 12.5 (Bitcoin) پاداش می گیرند.

کیف پول Bitcoin
    Bitcoins در "کیف پول دیجیتال" ذخیره می شوند که در ابر یا رایانه کاربر وجود دارد. کیف پول نوعی از حساب بانکی مجازی است که به کاربران اجازه می دهد تا بیت کوین ها را ارسال یا دریافت کنند، برای کالاها پرداخت کنند یا پول خود را ذخیره کنند. بر خلاف حساب های بانکی، کیف پول بیتکوین توسط FDIC بیمه نمی شود.

ناشناس بیت کوین
    اگرچه هر تراکنش بیت کوین در یک ورودی عمومی ثبت شده است، نام خریداران و فروشندگان هرگز نشان داده نمی شود - فقط شناسه های کیف پول خود را. در حالی که این تراکنش کاربران bitcoin را خصوصی نگه می دارد، همچنین اجازه می دهد تا آنها بدون هیچ گونه ردیابی هر چیزی را خریداری یا فروش کنند.

چگونه می توان بیت کوین را در قیمت های معمولی خریداری کرد و آن را به دلار USD تغییر داد. نقدی
    ویرایش توسط Jujupanama : 01-10-2018 در ساعت 20:29
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قطعا هزینه ها و ریسک تجارت تصاعدی میشه
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اون کسی که دست روی تحریم ایران گذاشته بد جایی دست گذاشته. این ور هم که دولت افتاده به جون صادرکننده میگه ارزت مال خودت نیست بریز توی حساب دولت. یکی از اون ور میخوریم ده تا از این ور. مرد حسابی کل اقتصاد رو به .... کشیده اومده صادرکننده رو هم داره میچاپه. این کاره بودید خودتون بزرگترین صادرکننده نفت بودید با دلارهاش چه کردید که میخواهید با دلارهای بخش خصوصی کار داشته باشید. به نظرم این آخرین سناریور رو هم تا چند وقت دیگه از هم میپاشن ....
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)